Freestyle suusatamine

FIS võib Sildaru jaoks lisada Pekingi olümpiakavva kolmanda ala

19.05.18 ... Reedel toimus Kreekas, Costa Navarinos Rahvusvahelise Suusaliidu (FIS) kongress, mis võttis vastu mitmeid nii isikuid kui ka suusaspordi üldisi küsimusi puudutanud otsuseid.

Kelly Sildaru sai pargisõidu MK-sarja kokkuvõttes 21. koha

16.03.18 ... Itaalias Seiseralmis toimus freestyle-suusatamise pargisõidu viimane MK-sarja etapp. Esikoha teenis ameeriklanna Caroline Claire 84 punktiga. Teise koha sai 80,40 punktiga Suurbritannia esindaja Isabel Atkin ja kolmas 80 silmaga kanadalanna Yuki Tsubota.

Kelly Sildaru: nüüd on Henry justkui vanem vend

13.03.18 ... Kelly Sildaru sõnas intervjuus CNN-ile, et kui enne vigastuspausi käis vend Henry tema jälgedes, siis naasmise järel hakkab tema rohkem 11-aastase venna tegemistest õppust võtma.

Kutsika adopteerinud koertefarmide vastane suusataja sai süüdistusi

27.02.18 ... PyeongChangi olümpial käinud Ameerika freestyle suusataja Gus Kenworthy võttis endale Lõuna-Korea koerakasvatusest neljajalgse sõbra ning tahtis seeläbi juhtida tähelepanu nende kehvadele elutingimustele ja seada küsimuse alla asutuse tegevuse moraalne külg.

VIDEO | Sildaru astus vabariigi aastapäeval taas suuskadele

27.02.18 ... Eesti parim talisportlane Kelly Sildaru sai vabariigi aastapäeval esimest korda pärast operatsiooni tagasi suuskadele.

Naiste suusakrossis kehtib jätkuvalt Kanada ülevõim

23.02.18 ... PyeongChangi olümpiamängude naiste suusakrossis jätkab domineerimist Kanada, kes on alates ala kavasse võtmist 2010. aastal võitnud kõik kolm kuldmedalit.

Teismelised uusmeremaalased tegid riigi olümpiaajalugu

22.02.18 ... PyeongChangis kaitses meeste freestyle-suusatamise rennisõidus olümpiavõitu ameeriklane David Wise. Uus-Meremaa võitis mõne tunni jooksul aga juba teise olümpiamedali.

Kanada freestyle suusataja ja suusakrossi suurfavoriit murdis vaagnaluu

21.02.18 ... PyeongChangi taliolümpial võidutses suusakrossis Brady Leman, kuid finaalile eelnenud sõitudes sai raskelt vigastada Lemani kaasmaalane ja võistluse suurfavoriit Christopher Del Bosco, kes murdis kaheksandikfinaalis raske kukkumise järel vaagnaluu.

Meeste suusakrossi kuld läks Kanadasse

21.02.18 ... PyeongChangi taliolümpia meeste suusakrossi finaalis võidutses Kanada esindaja Brady Leman.

Naiste rennisõidu kuld rändab Kanadasse

20.02.18 ... PyeongChangi olümpiamängude naiste freestyle suusatamise rennisõidus tuli esikohale kanadalanna Cassie Sharpe (95,80 punkti), kes edestas prantslannat Martie Martinod' (92,60) ja ameeriklannat Brita Sigourneyt (91,60).

Sildaru mänedžer: Kellys on midagi unikaalset

16.02.18 ... Kuigi Kelly Sildarul jäi käimasolevatele PyeongChangi taliolümpiamängudele põlvevigastuse tõttu sõitmata, leiab Kelly mänedžer Michael Spencer, et noore vigursuusataja karjäär on alles ees ja et eestlane saadab korda imestamisväärseid asju, sõltumata tegevusvaldkonnast.

Kalkuleeritud risk tõi Ukrainale ajaloolise olümpiakulla

18.02.18 ... PyeongChangi OM-il tegi ajalugu freestyle suusatamise vigurhüpetes triumfeerinud Oleksandr Abramenko, kellest sai Ukraina esimene taliolümpiakulla võitnud meessportlane.

Sünnipäevalapse Sildaru mänedžer: Kelly teeb imetlusväärseid asju

17.02.18 ... Üle kahe aasta ala valitsenud Kelly Sildaru taastub septembris tehtud põlveoperatsioonist ja pidi oma 16. sünnipäeva tähistama hoopis teleri ees, mitte olümpiastaadionil. Tema ameeriklasest maailma tippmänedžer Michael Spencer on olümpial viie sportlasega. Ta on väga rahul tempoga, kuidas kelly taastub ja usub, et vaatamata valusale tagasilöögile, ootab Kellyt pikk ja edukas karjäär.

Šveitslannad võtsid Sildaru trumpalal kaksikvõidu

17.02.18 ... PyeongChangi olümpiamängude naiste pargisõidu finaalis võidutses šveitslanna Sarah Höfflin, kes teenis hiljuti võidu ka X-mängudel Aspenis.

Freestyle suusatamises võidutsenud Valgevene avas medaliarve

16.02.18 ... PyeongChangi taliolümpial avas medaliarve Valgevene, kui Hanna Huskova võitis kuldmedali naiste vigurhüpete finaalis 96,14 punktiga.

Humoorikate videotega kuulsust kogunud šveitslane haigestus noroviirusesse

16.02.18 ... Šveitsi olümpiakoondis teatas reedel, et kaks šveitslasest freestyle suusatajat on haigestunud noroviirusesse.

VIDEOD | Šveitsi koondislased peletavad OM-il igavust humoorikal moel

14.02.18 ... Šveitsi freestyle suusatajad on PyeongChangi olümpiamängudel sotsiaalmeediasse postitatud humoorikate videotega pälvinud rahvusvahelist tähelepanu.

Meeste küngaslaskumises sai jätku Kanada võidukas seeria

12.02.18 ... PyeongChangi taliolümpial võitis meeste küngaslaskumise finaali kanadalane Mikael Kingsbury.

Freestyle suusatamises võidutsenud Prantsusmaa avas medaliarve

11.02.18 ... Perrine Laffont oli täna peetud PyeongChangi taliolümpia küngaslaskumise finaalis parem teise koha saanud Kanada suusatajast Justine Dufour-Lapointest ning pronksmedali teeninud Kasahstani esindajast Julia Galõševast.

Sildaru: olen veel noor, mul on mitu olümpiat ees

02.02.18 ... Järgmisel nädalal algavatest PyeongChangi olümpiamängudest eemale jääv freestyle-suusataja Kelly Sildaru rääkis ETV saates "Ringvaade", et vigastusest taastumine on möödunud edukalt ning ta loodab taas mäele pääseda aprillis.

Ühel MK-etapil osalenud Sildarul jäi OM-pääsmest puudu ainult kaks punkti

22.01.18 ... Kui Kelly Sildaru jaoks oli juba ammu selge, et põlvevigastuse tõttu ei ole tal olümpiamängudele asja, siis olümpiapilet oli talle lõpuks ikkagi päris lähedal.

ESPN valis Kelly Sildaru kõigi aegade teiseks freestyle suusatajaks

07.01.18 ... X-Mängude ametlik veebileht ESPN-i keskkonnas reastas 20 läbi aegade mõjukaimat freestyle suusatajat ning eestlanna Kelly Sildaru pääses vaatamata oma noorusele juba teisele kohale.

VIDEO | Kelly Sildaru pääses taas suuskadele

26.12.17 ... Freestyle-suusataja Kelly Sildaru pani värskes videoblogis esmakordselt pärast rasket põlvevigastust alla murdmaasuusad.

Sildaru: igapäevaelus ma ei mõtlegi, et midagi oleks valesti või halvasti

17.12.17 ... Austriast taastusravilt tagasi Eestisse naasnud Kelly Sildaru on enda sõnul põlveoperatsioonist hästi taastunud, kuid pikk tee on veel täieliku paranemiseni.

VIDEO | Põlveoperatsioonist taastuv Sildaru: saan jälle hüpata

11.12.17 ... Põlveoperatsioonist taastuv freestyle-suusataja Kelly Sildaru jätkab Austrias taastusravi. Sildaru sõnul läheb põlv üha tugevamaks ja ta saab juba ka pisut hüpata.

Sildaru füsioterapeut: raske öelda, kas paranemiseks kulub viis või 15 kuud

07.11.17 ... Vasaku põlve operatsioonist taastuva Kelly Sildaru üks füsioterapeutidest Tauno Koovit ütles, et raske on ennustada, millal Kelly taas võistelda saab, kuid noore talendi taastumine sujub normaalselt.

Operatsioonist taastuv Sildaru: vasak jalg on paremast kolm korda nõrgem

05.11.17 ... Põlveoperatsioonist taastuv freestyle-suusataja Kelly Sildaru lendas koos treenerist isa Tõnis Sildaruga Austriasse, et jätkata taastumist sealses Red Bulli diagnostika- ja treeningkeskuses.

VIDEO | Kelly Sildaru räägib, kuidas tal taastumine läheb

16.10.17 ... Paar nädalat tagasi põlveoperatsioonil käinud Eesti freestyle suusataja Kelly Sildaru räägib enda seekordses videoblogis, kuidas tal taastumine läheb ja näitab ka mõningaid harjutusi.

Endine pargisõidu valitsejanna kuulutas karjääri lõppenuks

05.10.17 ... Freestyle suusatamise pargisõidu eksmaailmameister ja kahekordne X-Mängude võitja Kaya Turski otsustas 29-aastaselt tippspordiga lõpetada.

Doktor Rahu: Kelly peab unustama põlve, siis on ta terve

26.09.17 ... Eesti freestyle suusataja Kelly Sildaru vasakule põlvele tehti täna operatsioon, seetõttu ei saa Sildaru kindlasti kaasa lüüa veebruarikuisel taliolümpial.

Kalle Palling: Sildarul pole olümpiale mõtet pooliku ettevalmistusega minna

26.09.17 ... Täna sai selgeks, et freestyle-suusataja Kelly Sildaru olümpialootus purunes, sest eestlanna käis lõikuslaual.

Olümpialt eemale jääv Sildaru: vigastused käivad iga spordialaga kaasas

26.09.17 ... Eesti suurim olümpialootus, freestyle-suusataja Kelly Sildaru käis täna põlveoperatsioonil, mis tähendab, et tuleva aasta PyeongChangi olümpial osalemisel on kriips peal.

Vigastus jätab Sildaru olümpialt eemale

26.09.17 ... Eesti Suusaliidu juhatuse liige Kalle Palling kinnitas ERR-ile, et doktor Madis Rahu tegi täna Eesti suurimale olümpialootusele Kelly Sildarule põlveoperatsiooni.

Nool Sildarust: minu subjektiivne arvamus - olümpiamängude rong on läinud

21.09.17 ... Kümnevõistluse olümpiavõitja Erki Nool on saanud sama vigastuse, mis tabas freestyle-suusatajat Kelly Sildarut ja pidi käima ka operatsioonil.

Olümpia ohus? Kelly Sildaru ei võta pika karjääri nimel riske

20.09.17 ... Täna läbiviidud uuringute tulemusel selgus, et freestyle-suusatajal Kelly Sildarul on vasaku põlve ristatisideme vigastus.

Mardna: Sildaru põlvevigastus on tõsine

20.09.17 ... Eile Uus-Meremaalt Eestisse saabunud freestyle-suusataja Kelly Sildaru käis täna koos emaga Tallinnas arstidele oma vigastatud põlve näitamas. Tehtud magnetuuringu järel tunnistas ülevaatuse teinud Mihkel Mardna, et põlvevigastus on tõsine.

Kelly Sildaru: hiljem pole valus olnud ja saan normaalselt kõndida

19.09.17 ... Hiljuti Uus-Meremaal treeninglaagris olles raskelt kukkunud ja põlve vigastanud freestyle-suusataja Kelly Sildaru jõudis tagasi kodumaale ning andis Tallinna Lennujaamas kohe ka pressikonverentsi.

Suusaliit: Kelly Sildaru saab parima võimaliku ravi

15.09.17 ... Freestyle-suusataja Kelly Sildaru teatas värskelt oma Facebooki konto vahendusel, et treeninglaagris Uus-Meremaal olles sai ta tõsise põlvetrauma, mis sunnib teda naasma Eestisse, et trauma tõsidusest arstide abil teada saada.

Kelly Sildaru sai Uus-Meremaal raske põlvevigastuse ja naaseb Eestisse

15.09.17 ... Freestyle-suusataja Kelly Sildaru teatas värskelt oma Facebooki konto vahendusel, et treeninglaagris Uus-Meremaal olles sai ta tõsise põlvetrauma, mis sunnib teda naasma Eestisse, et trauma tõsidusest arstide abil teada saada.

Tõnis Sildaru tütre teisest kohast: ei osanud sellist tulemust oodata

01.09.17 ... Uus-Meremaal Cardronas toimunud freestyle-suusatamise MK-sarja etapil esmakordselt rennisõidu absoluutse tipuga võistelnud Kelly Sildaru saavutas tihedas konkurentsis teise koha.

Sildaru sai rennisõidu MK-debüüdil teise koha

01.09.17 ... Uus-Meremaal Cardronas toimunud MK-sarja etapil esmakordselt rennisõidu absoluutse tipuga võistelnud Kelly Sildaru saavutas tihedas konkurentsis teise koha.

Udu lükkas Sildaru debüüdi rennisõidus edasi

31.08.17 ... Kelly Sildaru pidi Eesti aja järgi neljapäeva esimestel tundidel osalema oma esimesel rennisõidu võistlusel absoluutses tippkonkurentsis. Naiste rennisõidu kvalifikatsioon lükkus Cardronas aga paksu udu tõttu edasi reedeks.

Ekspert: Sildaru läks MK-etapile kindla peale võitu võtma

27.08.17 ... Eesti freestyle-suusataja Kelly Sildaru võidutses Uus-Meremaal Cardronas peetaval MK-etapil pargisõidus ning Eesti juhtiva eksperdi arvates oli julgustav näha, et kevadel saadud rangluuvigastus Eesti neidu ei seganud.

Kelly Sildaru võitis karjääri esimese MK-etapi

27.08.17 ... Eesti freestyle-suusataja Kelly Sildaru võidutses Uus-Meremaal Cardronas peetaval MK-etapil pargisõidus.

Sildaru jõudis parima tulemusega MK-etapi lõppvõistlusele

26.08.17 ... Kelly Sildaru pääses Uus-Meremaal Cardronas peetaval freestyle-suusatamise pargisõidus kvalifikatsioonist parima tulemusega finaali.

Austria lumelaudur võitis Kelly Sildaru ees ESPY auhinna

13.07.17 ... Eesti freestyle suusataja Kelly Sildaru ei saanud USA telekanali ABC mainekat ESPY (Excellence in Sports Performance Yearly Award) auhinda.

Kelly Sildaru kandideerib järjekordsele spordiauhinnale

22.06.17 ... Kelly Sildaru kandideerib tänavu USA telekanalil ABC mainekale ESPY (Excellence in Sports Performance Yearly Award) auhinnale.

Suursaadik: Eesti sport on tabanud prantslasi väga suure üllatusena

01.06.17 ... Eesti suursaadik Prantsusmaal Alar Streimann sõnas intervjuus ERR-ile, et hetkel peetavad Prantsusmaa lahtised on üks Pariisi üle maailma tuntud sümboleid ja kindlasti on asjatundjad hästi kursis ka Anett Kontaveidi tegemistega.

Sildaru rangluumurrust: tunnen end juba paremini

21.05.17 ... Euroopa Olümpiakomitee kuulutas Makedoonias Skopjes toimuval galaõhtul Euroopa parimaks talialade noorsportlaseks ja maineka Piotr Nurowski auhinna laureaadiks rangluumurrust taastuva Eesti freestyle-suusataja Kelly Sildaru.

Kelly Sildaru pälvis Euroopa Olümpiakomitee Piotr Nurowski auhinna

19.05.17 ... Euroopa Olümpiakomitee kuulutas Makedoonias Skopjes toimuval galaõhtul Euroopa parimaks talialade noorsportlaseks ja maineka Piotr Nurowski auhinna laureaadiks Eesti freestyle-suusataja Kelly Sildaru.
ülekanded/saated
ETV2
24. august kl 19.25

Jalgpalli Premium Liiga: Tallinna FC Flora – Tartu JK Tammeka

ERR Sport
25. august kl 15.55

Jalgpalli Premium Liiga: Tallinna FCI Levadia – FC Kuressaare

ETV2
29. august kl 19.25

Jalgpalli Premium Liiga: Tallinna FC Flora – Tallinna FCI Levadia

ETV2
31. august kl 19.25

Jalgpalli Premium Liiga: JK Narva Trans – Pärnu JK Vaprus

ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: