Sulgpall

Kristin Kuuba jõudis Belgias veerandfinaali

12.09.19 ... Sulgpalli Euroopa karikaetapil Belgias, kus auhinnafond on 25000 dollarit, on Kristin Kuuba jõudnud veerandfinaali.

Õdede Luikede tempos jooksnud Must: vaatan maratonijooksu hoopis teise pilguga

08.09.19 ... Sulgpallur Raul Must jooksis Tallinna maratonil enda elu teise maratoni, lõpetades ajaga 3:25.20, mis andis talle esialgseil andmeil 364. koha.

Noored sulgpallurid tõid EM-ilt koju kaks viiendat kohta

07.09.19 ... Poolas Gnieznos peetud noorte kuni 17-aastaste vanuseklassi Euroopa meistrivõistlused olid Eesti jaoks edukad, sest eestlased pääsesid veerandfinaali kahes mänguliigis.

Eesti sulgpallur mängib noorte EM-il kahele medalile

06.09.19 ... Sulgpalli noorte EM-il Gnieznos on Catlyn Kruus jõudnud kahte veerandfinaali ja võitleb reedel medali nimel paarismängus Ramona Üprusega ja segapaarismängus Tauri Kilkiga.

Raul Must saavutas Euroopa karikaetapil teise koha

01.09.19 ... Sulgpalli Euroopa karikaetapil Minskis saavutas Eesti parim Raul Must teise kohta. Lisaks turniiri poodiumil lõpetamisele annab saavutatud tulemus Mustale olulise punktilisa maailma edetabelisse, mis on vajalik aasta aega kestvat Tokyo OM kvalifikatsiooniperioodi silmas pidades.

Eesti noored jäid EM-il jagama 9. kohta

01.09.19 ... Poolas kuni 17-aastaste vanuseklassi sulgpalli Euroopa meistrivõistluste võistkondlikul turniiril jäi Eesti jagama 9. kohta.

Raul Must jõudis Minskis toimuval Euroopa karikaetapil finaali

01.09.19 ... Sulgpalli Euroopa karikaetapil Minskis, kus auhinnafond on 10000 dollarit, võitles Raul Must end finaali.

Raul Must jõudis Euroopa karikaetapil veerandfinaali

31.08.19 ... Valgevenes Minskis toimuval sulgpalli Euroopa karikaetapil jõudis Eesti meeste esinumber Raul Must (BWF 92.) kaheksa parema sekka.

Eesti noorte sulgpallikoondis alustas EM-i võiduga

30.08.19 ... Poolas Gnieznos alanud sulgpalli U-17 EM-il sai Eesti võistkondliku turniiri avapäeval 4:1 võidu Walesi üle.

Šveitsis selgusid sulgpalli maailmameistrid

25.08.19 ... Šveitsis Baselis lõppesid pühapäeval sulgpalli maailmameistrivõistlused, kus üksikmängudes selgusid võitjad äärmiselt ühepoolsetes matšides.

Rüütel ja Marran kaotasid sulgpalli MM-il tugevale paarile

20.08.19 ... Šveitsis Baselis toimuvatel sulgpalli maailmameistrivõistlustel langes lisaks Raul Mustale ja Kristin Kuubale avaringis konkurentsist ka Eesti paar Helina Rüütel - Kati-Kreet Marran.

Kristin Kuuba ja Raul Must piirdusid MM-il avaringiga

19.08.19 ... Sulgpalli maailmameistrivõistlustel Šveitsis Baselis pidid üksikmängudes esimeses ringis kaotuse vastu võtma nii Kristin Kuuba kui Raul Must.

Eesti paar sai sulgpalli juunioride Euroopa karikaetapil esikoha

19.08.19 ... Catlyn Kruus ja Ramona Üprus saavutasid Leedus Klaipedas toimunud juunioride Euroopa karikaetapil naispaarismängus esikoha.

MM-i alustav Raul Must: vorm on parem kui Euroopa mängudel

16.08.19 ... Esmaspäeval algavad Šveitsis Baselis sulgpalli maailmameistrivõistlused, kus eestlastest lähevad võistlustulle üksikmängudes Kristin Kuuba ja Raul Must ning naiste paarismängus Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel.

Eesti sulgpallurid alustavad võitlust MM-il

Kuuba, Rüütel ja Marran tõusid karjääri kõrgeimatele kohtadele

18.07.19 ... Selle nädala maailma sulgpalli edetabelis on Kristin Kuuba naisüksikmängus ning Helina Rüütel ja Kati-Kreet Marran naispaarismängus tõusnud senise karjääri kõrgeimatele kohtadele.

Rüütel ja Marran jõudsid sulgpalli Euroopa karikaetapil veerandfinaali

12.07.19 ... Eesti naispaar Helina Rüütel ja Kati-Kreet Marran on Venemaal Gattšinas toimuval sulgpalli Euroopa karikaetapil White Nights 2019 jõudnud veerandfinaali.

Must pronksmedalist: see annab motivatsiooni, aga silm särab nii või naa

29.06.19 ... Sulgpallur Raul Must pidi Minskis peetavatel Euroopa mängudel poolfinaalis tunnistama prantslase Brice Leverdez' paremust ja lõpetas turniiri pronksmedaliga. See on Eestile Minskist neljas medal.

Raul Must võitis Euroopa mängudel ajaloolise pronksmedali

29.06.19 ... Valgevenes Minskis peetavatel Euroopa mängudel pidi sulgpallur Raul Must tasavägises poolfinaalis tunnistama prantslase Brice Leverdez 22:20, 21:8 paremust. Euroopa mängudel eraldi kolmanda koha matši ei ole, seega võitis Must pronksmedali.

Medalimees Raul Must: see on minu elu saavutus!

28.06.19 ... Raul Must alistas Euroopa mängude sulgpalli meesüksikmängu veerandfinaalis rootslase Felix Burestedti 16:21, 21:12, 21:12 ja kindlustas vähemalt pronksmedali.

Avageimi kaotanud Raul Must jõudis poolfinaali

Rüütel ja Marran veerandfinaalis tugeva Venemaa paari vastu ei saanud

27.06.19 ... Helina Rüütel ja Kati-Kreet Marran kaotasid Euroopa mängude sulgpalli naiste paarismängu veerandfinaalis teise asetusega venelannadele Jekaterina Bolotovale ja Alina Davletovale 14:21, 15:21.

Kristin Kuuba andis Euroopa mängudel tugevale vastasele lahingu, aga kaotas

27.06.19 ... Euroopa mängudel Minskis pidi Kristin Kuuba naiste sulgpalli üksikmängus tunnistama kaheksandikfinaalis vastase paremust. Eestlanna jäi alla viienda paigutusega sakslannale Yvonne Lile 13:21, 21:14, 11:21.

Hea loosi saanud Must: ma ei hakka pilvedesse tõusma

27.06.19 ... Raul Must alistas Minskis jätkuvatel Euroopa mängudel kaheksandikfinaalis türklase Emre Lale 21:14, 21:16 ning pääses kaheksa parema sekka.

Raul Must pääses Minskis Euroopa kaheksa parema sekka

27.06.19 ... Minskis jätkuvatel Euroopa mängudel jõudis sulgpallur Raul Must meeste üksikmängus veerandfinaali. Valgevenes on kohal kogu Euroopa paremik.

Peeter Olesk jäi Euroopa mängudel finaalist välja

27.06.19 ... Kolmapäeval võistlesid Minskis jätkuvatel Euroopa mängudel Eesti sulgpallurid Kristin Kuuba, Raul Must, Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel, Kristjan Kaljurand ja Raul Käsner, vibulaskja Meeri-Marita Paas, laskja Peeter Olesk ja aerutaja Joosep Karlson. Päeva eredamateks tulemusteks olid 17-aastase Paasi seitsmes koht plokkvibuvõistlusel ning sulgpallurite alagruppidest edasipääs nais- ja meesüksikmängus ning naispaaride seas.

Eesti sulgpallurid püüavad Euroopa mängudel kõrgeid kohti

26.06.19 ... Kolmapäeval lõppes Euroopa mängudel Minskis sulgpalli alagrupiturniir. Nii üksik- kui paarismängudes pääses igast alagrupist edasi kaks paremat. Eesti sportlastest täitsid võistluste eelse peamise eesmärgi ja kindlustasid edasipääsu üksikmängus nii Kristin Kuuba kui Raul Must, kes jätkavad võistlust kuuteistkümne parima seas.

Kaljurand ja Käsner peavad Minskist võiduta lahkuma

26.06.19 ... Eesti sulgpallipaar Kristjan Kaljurand ja Raul Käsner kaotas Euroopa mängudel Minskis kõik kolm alagrupikohtumist ega pääsenud edasi veerandfinaali. Kolmapäeval jäid Kaljurand - Käsner alla Iirimaa paarile Joshua Magee - Paul Reynolds 19:21, 16:21.

Eesti sulgpallinaised jõudsid veerandfinaali

26.06.19 ... Eesti sulgpallurid Helina Rüütel ja Kati-Kreet Marran alistasid Minskis Euroopa mängudel Belgia paari Lise Jaques - Flore Vandenhoucke 21:13, 21:14 ning pääsesid veerandfinaali.

Treener Eesti sulgpalli esipaarist: arenemisruumi on küllaga

26.06.19 ... Teenekas sulgpallitreener Mart Siliksaar on hoolealuste seniste esitustega Euroopa mängudel väga rahul.

Sulgpallurite ilusa päeva lõpetanud Kuuba: eesmärk on alagrupp võita

25.06.19 ... Eesti sulgpallurid lõpetasid Minskis toimuvatel Euroopa mängudel teisipäevase võistluspäeva edukalt. Väljakul käidi kolmes mängus ja kõigis võeti ka võit.

Kõvas konkurentsis 16 sekka pääsenud Must: siit edasi on kõik boonuseks

25.06.19 ... Minskis toimuvatel Euroopa mängudel kindlustas sulgpallur Raul Must teisipäeval meeste üksikmängus koha 16 parema seas.

Rüütel ja Marran võtsid Minskis kohustusliku võidu: meil on head võimalused

25.06.19 ... Sulgpallurid Helina Rüütel ja Kati-Kreet Marran said Euroopa mängudel paarismängus kaotuse kõrvale esimese võidu, kui alistasid kohaliku paari Anastassia Tšernjavskaja - Alesia Zaitsava.

Kristin Kuuba alustas Euroopa mänge väärt võiduga

24.06.19 ... Esmaspäeval alanud Euroopa mängude sulgpalli võistlusel läksid hommikul võistlustulle naiste üksikmängus Kristin Kuuba ning paarismängudes Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel ning Kristjan Kaljurand ja Raul Käsner.

Kuuba ja Must jäid Euroopa mängude peaproovil jagama 9. kohta

14.06.19 ... Euroopa karikasarja kõrgeimasse kategooriasse kuuluval turniiril Hispaanias jäid nii Kristin Kuuba kui Raul Must jagama 9. kohta. Mõlema jaoks oli see ühtlasi viimane võistlus enne ülejärgmisel nädalal algavat hooaja ühte tippsündmust Euroopa mänge.

Eesti sulgpalluritele tõi Euroopa mängude loos põnevad vastasseisud

11.06.19 ... Eelmisel nädalal loositi Euroopa mängude sulgpalli tabelid, mis tõotavad Eesti mängijatele mitmeid tasavägiseid vastasseise.

Marran ja Rüütel jõudsid Azerbaidžaanis veerandfinaali

08.06.19 ... Sulgpalli 25000 dollari suuruse auhinnafondiga Euroopa karikasarja kõrgeima kategooria turniiril on Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel pääsenud veerandfinaali.

Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel võitsid Euroopa karikaetapi

02.06.19 ... Lätis toimunud sulgpalli Euroopa karikaetapil Yonex Latvian International saavutas naiste paarismängus esikoha Eesti duo Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel.

Eesti Sulgpalliliit valis uueks presidendiks Ulla Helmi

29.05.19 ... Eesti Sulgpalliliidu üldkoosolek valis teisipäeval liidu uueks presidendiks Ulla Helmi. Eelmine president, seitse aastat alaliitu vedanud Karol Kovanen, kelle ametiaeg kestnuks järgmise aasta olümpiamängudeni, soovis presiendi ametist taanduda ja jätkata juhatuse liikmena ning anda võimalus teatepulk üle võtta uuel tegijal.

Kristin Kuuba saavutas Taanis viienda koha

11.05.19 ... Sulgpalli Euroopa karikaetapil Taanis piirdus Kristin Kuuba veerandfinaaliga, saades nõnda viienda koha.

Kristin Kuuba jõudis Taanis veerandfinaali

11.05.19 ... 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga sulgpalli Euroopa karikaetapil Taanis jõudis Kristin Kuuba veerandfinaali.

Kristin Kuuba ja Raul Must alustasid Taanis võidukalt

10.05.19 ... Taanis tugeva koosseisuga sulgpalli Euroopa karikaetapil said Eesti esireketid Kristin Kuuba ja Raul Must esimeses ringis võidud.

Kristin Kuuba lõpetas OM-kvalifikatsiooni esimese turniiri viiendana

04.05.19 ... Sulgpalli maailma edetabeli turniiril Brasiilias jäi Kristin Kuuba laeks veerandfinaal.

Kristin Kuuba ja Raul Must alustasid olümpiamängude teekonda

03.05.19 ... Sellel nädalal algas sulgpallis aasta aega kestev kvalifikatsiooniperiood Tokyo OM-ile pääsemiseks.

Kristin Kuuba tuli Euroopa karikaetapil Soomes kaheksa hulka

07.04.19 ... Soomes Vantaas toimuval sulgpalli Euroopa karikaetapil Finnish Open 2019 jäi Kristin Kuuba jagama viiendat kuni kaheksandat kohta.

Rüütli ja Marrani põhieesmärk on hästi esineda Euroopa mängudel

04.04.19 ... Kristin Kuuba langetas raske otsuse ning jätkab olümpiapunktide kogumist üksikmängijana. Seepärast jätkab Helina Rüütel paarismänge Kati-Kreet Marraniga, kellega koos kvalifitseeruti Euroopa mängudele. Just viimane on sulgpallurite peaeesmärk, kuid samas unistatakse ka olümpiast.

Üksikmängule keskenduval Kuubal on suur võimalus pääseda Tokyo olümpiale

04.04.19 ... Sulgpallur Kristin Kuuba keskendub uuel hooajal üksikmängule ning loodab olümpiamängudele kvalifitseerumiseks piisavalt punkte koguda. Kui kohad jagataks kohe, oleks eestlannal pääse olemas, seepärast usub neiu, et võimalus teda Tokyos näha on väga suur.

Üksikmängule keskendunud Kuuba: eesmärk on kogu aeg taseme tõstmine

29.03.19 ... Alates 1. maist saavad sulgpallurid hakata koguma Toyko olümpiamängudele kvalifitseerumiseks vajalikke punkte. Just eesseisvat olümpiat silmas pidades pidi 22-aastane Kristin Kuuba sel hooajal langetama raske otsuse, kas jätkata üksik- või paarismängijana.

Eesti parimad sulgpallurid kvalifitseerusid Euroopa mängudele

29.03.19 ... Selle nädala sulgpalli maailma edetabeli avaldamisega läks lukku juunis teistele Euroopa mängudele pääsejate nimekiri. Eesti sulgpalluritel õnnestus Euroopa mängudele jõuda neljas mänguliigis.

Kristin Kuuba pani EM-pronksi kindlalt paika

21.03.19 ... Eesti parim naissulgpallur Kristin Kuuba (BWF 65.) pääses Prantsusmaal Orleans'is peetaval 75 000 USA dollari suuruse auhinnafondiga turniiril veerandfinaali.