Rannavõrkpall

Hollas ja Remmelg tulid Varssavi MK-etapil hõbedale

11.09.23 RANNAVÕRKPALL ... Eesti parim naiste rannavolleduo Heleene Hollas ja Liisa Soomets naaseb Poolas Varssavis toimunud Futures taseme MK-etapilt hõbemedalitega.

Raskest seisust välja tulnud Hollas ja Remmelg pääsesid MK-etapil finaali

10.09.23 RANNAVÕRKPALL ... Eesti parim naiste rannavolleduo Heleene Hollas ja Liisa Remmelg pääsesid Poolas Varssavis peetud Futures taseme MK-etapil finaali. Sama saavutusega saadi hakkama ka eelmisel MK-etapil Itaalias Coreglianos, kust naasti hõbemedalitega.

Hollas ja Remmelg jõudsid Varssavi MK-etapil veerandfinaali

09.09.23 RANNAVÕRKPALL ... Eelmisel nädalal Itaalias Coreglianos Futures taseme MK-etapil teise koha saanud Eesti parim naiste rannavolleduo Heleene Hollas ja Liisa Remmelg jätkavad heas hoos ka sel nädalal Futures taseme etapil Poolas Varssavis.

Nõlvakuta Tiisaare turniir rõõmu ei pakkunud

07.09.23 RANNAVÕRKPALL ... Eesti parima meeste rannavõrkpalli duo üks liige Mart Tiisaar osales sel nädalal King of the Courti turniiril Rotterdamis koos prantslase Arnaud Gauthier-Rat´iga. Tiisaare tavapärane paariline Kusti Nõlvak ravib vigastust.

Hollas ja Remmelg tulid MK-etapil hõbedale

04.09.23 RANNAVÕRKPALL ... Eesti parim naiste rannavolleduo Heleene Hollas - Liisa Remmelg tegi eelmisel nädalal kaasa Itaalias Coriglianos toimunud Futures taseme MK-etapil, kust naastakse hõbedaste autasudega.

Üprus ja Kurik naasevad rannavõrkpalli EM-ilt 13. kohaga

28.08.23 RANNAVÕRKPALL ... Joonah Marten Üprus ja Joosep Kurik saavutasid Hispaanias Madridis toimunud U-18 vanuseklassi rannavõrkpalli Euroopa meistrivõistlustel 13. koha.

Üpruse ja Kuriku laeks jäi U-18 EM-il kaheksandikfinaal

27.08.23 RANNAVÕRKPALL ... Joonah Marten Üpruse ja Joosep Kuriku jaoks lõppesid U-18 vanuseklassi rannavõrkpalli Euroopa meistrivõistluste sõelmängud Hispaanias Madridis kindla kaotusega kaheksandikfinaalis, Anni ja Liisa Põldma lõpetasid turniiri võidu ja 25. kohaga.

Üprus ja Kurik murdsid U-18 rannavõrkpalli EM-il alagrupist edasi

25.08.23 RANNAVÕRKPALL ... Joonah Marten Üprus ja Joosep Kurik teenisid U-18 vanuseklassi rannavõrkpalli Euroopa meistrivõistlustel Madridis alagrupis kolmanda koha ning jätkavad laupäeval turniiri play-off'is, Anni Põldma ja Liisa Põldma kolme põhiturniiri mängu järel võiduarvet ei avanud ning edasi ei pääsenud.

Eesti paarid lõpetasid U-18 rannavõrkpalli EM-i avapäeva ühe võiduga

25.08.23 RANNAVÕRKPALL ... Hispaanias Madridis toimuvad neljapäevast pühapäevani U-18 vanuseklassi rannavõrkpalli Euroopa meistrivõistlused, kus Eestit esindavad Joonah Marten Üprus – Joosep Kurik teenisid esimesel päeval ühe võidu ning Anni Põldma – Liisa Põldma jäid ainsas kohtumises vastasele alla.

Täht ja Põldma lõpetasid U-20 EM-i 17. kohal

21.08.23 RANNAVÕRKPALL ... Rannavõrkpallurid Tristan Täht ja Joosep Põldma alistasid pühapäeval Lätis Riias U-20 vanuseklassi Euroopa meistrivõistlustel soomlased Aleksi Oksaneni ja Veeti Viljamaa ning teenisid tiitlivõistlusel 17. koha.

Võrkpalli EM-i toimumispaiga läheduses selgusid rannavolle Eesti meistrid

20.08.23 RANNAVÕRKPALL ... Rannavõrkpalli Eesti meistriteks tulid meestest Dmitri Korotkov ja Urmas Piik, naistest Heleene Hollas ja Liisa Remmelg. Tänavused Eesti meistrid selgusid Tallinnas ekstra selleks võistluseks ehitatud väljakutel Haaberstis Unibet Arena juures.

Täht ja Põldma pääsesid U-20 EM-il põhiturniirilt edasi

19.08.23 RANNAVÕRKPALL ... Reedel jätkasid Eesti paarid Tristan Täht ja Joosep Põldma ning Lill Kandimaa ja Grete Jürgenson Lätis Riias toimuvatel U-20 vanuseklassi rannavõrkpalli Euroopa meistrivõistlustel põhiturniiri mängudega.

Rannavõrkpalluritel ei õnnestunud U-20 EM-i avapäeval võidurõõmu tunda

18.08.23 RANNAVÕRKPALL ... Lätis Riias toimuvad sel nädalal U-20 vanuseklassi rannavõrkpalli Euroopa meistrivõistlused, kus esindavad Eestit Tristan Täht ja Joosep Põldma ning Lill Kandimaa ja Grete Jürgenson. Neljapäeval pidasid paarid vastavalt ühe ja kaks alagrupimängu, aga võiduarvet kumbki paar ei avanud.

Rannavolle karikasari lõppes Paides

15.08.23 RANNAVÕRKPALL ... Kiirkasiino rannavolle suvetuuri viimasel Tariston Cupi nimelisel finaaletapil Paides võidutsesid pühapäeval Urmas Piik ja Dmitri Korotkov ning Eva Liisa Kuivonen ja Liisa-Lotta Jürgenson.

Hollas ja Remmelg lõpetasid Varssavi MK-etapi üheksandal kohal

13.08.23 RANNAVÕRKPALL ... Heleene Hollase ja Liisa Remmelga jaoks lõppes Varssavi rannavõrkpalli MK-etapp kaheksandikfinaalis, kui kaotati Tšehhi paarile Valerie Dvornikovale ja Anna Pospisilovale.

Hollas ja Remmelg pääsesid MK-etapil alagrupist edasi

12.08.23 RANNAVÕRKPALL ... Heleene Hollas ja Liisa Remmelg lõpetasid Poolas Varssavis toimuval rannavõrkpalli Future kategooria MK-etapil alagrupiturniiri ühe võidu ja ühe kaotusega kolmandal kohal ning jõudsid turniiril play-off'i.

Rannavolle Eesti meistrivõistlused toimuvad EM-finaalturniiriga samaaegselt

11.08.23 RANNAVÕRKPALL ... Eesti rannavollehooaeg kulmineerub 18.-20. augustil toimuvate Eesti meistrivõistlustega, kui Tallinnas Unibet Arena ees selguvad tänavused Eesti meistrid rannavõrkpallis.

Eestlaste omavahelises heitluses jäid peale Piik ja Korotkov

10.08.23 RANNAVÕRKPALL ... Varssavis alanud rannavõrkpalli Future kategooria MK-etapil olid kvalifikatsioonis võidukad Urmas Piik - Dmitri Korotkov ning Heleene Hollas - Liisa Remmelg.

Barrus Capi võitsid Piik ja Korotkov ning Gull ja Loorman

07.08.23 RANNAVÕRKPALL ... Pühapäeval leidis Võru Võrkpallipargis lõpplahenduse Kiirkasiino rannavolle suvetuuri kuuluv Barrus Cup, mille võitsid Urmas Piik ja Dmitri Korotkov ning Gerli Gull ja Mari Loorman.

Rivo Vesik aitas Šveitsi vollepaari Euroopa meistriks

06.08.23 RANNAVÕRKPALL ... Austrias Viinis toimunud rannavõrkpalli EM-il krooniti naiste seas Euroopa meistriteks šveitslannad Nina Brunner ja Tanja Hüberli, keda abistab ka Rivo Vesik.

Nõlvaku ja Tiisaare Euroopa meistrivõistlused lõppesid vaheringis

04.08.23 RANNAVÕRKPALL ... Rannavõrkpallurite Kusti Nõlvaku ja Mart Tiisaare jaoks on rannavõrkpalli Euroopa meistrivõistlused lõppenud, kui alagrupiturniiri järel kaotati vaheringis Prantsusmaa paarile.

Selgusid U-18 Eesti meistrid rannavõrkpallis

04.08.23 RANNAVÕRKPALL ... Neljapäeval tehti Tartu Rannakeskuses algust Olerex noorte rannavõrkpalli Eesti meistrivõistlustega, kui avapäeval selgitati Eesti meistrid U-18 vanuseklassi noorte seas. Liival käis kokku 45 võistkonda.

Nõlvak ja Tiisaar alustasid EM-i võidu ja kaotusega

03.08.23 RANNAVÕRKPALL ... Rannavõrkpallurid Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar pidasid neljapäeval Austrias Viinis toimuvatel rannavõrkpalli Euroopa meistrivõistlustel esimesed mängud, kui alagrupiturniiril teeniti üks võit ja üks kaotus.

Tiisaar EM-ist: kohtadest ja võidust tähtsam on oma mängu, koostöö ja hoo leidmine

02.08.23 RANNAVÕRKPALL ... Rannavõrkpallurid Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar osalevad 2.-6. augustini Austrias Viinis toimuvatel rannavõrkpalli Euroopa meistrivõistlustel.

Hollas ja Remmelg võitsid Balti tuuri viimase etapi

30.07.23 RANNAVÕRKPALL ... Rannavõrkpallurid Heleene Hollas ja Liisa Remmelg võitsid Lätis Liepajas toimunud Depo Openi nimelise Balti tuuri viimase etapi. Urmas Piik ja Dmitri Korotkov tunnistasid finaalis tugevate lätlaste paremust.

Kuivonen ja Jürgenson lõpetasid U-22 EM-i üheksandal kohal

29.07.23 RANNAVÕRKPALL ... Eva Liisa Kuivonen ja Liisa-Lotta Jürgenson leppisid Rumeenias Timisoaras toimuval U-22 vanuseklassi rannavõrkpalli Euroopa meistrivõistlustel kaheksandikfinaalis kaotusega ning teenisid üheksanda koha, Kaur Erik Kais ja Rasmus Meius lõpetasid 25. kohal.

Kuivonen ja Jürgenson pääsesid U-22 EM-il alagrupist edasi

28.07.23 RANNAVÕRKPALL ... Eva Liisa Kuivonen ja Liisa-Lotta Jürgenson lõpetasid Rumeenias Timisoaras toimuvatel U-22 vanuseklassi rannavõrkpalli Euroopa meistrivõistluste alagrupiturniiri võidukalt ning pääsesid järgmisesse ringi.

U-22 rannavõrkpalli EM algas eestlastele raskelt

27.07.23 RANNAVÕRKPALL ... Eesti paarid jäid U-22 rannavõrkpalli Euroopa meistrivõistluste avapäeval võiduta, vahendab Eesti Võrkpalli Liit.

Piik ja Korotkov lõpetasid Balti tuuri teise etapi kolmandana

17.07.23 RANNAVÕRKPALL ... 14.-16. juulini jätkusid rannavolle Baltimaade meistrivõistlused teise, Leedus Rokiškis toimunud etapiga. Eestlastest tegid parima tulemuse Urmas Piik ja Dmitri Korotkov, kes teenisid kolmanda koha.

Nõlvak ja Tiisaar piirdusid MK-etapil alagrupimängudega

15.07.23 RANNAVÕRKPALL ... Rannavollepaar Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar kaotasid reedel Portugalis Espinhos toimuval MK-etapil mõlemad alagrupimängud ning langesid turniiril konkurentsist.

Lõhmus ja Tammearu said Pärnus teise, Hollas ja Remmelg kolmanda koha

10.07.23 RANNAVÕRKPALL ... Nädalavahetusel toimus Pärnus rannavolle Baltimaade meistrivõistluste raames Unibet Baltic Cup, kus teenisid parimate Eesti paaridena teise koha Timo Lõhmus ja Märt Tammearu ning kolmanda koha Heleene Hollas ja Liisa Remmelg.

Rannavolle Balti tuuri avaetapp toob Pärnusse olümpiamedalistid

04.07.23 RANNAVÕRKPALL ... Sel suvel toimuvad esmakordselt Balti tuuri nime kandvad rannavolle Baltimaade meistrivõistlused. Sarja avaetapp toimub 7.-9. juulil Pärnu rannas ja konkurentsi on uute paarilistega tugevdamas ka Läti tipud Janis Šmedinš ja Martinš Plavinš, kelle auhinnakapis on Londoni olümpia pronksmedalid.

Hollas ja Remmelg jäid MK-etapil Helsingis veerandfinaali pidama

02.07.23 RANNAVÕRKPALL ... Rannavollepaar Heleene Hollas ja Liisa Remmelg kaotasid laupäeval Soomes Helsingis toimuval Future kategooria MK-etapil veerandfinaalis Austraalia paarile Jordan Johnsonile ja Jasmine Flemingule ning lõpetasid võistluse viienda kohaga.

Hollas ja Remmelg jõudsid Helsingi MK-etapil alagrupist edasi

30.06.23 RANNAVÕRKPALL ... Rannavõrkpallurid Heleene Hollas ja Liisa Remmelg saavutasid Soomes Helsingis toimuval Future kategooria MK-etapil alagrupis ühe võidu ja kaotusega teise koha ning jätkavad turniiri laupäeval.

Hollase ja Remmelga MK-etapp lõppes kaotusega vaheringis

23.06.23 RANNAVÕRKPALL ... Eesti rannavõrkpalliduo Heleene Hollas ja Liisa Remmelg võttis reedel Kreekas Iose saarel toimuva Future kategooria MK-etapil vaheringis vastu kaotuse ning lõpetas turniiri üheksandal kohal.

Hollas ja Remmelg saavutasid MK-etapil alagrupis teise koha

23.06.23 RANNAVÕRKPALL ... Rannavollepaar Heleene Hollas ja Liisa Remmelg saavutas MK-etapil Kreekas alagrupis ühe võidu ja kaotusega teise koha ning pääses play-off'i.

Nõlvak ja Tiisaar langesid Jurmala MK-etapil konkurentsist

17.06.23 RANNAVÕRKPALL ... Rannavõrkpallurid Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar kaotasid laupäeval Lätis Jurmalas toimuval MK-etapil kaheksandikfinaalis ning lõpetasid turniiri üheksanda kohaga.

Nõlvak ja Tiisaar pääsesid Jurmala MK-etapil alagrupist edasi

16.06.23 RANNAVÕRKPALL ... Rannavõrkpallurid Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar said Lätis Jurmalas toimuval MK-etapil reedel ühe võidu ja kaotusega alagrupis teise koha.

Eesti paarid jäid rannavolle MK-etappidel kvalifikatsioonidesse pidama

15.06.23 RANNAVÕRKPALL ... Neljapäeval olid eestlased võistlustules kahel rannavolle MK-etapil.

Nädalavahetusel peeti Rakveres rannavolle suvetuuri avaetapp

12.06.23 RANNAVÕRKPALL ... Nädalavahetusel Rakveres toimunud Eesti rannavolle karikasarja Kiirkasiino rannavolle suvetuuri avaetapil Škoda Rakvere Cupil võidutsesid meestest Urmas Piik ja Dmitri Korotkov ning naistest Eva Liisa Kuivonen ja Liisa-Lotta Jürgenson.

Kuivonen ja Jürgenson jäid Šveitsi MK-etapil kvalifikatsiooni pidama

09.06.23 RANNAVÕRKPALL ... Rannavõrkpallurid Eva Liisa Kuivonen ja Liisa-Lotta Jürgenson osalesid neljapäeval Šveitsis Spiezis Future taseme MK-etapi kvalifikatsiooniturniiril ning kaotusega teises ringis põhiturniirile ei jõudnud.

Eesti rannavollemeeskonna Rahvuste karikas lõppes kaotusega Inglismaale

08.06.23 RANNAVÕRKPALL ... Eesti rannavollemeeskond koosseisus Urmas Piik ja Dmitri Korotkov ning Kaur Erik Kais ja Rasmus Meius kaotas kolmapäeval Norras Lillesandis toimuval Rahvuste karika alagrupiturniiril kahe matši kokkuvõttes 0:2 Inglismaale.

Rannavõrkpallikoondis alustas Rahvuste karikat võidu ja kaotusega

07.06.23 RANNAVÕRKPALL ... Eesti meeste rannavollekoondis alistas Norras Lillesandis Rahvuste karika alagrupiturniiril esmalt Bulgaaria kokkuvõttes 2:0, aga kaotas seejärel tugevale Norrale 0:2.

Nõlvak ja Tiisaar piirdusid MK-etapil kvalifikatsiooniga

01.06.23 RANNAVÕRKPALL ... Eesti rannavolle esipaar Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar võitsid küll Tšehhis Ostravas toimuva Elite 16 ehk kõige tugevama tasemega MK-etapi kvalifikatsiooni avamängu, kuid teise matši napp kaotus kustutas eestlaste lootuse põhiturniirile jõuda.

Hollas ja Soomets lõpetasid Šveitsis veenva võidu ja kolmanda kohaga

29.05.23 RANNAVÕRKPALL ... Rannavõrkpallurid Heleene Hollas ja Liisa Soomets alistasid Šveitsis Locarnos toimunud Beach Mastersi turniiri pronksimängus šveitslannad Mara Betscharti ja Sarina Kisslingu kindlalt 2:0 (21:13, 21:14).

Nõlvak ja Tiisaar jäid King of the Courtil viiendaks

29.05.23 RANNAVÕRKPALL ... Saksamaal Hamburgis lõppes pühapäeval rannavõrkpalli King of the Court sarja etapp, kus Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar teenisid viienda koha. Kindla võidu võtsid norralastest maailmameistrid Anders Mol ja Christian Sörum.

Hollas ja Soomets jõudsid Šveitsis nelja parema sekka

29.05.23 RANNAVÕRKPALL ... Rannavõrkpallurid Heleene Hollas ja Liisa Soomets alistasid Šveitsis Locarnos toimuval Beach Mastersi turniiril play-off'is Šveitsi paari Michaela Nussbaumeri ja Melina Hübscheri tulemusega 2:0 (21:18, 22:20) ning pääsesid esmaspäevasesse poolfinaali.

Hollas ja Soomets pidid Šveitsis kaotusega leppima

28.05.23 RANNAVÕRKPALL ... Rannavollepaar Heleene Hollas ja Liisa Soomets jäid Šveitsis Locarnos toimuval Beach Mastersi turniiril laupäeval kohalikule duole Dunja Gerson – Laura Caluori 1:2 (21:14, 18:21, 13:15) alla.

Nõlvaku ja Tiisaare avakatse King of the Courtil finaali jõuda luhtus

28.05.23 RANNAVÕRKPALL ... Rannavõrkpalluritel Kusti Nõlvakul ja Mart Tiisaarel ei õnnestunud laupäeval Saksamaal Hamburgis toimuval King of the Courti etapil poolfinaalist otse finaali murda, aga eestlased heitlevad finaalikoha eest edasi vaheringis.

Hollas ja Soomets alustasid Šveitsis võidukalt

27.05.23 RANNAVÕRKPALL ... Rannavollepaar Heleene Hollas ja Liisa Soomets osalevad käesoleval nädalavahetusel Šveitsis Locarnos Beach Mastersi turniiril ning alistasid reedel avamängus šveitslannad Sandrine Giroud' ja Kim Huberi tulemusega 2:1 (18:21, 21:14, 15:8).
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: