Teised alad

Esimesed surfi olümpiakullad läksid Brasiiliale ja USA-le

27.07.21 OM2020 ... Esimest korda olümpiamängude kavva kuuluvas surfis saatis edu brasiillast Italo Ferreirat ja ameeriklannat Carrisa Moore'i.

Vettehüpete tasavägises heitluses jäid peale britid

26.07.21 OM2020 ... Tokyo olümpiamängude vettehüpete programmis võitsid meeste tornist sünkroonhüpped britid Thomas Daley ja Matty Lee, kes kogusid kuue sooritusega 471,81 punkti.

Rulasõidus võtsid kaks säravamat medalit 13-aastased sportlased

26.07.21 OM2020 ... Tokyo olümpiamängude rulasõidu naiste tänavasõidus teenisid kaksikvõidu 13-aastased võistlejad. Teise rulakulla tõi Jaapanile Momiji Nishiya.

Tokyos selgus esimene rulasõidu olümpiavõitja

25.07.21 OM2020 ... Esimest korda olümpiavas oleva rulasõidu tänavasõidu võistluse võitis jaapanlane Yuto Horigome (37,18 punkti), kellele järgnesid brasiillane Kelvin Hoefler (36,15) ja ameeriklane Jagger Eaton (35,35).

Saksamaa koondise kapten kannab olümpial vikerkaarevärve

22.07.21 OM2020 ... Saksamaa naiste maahokikoondise kapten Nike Lorenz mängib Tokyo olümpiamängudel LGBT lipuvärvides jalapaelaga, et avaldada seeläbi toetust seksuaalvähemustele.

Tallinna Vägilase jooksul tunnistati võitjaks kolmas lõpetaja

11.07.21 TEISED ALAD ... Pühapäeval toimunud Tallinna Vägilase jooksul sündis eeskujulik näide sportlikust käitumisest, kui korraldajate vea tõttu pikema raja jooksnud Martin Vilismäe tunnistati võistlejate ja korraldajate poolt siiski etapi võitjaks.

Inglismaa kriketikoondis vahetas koroonajuhtumi tõttu terve meeskonna välja

06.07.21 TEISED ALAD ... Inglismaa kriketikoondises tuvastati esmaspäevase testimise järel seitse positiivset koroonajuhtu, mistõttu pidi koondis kaks päeva enne ühepäevast seeriat Pakistani vastu terve meeskonna koos treeneritega vlja vahetama.

12-aastane rulasõitja läheb Tokyosse medalijahile

02.07.21 TEISED ALAD ... Suurbritannia koondis saab ilmselt Tokyo olümpial läbi aegade noorima suvemängudel osaleva sportlase, sest kõik vastavad kriteeriumid on täitnud 12-aastane rulasõitja Sky Brown.

Põhjala kettagolfi maraton toob Jõulumäele üle 300 huvilise

01.07.21 TEISED ALAD ... Pühapäeval, 4. juulil toimub legendaarses kettagolfi pargis Jõulumäel Põhjala kettagolfi maraton, kus enam kui 300 võistlejat läbivad kuue kuni kaheksa tunni jooksul saja korviga raja.

Kristin Tattar tuli kettagolfi MM-il viiendaks

28.06.21 TEISED ALAD ... Kristin Tattar tõestas taas kord kuulumist maailma paremikku, tulles Utah's toimunud kettagolfi maailmameistrivõistlustel viiendaks. See on koha võrra kõrgem kui eelmisel MM-il 2019. aastal.

Tattar jätkab kettagolfi MM-il neljandana

24.06.21 TEISED ALAD ... Ameerika Ühendriikides jätkuvatel kettagolfi maailmameistrivõistlustel on Kristin Tattar kahe vooru järel neljandal kohal.

Eesti kettagolfi esikolmik esindab MM-il tervet Euroopat

22.06.21 TEISED ALAD ... Eesti kettagolfimängijad Kristin Tattar, Albert Tamm ja Silver Lätt osalevad ainsate eurooplastena 22.–26. juunil toimuvatel maailmameistrivõistlustel USA-s. Veebiväljaande Ultiworld Disc Golf kohaselt on Kristin Tattar kindlalt favoriitide hulgas.

Kiire saeketi vahetamine aitas Koorti raiespordihooaja avavõistlusel esikohale

20.06.21 TEISED ALAD ... Tartus avalöögi saanud kodune raiespordihooaeg pakkus nii meeste kui naiste klassis haarava võistluse, kust lõpuks väljusid võitjana Helvis Koort ja Karina Riive.

Eesti viievõistlejad võitsid laskejooksus MM-il juunioride seas kulla

15.06.21 TEISED ALAD ... Egiptuses peetud moodsa viievõistluse ja laskejooksu maailmameistrivõistlustel võitsid eestlased Johanna Maria Jõgisu ja Carl Robert Kallaste segapaaris juunioride vanuseklassis esikoha.

21 hukkunuga lõppenud ultramaratoni ametnikele määrati Hiinas karistused

12.06.21 TEISED ALAD ... Hiina karistas reedel 27 ametnikku, kes olid seotud mai lõpus korraldatud ultramaratoniga, mis päädis äärmusliku ilma tõttu 21 osaleja surmaga.

Ultrajooksjad teevad Väinamerele tiiru peale

26.05.21 TEISED ALAD ... Järgmisel nädalal toimub Lääne-Eestis omapärane ultrajooksuvõistlus, kus sõltuvalt marsruudist võib jooksjate distantsiks kujuneda ca 170 kilomeetrit.

Rekordilise osavõtuga kodune kriketi meistriliiga sai avapaugu

15.05.21 TEISED ALAD ... Eesti Olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa ja 12 Eesti kriketimeeskonda avasid meistriliiga hooaja, mis tuleb nii võistkondade arvult, rahvusvahelistelt mängudelt kui ka eelarvelt enneolematu.

Tänavuses Eesti kriketi meistriliigas osaleb rekordarv meeskondasid

14.05.21 TEISED ALAD ... Laupäeval saab hoo sisse Eesti kriketi meistriliiga, milles osalevad rekordilised 12 meeskonda. Meeskonnad koosnevad seejuures nii eestlastest, Eestis elavatest välismängijatest kui ka NATO lahingugrupi Briti kontingendist.

Võitmatu venelanna jätkab edukat kullajahti

13.05.21 TEISED ALAD ... Budapestis toimuvatel ujumise Euroopa meistrivõistlustel jätkus vene sünkroonujuja Svetlana Romašina imepärane karjäär, mis kaotuseid ei tunne.

Kogenud treener räägib "Spordipühapäevas", mis käsipallikoondist alt vedas

02.05.21 KÄSIPALL ... Eesti meeste käsipallikoondis ei suutnud koduväljakul Austriat võita ja nii muutusid Euroopa meistrivõistlustele pääsemise võimalused pigem teoreetilisteks. Miks nii läks ja kuidas edasi? Vikerraadio saates "Spordipühapäev", mis on eetris pühapäeval kell 18.15, jagab oma mõtteid kogenud treener Elmu Koppemann.

Olümpiaprogrammi jõudmine vallandas Eesti breiktantsu kogukonnas vaidlused

27.04.21 TEISED ALAD ... Kolme aasta pärast Pariisis peetavatel suveolümpiamängudel teeb oma olümpiadebüüdi breiktants. Selles osas, kas spordiala ka pikemalt programmi jääb, praegu selgust pole. Kindlasti saavad aga breiktantsust ning seda saatvast kultuurist just olümpiamängude kaudu esimese maitse suhu paljud inimesed, kes täna kogu valdkonda vaid filmide või poppmuusika kaudu ette kujutavad.

Leedulane püstitas uued ultrajooksu maailmarekordid

25.04.21 TEISED ALAD ... 39-aastane Leedu jooksja Aleksandr Sorokin püstitas laupäeval 12 tunni ja 100 miili jooksu maailmarekordid.

Kettagolfikoondis kogunes esmakordselt ettevalmistavaks laagriks

16.04.21 TEISED ALAD ... Eesti kettagolfi koondis kogunes esmakordselt laagrisse, et ühiselt hooajaks ette valmistuda ja omavahel mõõtu võtta. Laager toimub 16.–18. aprillil Pärnumaal Jõulumäel.

Eestis pannakse esmakordselt kokku breiktantsijate koondis, sihiks olümpia

30.03.21 TEISED ALAD ... Esmaspäeval korraldas Eesti Tantsuspordi Liit (ETSL) esmakordselt breiktantsu huviliste ja eestvedaja seas ametliku veebikoosoleku, mis käsitles breiktantsu pääsemist olümpiale. Kõne alla tuli ka rahvuskoondise moodustamine.

Selgusid talvised Eesti meistrid kettagolfis

02.03.21 TEISED ALAD ... Lõppenud nädalavahetusel peeti aasta esimene suurvõistlus kettagolfis, kui Männiku ja Järve kettagolfi radadel jagati talviste Eesti meistrivõistluste raames tiitleid kaheksas divisjonis.

Ookeanitagune kultuskangelane jätkab 47-aastaselt profikarjääri

16.02.21 TEISED ALAD ... Pikalt pesapalli profiliigas MLB mänginud 47-aastane Bartolo Colon jätkab oma karjääri, kui sõlmis lepingu Mehhiko liigasse kuuluva klubiga Acereros de Monclova.

Surma trotsiv vabasukelduja elas teel rekordini üle dramaatilisi hetki

03.02.21 TEISED ALAD ... Kaspar Eevald on elukutselt logistik, mis ei kõla kuigi ekstreemselt, teisalt on 31-aastane rakverelane Eesti rekordiomanik vabasukeldumises, mis on ilmselt üks surmapõlgavamaid spordialasid. Detsembris Egiptuses püstitatud 101-meetri rekordist on juba siin-seal räägitud, aga nüüd näitab ta "Pealtnägijale" varem nägemata kaadrites, mida see tegelikult tähendas.

Läti lahkus kelgutamise MM-ilt kolme medaliga

02.02.21 TEISED ALAD ... Saksamaal Königssees toimunud kelgutamise maailmameistrivõistlustel teenisid kolm medalit ka lätlased. Kokku läksid seitsme ala medalikomplektid jagamisele nelja koondise vahel.

Kelgutamise MM-i avapäeval oli põhjust rõõmustada ka Lätil

30.01.21 TEISED ALAD ... Järjekorras 50. kelgutamise maailmameistrivõistlustel Saksamaal Königssees avas esimesel päeval medaliarve ka Läti koondis.

Olümpiavõitjat seksuaalselt väärkohelnud treener mõisteti pikaks ajaks vangi

26.01.21 TEISED ALAD ... Lühirajauisutamise mitmekordse olümpiavõitja ja maailmameistri Shim Suk-hee endine treener Cho Jae-beom mõisteti hoolealuse korduva seksuaalse ärakasutamise ja ründamise eest kümneks ja pooleks aastaks vangi.

Ajakirjanikule nilbeid sõnumeid saatnud pesapallijuht jäi tööta

19.01.21 TEISED ALAD ... Põhja-Ameerika professionaalse pesapalliliiga MLB klubi New York Mets otsustas vallandada peamänedžer Jared Porteri, kes oli saatnud naisajakirjanikule sobimatu sisuga sõnumeid.

Dartsi MM-il näidati harvanähtavat saavutust

29.12.20 TEISED ALAD ... Londonis toimuvatel dartsi ehk nooleviske maailmameistrivõistlsutel nähti teisipäeval harvaesinevat kordaminekut, kui inglane James Wade võitis ühe mängu (leg) vaid üheksa noole abil.

Pika ajalooga USA profiklubi vahetab indiaani kogukondade survel nime

14.12.20 TEISED ALAD ... Ameerika Ühendriikide professionaalse pesapalliliiga MLB enam kui sajandivanuse ajalooga klubi Cleveland Indians tuleb vastu huvigruppide soovile muuta ära meeskonna nimi, kuna see võib põlisrahvaid solvata.

Võistluskeelu saanud Argentina kapten kutsuti vaid kaks päeva hiljem tagasi

03.12.20 TEISED ALAD ... Aastate eest tehtud rassistlike postituste tõttu teisipäeval Argentina ragbikoondisest välja arvatud ning kaptenipaela kaotanud Pablo Matera kutsuti tagasi rahvusmeeskonda ning määrati taas kapteniks.

Vabasukelduja Kaspar Eevald käis ühe hingetõmbega 101 meetri sügavusel

02.12.20 TEISED ALAD ... Kaspar Eevald kirjutas enda nimele vabasukeldumise No Limits distsipliini ametliku Eesti rekordi, sukeldudes esimese eestlasena vaid ühe hingetõmbega 101 meetri sügavusele.

Hukkus Prantsusmaa ragbilegend

25.11.20 TEISED ALAD ... Teisipäeval suri ootamatult Prantsusmaa endine ragbitäht Christophe Dominici, kes esindas 67 korda rahvuskoondist ja pääses meeskonnaga 1999. aasta MM-i finaali.

Argentina ragbikoondis üllatas ala suurriiki Uus-Meremaad

14.11.20 TEISED ALAD ... Argentina ragbikoondis teenis Tri-Nations karikaturniiril riigi ajaloo tähtsaima võidu, kui 25:15 oldi üle Uus-Meremaast.

Eesti meistrid bowlingus on Kert Truus ja Raili Vaarpuu

02.11.20 TEISED ALAD ... Sel nädalavahetusel selgitati Tallinnas AMB Akadeemia Bowlingusaalis Eesti meistrid bowlingus. Meeste seas krooniti võitjaks Kert Truus ja naiste arvestuses Raili Vaarpuu.

Prantsusmaal jätkatakse tippspordi võistluste läbiviimist

29.10.20 TEISED ALAD ... Kuigi Prantsusmaal kehtestatakse alates reedest uuesti eriolukord, mis sulgeb suurel määral kogu riigi tegemised, siis profispordielu ei seisku.

Olümpiahõbe ja maailmameister suri vaid 37-aastaselt

29.10.20 TEISED ALAD ... Esmaspäeval suri noorelt sakslasest bobisõidu olümpiahõbe ja maailmameister Richard Adjei. Traagilise sündmuse põhjust ei avalikustatud.

Los Angeles Dodgers lõpetas 32-aastase võidupõua

28.10.20 TEISED ALAD ... Maailma tugevaima pesapalliliiga MLB võitis tänavu Los Angeles Dodgers, kes alistas finaalseeria (World Series) otsustavas mängus Tampa Bay Raysi 3:1.

Laupäeval toimub Ida-Virumaal sportliku pehmikmõõgavõitluse turniir

21.10.20 TEISED ALAD ... Laupäeval kell 13 toimub Spordiklubis Edu (Tammiku 4A, Jõhvi vald, Ida-Virumaa) sportliku pehmikmõõgavõitluse turniir. Üritus on tasuta ja kõik on osalema oodatud.

Tampa pääses ookeani taga teisegi profiliiga finaali

18.10.20 TEISED ALAD ... Põhja-Ameerika pesapalli profiliiga MLB esimeseks finalistiks on tänavu Tampa Bay Rays, kes oli oma poolfinaalis üle mullusest finalistist Houston Astrosest.

Ida-Virumaal krooniti Eesti discgolfi meistriteks Tattar ja Tamm

29.08.20 TEISED ALAD ... 25.-28. augustini peeti Mäetaguse ja Alutaguse discgolfi parkides Eesti meistrivõistlusi discgolfis, kus esikohtadele tulid Kristin Tattar ja Albert Tamm. Kokku osales selle suve tippsündmusel 240 kõrgetasemelist Eesti paremikku kuuluvat mängijat seitsmes erinevas divisjonis (MPO, FPO, MP40, MJ18, FP40, MP50, MP 60).

Nädalavahetusel toimub Tartu kesklinnas omapärane turniir

26.08.20 TEISED ALAD ... Laupäeval, 29. augustil kell 14 toimub Tartus Küüni ja Poe tänava nurgal asuval haljasalal sportliku pehmikmõõgavõitluse turniir. Üritus on tasuta ja kõik võivad osaleda.

Alutagusel toimuvad discgolfi Eesti meistrivõistlused

24.08.20 TEISED ALAD ... Sel nädalal, 25.-28. augustil, toimuvad Alutagusel Eesti meistrivõistlused discgolfis. Selle suve olulisemast discgolfi meistritiitli heitlusest võtavad osa nelja päeva jooksul Mäetaguse ja Alutaguse discgolfi parkides 240 võistlejat seitsmes erinevas divisjonis (MPO, FPO, FP40, MP40, MP50, MP60, MJ18).

Discgolfimaratoni Jõulumäel võitis kolmekordne Eesti meister Silver Lätt

22.08.20 TEISED ALAD ... Eesti suurimas discgolfipargis Jõulumäel toimunud Põhjala discgolfimaratonil osales 245 spordihuvilist, kes läbisid ligi kaheksa tunni jooksul spetsiaalselt võistluseks üles pandud saja korviga raja.

Jõulumäel toimub 20. augustil discgolfimaraton

19.08.20 TEISED ALAD ... Neljapäeval, 20. augustil toimub Eesti suurimas discgolfi pargis Jõulumäel Põhjala discgolfimaraton, kus enam kui 250 võistlejat läbivad kaheksa tunni jooksul saja korviga raja.

Ultrajooksu võitja läbis 46 tunniga üle 300 kilomeetri

17.08.20 TEISED ALAD ... Keilas toimunud Heavy Metal ultrajooksu võitis Hannes Veide.

Filter Rullituuri üldvõidud läksid Lätimaale

16.08.20 TEISED ALAD ... Filter Rullituuri üldvõidud pälvisid lõunanaabrid Lätist, kui meeste klassis võidutses Reinis Znotinš ja naiste seas Agate Priedite.

Täna otse

ETV2
27. juuli kl 18.55

Jalgpalli Meistrite liiga: FC Flora - Varssavi Legia

ÜLEKANDED/saated

ETV2
29. juuli kl 19.25

Jalgpalli Konverentsiliiga: FCI Levadia - Dundalk FC

ETV2
1. august kl 14.50

Jalgpalli Premium liiga: Nõmme Kalju - TJK Legion

ETV2
8. august kl 14.50

Jalgpalli Premium liiga: Tartu Tammeka - Nõmme Kalju

ETV
8. august kl 21.35

Võidu nimel. Valu

vaata uuesti

leia meid facebookist

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: