Kulturism ja fitness

Eestlased said Lätis kulturismi ja fitnessi meistrivõistlustel mitu medalit

08.06.21 KULTURISM JA FITNESS ... Pühapäeval toimusid Lätis IFBB Fitmodel World Cup ja Läti lahtised meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis, kus olid võistlemas ka Eesti sportlased, kes said kokku kaheksa medalit.

Eestlased alustasid kulturismi ja fitnessi EM-i edukalt

15.05.21 KULTURISM JA FITNESS ... 13. – 17. maini toimuvad Hispaanias Santa Susanas Euroopa meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis, kus on võistlemas ka 23 sportlasega Eesti koondis.

"Spordipühapäev": noorsportlase arengut ei tasu ülearu forsseerida

19.04.21 VARIA ... Vikerraadio saates "Spordipühapäev" arutati, milliste koormustega peaksid noored talendid treenima, kui palju jõusaali külastama ja kui palju võistlema. Sõna said erinevate spordialade treenerid – Henry Hein, Harry Lemberg ja Ott Kiivikas.

Kiivikas profina ei jätka, küll aga hellitab mõtet naasta amatöörina

18.04.21 KULTURISM JA FITNESS ... Eesti läbi aegade tuntuim kulturist Ott Kiivikas loobub vahepeal kavas olnud ideest teha tegusid profispordis, kuid 2018. aastal amatöörspordiga lõpetamisest teatanud spordimees mõtleb sel tasemel jätkamisest.

Dopingut tarvitanud Eesti kulturist sai nelja-aastase võistluskeelu

28.01.21 KULTURISM JA FITNESS ... Eesti Antidoping (EAD) määras nelja-aastase võistluskeelu kulturist Jevgeni Ljapinile, kelle eelmise aasta 10. oktoobril toimunud Eesti meistrivõistluste ajal antud dopingutest osutus positiivseks.

Kulturismi ja fitnessi aasta parimateks valiti Ats Lahi ja Tiia Kaare

23.12.20 KULTURISM JA FITNESS ... Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu sportlaskomisjoni ettepanekul selgusid 2020. aasta parimad sportlased, treenerid ja spordiklubi.

Eestlanna krooniti bodyfitnessis maailmameistriks

08.11.20 KULTURISM JA FITNESS ... Hispaanias Santa Susanas toimuvatel kulturismi ja fitnessi maailmameistrivõistlustel pälvis Tiia Kaare bodyfitnessis kuni 158 cm pikkuste naiste konkurentsis esimese koha.

Kulturismi ja fitnessi juunioride MM tõi Eesti medalisaju

26.10.20 KULTURISM JA FITNESS ... 23.–24. oktoobril Rumeenias Cluj-Napocas toimunud kulturismi ja fitnessi juunioride maailmameistrivõistlused tõid Eesti sportlastele mitu medalit.

Juunioride bodyfitnessi Euroopa meister unistab laevakapteniks saamisest

10.10.20 KULTURISM JA FITNESS ... Pärnus peeti Eesti meistrivõistlusi kulturismis ja fitnessis. "Aktuaalne kaamera" keskendus seal ühele võistlejale, septembris juunioride bodyfitnessi Euroopa meistriks tulnud Tiia Kaarele, kel õnnestus võita ka laupäevane võistlus.

Lõuna-Eesti kulturismi ja fitnessi karikal domineeris Liis Marian Toomse

06.10.20 KULTURISM JA FITNESS ... Tartus peetud 9. Lõuna-Eesti lahtistel karikavõistlustel kulturismis ja fitnessis võttis kaks esikohta Liis Marian Toomse.

Eesti meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis toimuvad Pärnus

30.09.20 KULTURISM JA FITNESS ... Tänavused Eesti meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis toimuvad 10. oktoobril Pärnus.

Nädalavahetusel võtavad Tallinnas mõõtu kulturistid ja fitnessportlased

23.09.20 KULTURISM JA FITNESS ... Laupäeval, 26. septembril kell 13 algav Valio Profeel Cup kulturismis ja fitnessis toob Sparta lavalaudadele nii algajad kui ka edasijõudnud ala harrastajad.

Eestlanna tuli bodyfitnessis Euroopa meistriks

19.09.20 KULTURISM JA FITNESS ... Hispaanias Santa Susanas peetavatel kulturismi ja fitnessi Euroopa meistrivõistlustel võitis eestlanna Tiia Kaare juunioride seas kuldmedali.

Kaks Eesti kulturisti said keelatud ainete eest nelja-aastase keelu

02.09.20 KULTURISM JA FITNESS ... Eesti dopinguvastane distsiplinaarkolleegium määras kahele kulturistile –Artur Sedovile ja Oleg Fedorovile keelatud ainete kasutamise eest nelja-aastase võistluskeelu.

Ott Kiivikas sai kodusele ravile

16.05.20 KULTURISM JA FITNESS ... Eelmisel nädalal kahepoolse kopsupõletikuga haiglasse kirjutatud Eesti kõigi aegade parim kulturist Ott Kiivikas pääses kodusele ravile.

Ott Kiivikas sattus kopsupõletikuga haiglasse

10.05.20 KULTURISM JA FITNESS ... Eesti edukaim kulturist Ott Kiivikas viibib kahepoolse kopsupõletikuga haiglas. Koroonaviiruse test osutus õnneks negatiivseks.

Tiitlivõistlustelt kümme medalit võitnud Endla Vaher lõpetab karjääri

13.12.19 KULTURISM JA FITNESS ... Fitnessi tiitlivõistlustelt täiskasvanute klassis kuus ja juunioride hulgas neli medalit võitnud 28-aastane Endla Vaher teatas pärast hiljutist MM-i, et lõpetab profikarjääri.

Eestlanna krooniti bikiinifitnessis maailmameistriks

11.12.19 KULTURISM JA FITNESS ... Hispaanias Tarragonas toimunud kulturismi ja fitnessi mastersite maailmameistrivõistlustel pälvis Jana Teder esikoha.

Eestlanna tuli juunioride fitnessis maailmameistriks

25.11.19 KULTURISM JA FITNESS ... Budapestis peetud kulturismi ja fitnessi juunioride maailmameistrivõistlustel võitis Karina Polovnikova kuldmedali.

Kolm Eesti kulturisti jõudsid MM-il esikümnesse

12.11.19 KULTURISM JA FITNESS ... Araabia Ühendemiraatides peeti eelmisel nädalal maailmameistrivõistlusi kulturismis. Kohal oli ka Eesti delegatsioon ning olgugi, et Ott Kiivikas amatööride konkurentsis enam ei võistle, pole kohad esikümnes mingisugune haruldus.

Kiivikase tütar ootamatust medalist: valgustused olid näos ja mõtlesin, et mida värki!

04.11.19 KULTURISM JA FITNESS ... Eesti kuulsaima kulturisti Ott Kiivikase tütar Christin-Amani Kiivikas tuli nädalavahetusel bikiinifitnessi juunioride meistriks ja naiste kategoorias kuni 169 cm pronksile.

Ott Kiivikase vabaks jäänud troonile astus Raigo Kuusnõmm

02.11.19 KULTURISM JA FITNESS ... Klassikalise kulturismi Eesti meistriks tuli Tartus Siim Savisaar, naiste bikiinifitnessi absoluutkaalus pälvis kuldmedali Agne Kiviselg. Raigo Kuusnõmm asus Ott Kiivikast vabaks jäänud troonile.

Eesti kulturismi- ja fitnessisportlased olid Soomes võidukad

07.10.19 KULTURISM JA FITNESS ... Nädalavahetusel toimus Soomes Lahtis Põhjamaade üks suurimaid kulturismi ja fitnessi võistluseid Nordic Cup ja fitnessimess Nordic Expo. Kokku võistles Eestist amatöörvõistlusel 18 sportlast ja pro-võistlusel kaks võistlejat. Järjekordselt olid võidukad Eesti bikinifitnessi võistlejad, tuues koju kaks esikohta: Anna Valge (bikinifitness -164 cm) ja Agne Kiviselg (bikinifitness -169 cm).

Eesti fitnessisportlased naasevad Luksemburgist viie medaliga

17.06.19 KULTURISM JA FITNESS ... Laupäeval, 15. juunil toimus Luksemburgis mainekas kulturismi- ja fitnessi võistlus Diamond Cup Luxembourg, kust võtsid osa ka kolm Eesti fitnessi tegijat.

Eesti fitnessisportlased teenisid Tšehhis kaks medalit

10.06.19 KULTURISM JA FITNESS ... Nädalavahetusel Tšehhis Ostravas peetud Diamond Cup fitnessi võistlusel oli võistlustules viis eestlannat, kellest kaks teenisid medalid.

Eesti fitnessisportlased jätkasid medalisadu

20.05.19 KULTURISM JA FITNESS ... Nädalavahetusel toimus Ungaris Diamond Cup Budapest, kus oli esindatud ka Eesti bikinifitnessi paremik. Kokku võideti neli medalit.

Eesti fitnessisportlane teenis EM-il kaks esikohta

06.05.19 KULTURISM JA FITNESS ... Eesti fitnessisportlane Karina Polovnikova võitis kaks esikohta kulturismi ja fitnessi Euroopa meistrivõistlustel Hispaanias Susanas, olles parim naisjuunioride fitnessis avatud kategoorias ja absoluutarvestuses.

Ats Loot: tänapäeval hinnatakse palju rohkem ilusaid vorme ja naiselikke kehasid

30.04.19 KULTURISM JA FITNESS ... Nädalavahetusel peeti Tallinnas Salme Kultuurikeskuses kulturismi ja fitnessi Eesti karikavõistlused. Kuna juba 1. mail algavad Hispaanias Santa Susannas Euroopa meistrivõistlused, pakkus mõõduvõtt mitmete koondislaste vormist hea ülevaate.

Kulturismi ja fitnessi karikalt võtsid kaks esikohta Kiviselg ja Prokopjuk

28.04.19 KULTURISM JA FITNESS ... Tallinnas peeti laupäeval Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis, kus Agne Kiviselg võitis bikiinifitnessi absoluutkategooria Arida Muru ja Kadri Tammoja ees. Oktoobris toimunud Eesti meistrivõistlustel oli peale jäänud Muru.

Eesti bikiinifitnessi tegija naaseb Maltalt esikohaga

22.04.19 KULTURISM JA FITNESS ... Eesti bikiinifitnessist Agne Kiviselg võitis Maltas toimunud IFBB Diamond Cupi võistlusel kuni 169 cm pikkuste naiste seas nii kategooria võidu kui ka esikoha absoluutarvestuses.

Eesti fitnessisportlane oli Rootsis võidukas ja teenis profikaardi

14.04.19 KULTURISM JA FITNESS ... Rootsis Malmös oli kulturismi- ja fitnessi võistlusel 2019 IFBB GP-l võistlustules 13 eestlast. Esikohaga tuli koju Agne Kiviselg.

Pärnu võistlus tõi kokku 40 kulturismi- ja fitnessivõistlejat

09.04.19 KULTURISM JA FITNESS ... Laupäeval Pärnus aset leidnud lahtised karikavõistlused algajatele kulturismis ja fitnessis tõi Eesti fitnessimaastikule uusi tegijaid.

Eesti bodyfitnessi tegija võitis Rootsis maineka võistluse

26.03.19 KULTURISM JA FITNESS ... Laupäeval, 23. märtsil toimus Stockholmis mainekas kulturismi ja fitnessi võistlus, kus osales ka seitse Eesti sportlast.

Eesti kulturismi ja fitnessi liit valis parimaid

21.12.18 KULTURISM JA FITNESS ... Eesti kulturismi ja fitnessi liidu aasta parimate valimistel teenisid mitu auhinda Arida Muru ja tema treener Ott Kiivikas.

Selgusid Fitness5 Eesti meistrid

09.12.18 KULTURISM JA FITNESS ... Laupäeval selgusid Arigato spordiklubis Fitness5 Eesti meistrid.

Arida Muru lõpetas hooaja juunioride MM-il 2. kohaga

02.12.18 KULTURISM JA FITNESS ... Eesti fitnessisportlane Arida Muru pälvis Ecuadoris toimunud juunioride MM-il teise koha ning pani selle tulemusega ilusa punkti oma hooajale.

Ott Kiivikas kindlustas MM-i 5. tulemusega maailma edetabelis esikoha

11.11.18 KULTURISM JA FITNESS ... Hispaanias Benidormis toimunud kulturismi maailmameistrivõistlustel sai Ott Kiivikas meeste -85 kg kaalukategoorias 5. koha, Egert Oiov pälvis -175 cm 4. koha.

Bikiinifitnessi maailmameister: ma tõesti ei arvanud, et jõuan nii ruttu tippu

31.10.18 KULTURISM JA FITNESS ... Esimese eestlasena bikiinifitnessis maailmameistriks tulnud Arida Muru sõnas intervjuus ETV saatele "Ringvaade", et teda innustab areng.

Milles peitub Arida Muru talent? Ott Kiivikas selgitab

31.10.18 KULTURISM JA FITNESS ... Nädalavahetusel bikiinifitnessi maailmameistriks kroonitud Arida Murut treenib meie kuulsaim kehailualade harrastaja Ott Kiivikas, kes selgitas intervjuus "Ringvaatele", mis teeb hoolealuse nii heaks.

Eesti sai esimese bikiinifitnessi maailmameistri

28.10.18 KULTURISM JA FITNESS ... 21-aastane Arida Muru tuli esimese eestlasena bikiinifitnessi maailmameistriks, kui võitis esikoha Poolas peetavatel võistlustel kuni 160 cm naiste seas.

FOTOD | Kodupublikule lahkumisetenduse andnud Kiivikas jäi alistamatuks

14.10.18 KULTURISM JA FITNESS ... Eesti kulturismi suurkuju Ott Kiivikase karjäär amatööride hulgas lõppes 20. Eesti meistrivõistluste kuldmedaliga, millele lisandus elutööpreemia.

Kiivikas: miks ma ei võiks võistelda puhtana ka proffide seas?

10.10.18 KULTURISM JA FITNESS ... Amatöörspordiga lõpetav Eesti kulturist Ott Kiivikas ei kavatse profileeri liitudes oma puhta spordi põhimõtteid reeta ja toob välja, et sel alal võib suuri tegusid teha ka tegevsportlase kohta suhteliselt küpses eas.

Profiperspektiiviga Ott Kiivikas annab lahkumisetenduse

01.10.18 KULTURISM JA FITNESS ... Tallinnas Alexela kontserdimajas peetakse 13. oktoobril 50. Eesti meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis, mis jäävad hetke maailma esinumbri Ott Kiivikase viimaseks amatöörvõistluseks.

Ott Kiivikas tõusis maailma edetabelis liidrikohale

29.09.18 KULTURISM JA FITNESS ... Ott Kiivikas on sügishooaja heade tulemustega tõusnud kulturismis maailma edetabeli absoluutseks liidriks.

Ott Kiivikas ja Endla Vaher näitasid Hiinas head vormi

21.09.18 KULTURISM JA FITNESS ... Hiinas toimunud rahvusvahelistel kulturismi ja fitnessi föderatsiooni (IFBB) võistlustel saavutasid Ott Kiivikas ja Endla Vaher kõrged kohad.

Kulturist Ivo Parveotsale määrati dopingu eest nelja-aastane võistluskeeld

03.08.18 KULTURISM JA FITNESS ... Eesti dopinguvastane distsiplinaarkolleegium otsustas mais positiivse dopinguproovi andnud kulturist Ivo Parveotsale määrata nelja-aastase võistluskeelu.

Ott Kiivika õpilane andis positiivse dopinguproovi

22.05.18 KULTURISM JA FITNESS ... Eelmisel nädalal jõudis Eesti Antidopinguni WADA-akrediteeritud laborist teade, et ühest Eesti Antidopingu läbiviidud dopingukontrolli A-proovist on leitud halb analüütiline leid. Proov kuulus kulturistile Ivo Parveots ning see sisaldas vähesel määral klenbuterooli.

Kulturismi ja fitnessi koondis võitis Poolas kaheksa medalit

21.05.18 KULTURISM JA FITNESS ... Nädalavahetusel toimus Varssavis Diamond Cup Poland etapp. Euroopa meistrivõistlustel pälvitud edu suudeti korrata ka Poolas, kus tiheda konkurentsi ja kõrge tasemega võistlusel võideti kokku kaheksa medalit.

Ott Kiivika sõnul peitub eestlaste edu heas treeneritöös

07.05.18 KULTURISM JA FITNESS ... Eesti kulturismi- ja fitnessikoondis võitis Hispaanias toimunud Euroopa meistrivõistlustel kokku seitse medalit, millest kaks olid kuldsed. Fitnessi erinevates kategooriates tõid Eestile medali Endla Vaher, Jaana Teder, Arida Muru ja värske Euroopa meister Esta Pilt.

Kuusnõmm tuli Euroopa meistriks, Kiivikas sai hõbemedali

05.05.18 KULTURISM JA FITNESS ... Eesti sportlased jätkavad Hispaanias Santa Susannas toimuvalt kulturismi ja fitnessi EM-ilt medalite korjamist.

ülekanded/saated

ETV2
ETV2
29. september kl 19.50

CEV võrkpalli Meistrite liiga. Amriswili Lindaren Volley – Tartu Bigbank

ETV2
3. oktoober kl 14.50

Jalgpalli Premium liiga: FC Kuressaare – Viljandi JK Tulevik

ETV2
3. oktoober kl 19.50

Saalijalgpalli MM. Finaal

ETV2
8. oktoober kl 21.00

Tagasi väljakule. Jalgpalli MM 2022 valikturniir. 3/4

ETV2
8. oktoober kl 21.25

2022. aasta jalgpalli MM-valikmäng: Eesti – Valgevene

ETV2
10. oktoober kl 21.35

UEFA Rahvuste liiga. Finaal

ETV2
11. oktoober kl 21.30

2022. aasta jalgpalli MM-valikmäng: Eesti – Wales

ETV2
17. oktoober kl 14.50

Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond – Tallinna FC Flora

vaata uuesti

leia meid facebookist

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: