Võrkpall

Kohila naiskond alustas neljanda järjestikuse tiitli jahtimist seljavõiduga

22.03.17 ... Kolmapäeval tehti Eesti võrkpalli naiste meistriliigas algust finaalseeriaga, millest võtavad osa neljandat järjestikust tiitlit jahtiv Kohila Võrkpalliklubi/E-Service ja Tartu Ülikool/Eeden. Avamängus suurt intriigi ei tekkinud, kui tiitlikaitsja Kohila võttis sisuliselt seljavõidu. Teine vastasseis on kavas juba pühapäeval Tartus.

Kohila ja Tartu alustavad meistritiitli püüdmist

22.03.17 ... Eesti naiste võrkpallimeistrivõistlused on jõudnud kulminatsioonini, kui pidamata on veel finaal-, pronksmedali- ja 5.-6. koha seeria. Põnevaim on küsimus, kas tänavusel hooajal korra Tartu Ülikool/Eedenile kaotanud Kohila Võrkpalliklubi/E-Service suudab võita neljanda järjestikuse Eesti meistritiitli.

Selg vastu seina Rovaniemi sai Miileni juhtimisel 3:0 võidu

21.03.17 ... Eesti võrkpalluri Kristiine Miileni koduklubi Rovaniemi WoVo sai Soome meistriliiga veerandfinaali neljandas mängus jagu Kuusamo Polkkyst 3:0 (25:15, 25:16, 25:17) ja viigistas seeria kaks-kahele.

Anu Ennoki ja Kristo Kollo koduklubi on poolel teel poolfinaali

21.03.17 ... Šveitsi võrkpalli kõrgliiga play-off ring algas edukalt nii Anu Ennoki kui Kristo Kollo koduklubi jaoks, kes saavutasid veerandfinaalseeria avamängus kindla võidu. Poolfinaali jõudmiseks on vaja võita kaks mängu.

Prantsusmaal on veerandfinaal jõukohane kõigile eestlastele

20.03.17 ... Praeguse seisuga jätkaksid Prantsusmaa meistrisarjas tiitlijahti kõik Eesti võrkpalluritega tugevdatud meeskonnad, alles jäänud kahe vooru mängudega on tähtis kohta esikaheksas hoida. Anna Kajalina naiskond, mullune meister St Raphaël pääseb samuti veerandfinaali.

Võrkpallijuht: tahaks ka lätlasi ja leedulasi medalite eest võitlemas näha

20.03.17 ... Läinud nädalavahetusel Võru Spordikeskuses peetud meeste võrkpalli Balti liiga finaalturniiri võitis mäletatavasti Rakvere Võrkpalliklubi, kui tasavägises finaalis saadi geimidega 3:2 jagu Pärnu Võrkpalliklubist. Kuigi nelja parema osavõtul toimunud otsustavates mängudes osalesid vaid Eesti klubid, ei saa öelda, et finaalturniir intriigipuuduses kannatanuks.

Treiali koduklubi alustas Tšehhis veerandfinaalseeriat

20.03.17 ... Eesti võrkpallikoondislase Henri Treiali tööandja ČEZ Karlovarsko ja Ostrava vaheline veerandfinaalseeria on mängudega 1:1 viigis.

VIDEO | Vaata Balti liiga finaalturniiri ilusamaid punkte

20.03.17 ... Võrkpalli Balti liigas tegi tänavu ajalugu Rakvere VK meeskond, kes suutis esmalt laupäeval poolfinaalis 3:1 üle mängida Bigbank Tartu ning pühapäeval tuldi ka Pärnu VK vastu välja raskest seisust ning võideti finaalkohtumine 3:2 (12:25, 20:25, 25:22, 26:24, 15:13).

Tartu Ülikool/Eeden jõudis kindla võiduga finaali

20.03.17 ... Pühapäeval sai selgeks võrkpalli naiste meistriliiga finaalpaar, kui tiitlikaitsja ja põhiturniiri parima Kohila Võrkpalliklubi/E-Service’i kõrval kindlustas koha esikohamängudel ka põhiturniiri teisena lõpetanud Tartu Ülikool/Eeden, kes lülitas edasisest konkurentsist TTÜ/Tradehouse’i. Kolmel viimasel hooajal mängisid finaalis Kohila ja TTÜ.

Rakvere mängumees Kevin Saar: võttis jala värisema lõpuks

19.03.17 ... Võrkpalli Balti liigas tegi ajalugu Rakvere meeskond, kes pääses esmakordselt finaalturniirile ja võttis kohe ka kõige magusama trofee. Põneva finaali Pärnu vastu 3:2 võitnud Rakvere tuli seejuures välja 0:2 kaotusseisust.

Rakvere tuli finaalis välja kindlast kaotusseisust ja võitis Balti liiga

Tartu Bigbank võitis viiegeimilise lahingu järel Balti liiga pronksi

19.03.17 ... Võrkpalli Balti liiga finaalturniiril pühapäeval peetud kolmanda koha kohtumises pidasid tulise viiegeimilise lahingu Tartu Bigbank ja Tallinna Selver.

Andrus Raadik püstitas Soome kõrgliiga punktirekordi

19.03.17 ... Eestlasest võrkpallur Andrus Raadik tegi kohe esimesel välishooajal ajalugu, kui ta püstitas Soome meistriliiga põhiturniiri uue punktirekord.

Teppani ja Juhkami koduklubi on finaalist ühe sammu kaugusel

19.03.17 ... Renee Teppani ja Martti Juhkami koduklubi Innsbrucki Hypo Tirol on Austria meistrivõistlustel jõudnud finaali lävele, kui kolme võiduni peetavas poolfinaalseerias on võidetud kaks vastasseisu. Eesti koondislased tõid viimases mängus kahe peale 31 punkti.

Keith Pupart oli kindel nii rünnakul kui pallingu vastuvõtul

19.03.17 ... Poola Plusligas saavutas võidulisa Keith Puparti ja Robert Tähe koduklubi Lubini Cuprum, mängides neljas geimis üle tabeli lõppu kuuluva Bydgoszczi meeskonna. Kogu mängu kaasa teinud Puparti arvele kogunes 16 punkti, vaid avageimis Cuprumit aidanud Täht tõi 3 punkti.

Oliver Vennolt juba 16. korda vähemalt 20 punkti

18.03.17 ... Eesti võrkpallikoondislane Oliver Venno kogus tänavusel hooajal juba 16. korda vähemalt 20 punkti, mis eestlase koduklubi Ankara Maliye Milli Piyangot tänases kohtumises siiski võiduni ei tüürinud. Üks voor enne põhiturniiri lõppu langes Maliye Milli Piyango turniiritabelis viiendaks.

Balti võrkpalliliiga võitja selgitavad Pärnu ja Rakvere

18.03.17 ... Võrus peetaval Baltikumi võrkpalliklubisid ühendavas Credit24 Meistrite liiga finaalturniiril jõudis Rakvere Võrkpalliklubi kõrval finaali Pärnu Võrkpalliklubi.

Põhiturniiri võitja Tartu Bigbank pudenes konkurentsist poolfinaalis

18.03.17 ... Võrus toimuval Baltikumi võrkpalliklubisid ühendavas Credit24 Meistrite liiga finaalturniiril jõudis esimesena finaali Rakvere Võrkpalliklubi, kes alistas poolfinaalis Tartu Bigbanki 3:1.

Meeste võrkpalli Balti liiga tšempion selgub nädalavahetusel Võrus

17.03.17 ... Credit24 Meistriliiga võitjakarika nimel on jäänud võitlema neli Eesti klubi. Laupäevastes poolfinaalides kohtuvad kell 16.00 Bigbank Tartu ja Rakvere Võrkpalliklubi ning kell 19.00 Selver Tallinn ja Pärnu Võrkpalliklubi. Pronksimäng algab Võru spordikeskuses pühapäeval kell 14.00, finaalmatš kell 17.00.

Rainer Vassiljev: loodan, et Selveri meeskonna hea võitluslik olek jätkub

17.03.17 ... Valitsev Eesti võrkpallimeister Selver Tallinn läheb algavale Credit24 Meistriliiga nädalavahetusele vastu põhiturniiri teiselt kohalt.

Henri Treial: eurohooaeg oli igati kordaläinud

17.03.17 ... Võrkpalli eurosarjades mängivatest eestlastest jõudis käesoleval hooajal kõige kaugemale ČEZ Karlovarskos palliv Henri Treial, kes murdis koduklubiga CEV Cup´il veerandfinaali.

Raadik ohustab Soomes punktirekordit

16.03.17 ... Põhjanaabrite võrkpalli meistrisarjas on naised jõudnud veerandfinaalideni, mehed peavad veel põhiturniiri viimaseid kohtumisi. Nii Martti Keel, Andrus Raadik kui Kristiine Miilen on rivis ja valmis andma parima. Veerandfinaalid mängitakse kolme võiduni.

Sarnaselt Johaugile klostebooliga patustanu kannab 4-aastast võistluskeeldu

16.03.17 ... Itaalia rannavõrkpallur Viktoria Orsi Toth, kes jäi sarnaselt Norra murdmaasuusatajale Therese Johaugile vahele klostebooli kasutamisega, kannab hetkel nelja aasta pikkust võistluskeeldu.

Tartu Bigbanki peatreener: Rakvere mängib meist riskeerivamat võrkpalli

16.03.17 ... Tartu Bigbanki võrkpalliklubi läbis Balti liiga põhiturniiri ülivõimsalt, kaotades 26 matšist vaid kaks. Neist esimene tuli Tallinna Selverile alles 22. mänguvoorus, kui hooaeg oli kestnud juba neli kuud ja neli päeva.

Võrkpalli Meistriliiga tšempion selgub nädalavahetusel Võrus

16.03.17 ... Meeste võrkpalli Balti liiga tänavune hooaeg kulmineerub eeloleval nädalavahetusel Võru spordikeskuses, kus laupäeval on kavas poolfinaalid ja pühapäeval medalimängud.

Renee Teppan ja Martti Juhkami olid poolfinaalseeria avamängus hoos

15.03.17 ... Põhiturniiri teise kohaga otse Austria võrkpallimeistrivõistluste poolfinaali pääsenud Renee Teppani ja Martti Juhkami koduklubi Innsbrucki Hypo Tirol alustas finaalpääsme püüdmist edukalt, kui kolme võiduni peetava poolfinaalseeria avavaatuses geimi ei loovutatud. Eesti koondislased kogusid resultatiivseimatena 18 ja 16 punkti.

Henri Treiali eurohooaeg lõppes

15.03.17 ... Eesti võrkpalluri Henri Treiali koduklubi CEZ Karlovarsko kaotas CEV karikasarja veerandfinaalis mõlemad kohtumised ja langes konkurentsist.

Kohila võrkpallinaiskond jõudis neljandat aastat järjest finaali

15.03.17 ... Teisipäeval sai naiste Meistriliigas selgeks esimene finalist, kelleks osutus tiitlikaitsja Kohila Võrkpalliklubi/E-Service. Teises poolfinaalpaaris selgub edasipääseja otsustavas kolmandas mängus.

Kristo Kollo hooajast Šveitsis: põhiturniiri võib edukaks lugeda

14.03.17 ... Kristo Kolloga tugevdatud Schönenwerdi Volley saavutas Šveitsi võrkpalli kõrgliiga põhiturniiril teise koha, kui 21 mängust õnnestus võita 16 ja koguda 46 punkti. Järgnevalt on Šveitsis kavas veerandfinaalid.

Anu Ennoki koduklubi lõpetas Šveitsis põhiturniiri teise kohaga

14.03.17 ... Eesti naiste võrkpallikoondislase Anu Ennoki koduklubi Pfeffingeni Sm'Aesch võttis Šveitsi meistriliiga põhiturniiril maksimumi, kui koduliiga viimaste aastate valitseja Zürichi Volero järel saavutati teine koht. 27-st mängust võitis Sm'Aesch 21 ja kogus 63 punkti.

Nette Peit pälvis Rootsi meistriliiga põhiturniiri servikuninganna tiitli

13.03.17 ... Võrkpalli naiste Rootsi meistriliigas sai lõppenud nädalavahetusega läbi põhiturniir, kus võimsaid statistikanumbreid näitas Lindesbergi klubis mängiv Nette Peit.

Juhkami ja Teppani klubi kaotas jälle Kesk-Euroopa liiga finaali

13.03.17 ... Kesk-Euroopa võrkpalliliigas õnnestus tiitlit kaitsta Sloveenia parimal meeskonnal Ljubljana ACH Volleyl, mängides haaravas finaalis üle Eesti koondislaste Martti Juhkami ja Renee Teppani koduklubi Innsbrucki Hypo Tiroli. Eestlaste arvele kogunes esikohamängus kahe peale 31 punkti.

Tänavu võõrustab Baltimaade parimaid võrkpalliklubisid Võru

13.03.17 ... Credit24 meistriliiga ehk Balti liiga finaalturniir peetakse sel aastal Võrus, kuigi ühtki kohalikus tippvõrkpallis osalevat meeskonda Kagu-Eesti linnas ei ole.

Urmas Tali: pigem oleme ikka tõusuteel

13.03.17 ... Võrkpalli Credit24 meistriliiga põhiturniiri nelja kaotusega järjest lõpetanud Rakvere VK sai veerandfinaalis aga Vilniuse Taurasest väga kindlalt jagu, loovutamata leedulastele kahe mängu jooksul ainsatki geimi.

Rainer Vassiljev: kõik klubid on heal päeval üksteisele ebamugavad

13.03.17 ... Selver Tallinna peatreener Rainer Vassiljev tunneb Credit24 meistriliiga finaalturniiri eel suurimat heameelt selle üle, et kõik mehed on otsustavate mängude eel terved.

Avo Keel finaalturniiri eel: head mängu võib kõigilt oodata

13.03.17 ... Pärnu VK peatreener Avo Keel ennustab Credit24 võrkpalli meistriliiga finaalturniiri eel, et närveerimist esineb kõigis meeskondades ja tõenäoliselt võib oodata ka üllatustulemusi.

Balti võrkpalliliiga kõik neli poolfinalisti on Eesti klubid

12.03.17 ... Credit24 võrkpalli meistriliiga võit jääb tänavu kindlasti Eestisse. See sai selgeks pühapäeval õhtul, kui põhiturniiril triumfeerinud Bigbank Tartu alistas veerandfinaalseeria otsustavas mängus Poliurs/Ozolnieki 3:0 (25:16, 25:22, 26:24). Juba eile tagasid koha järgmisel nädalavahetusel Võru spordikeskuses toimuvale nelja parema finaalturniirile Tallinna Selver ja Pärnu ning Rakvere Võrkpalliklubid.

Resultatiivne Täht valiti neljandat korda mängu parimaks

12.03.17 ... Poola võrkpalli Plusligas kuuendal kohal jätkav Robert Tähe ja Keith Puparti koduklubi Lubini Cuprum võitles kahe kaotuse järel taaskord välja positiivse tulemuse, kui viiegeimilises mängus saavutati võit tabelis mõned kohad tagapool asuva meeskonna üle.

Juhkami homsest finaalist: see on hea vōimalus revanš võtta

11.03.17 ... Eesti võrkpallikoondislaste Martti Juhkami ja Renee Teppani koduklubi Innsbrucki Hypo Tirol jõudis Kesk-Euroopa liigas finaali, kui poolfinaalis mängiti kolmes geimis üle Slovakkia meister Nitra Bystrina. Eestlased panustasid kahe peale võitu 20 punkti.

Üllatuskaotuse saanud Tartu Bigbanki ootab ees otsustav kohtumine

11.03.17 ... Valitsev Eesti võrkpallimeister Tallinna Selver jõudis Credit24 meistriliiga poolfinaali kahe mänguga, kui korduskohtumises oldi tulemusega 3:0 (22, 24, 13) üle Jekpabpilsi Lušist.

Kohila võttis poolfinaalseeria avamängus kindla võidu

11.03.17 ... Kohila Võrkpalliklubi/E-Service alustas kahe võiduni peetavat naiste meistriliiga poolfinaalseeriat edukalt, kui avavaatuses ei loovutatud Tallinna Ülikoolile geimigi. Uuesti kohtutakse juba teisipäeval Tallinnas.

Kõik Eesti võrkpalliklubid avasid Balti ühisliiga veerandfinaalid võiduga

09.03.17 ... Baltikumi võrkpalliklubisid ühendavas Credit24 Meistriliigas startisid veerandfinaalid Eesti meeskondade jaoks ülimalt edukalt - kõik neli meie võistkonda avasid seeriad võidukalt ja on poolfinaalist ühe võidu kaugusel.

Põhiturniiri parimad Kohila ja Tartu püüavad finaalikohta

09.03.17 ... Eesti naiste võrkpalli meistriliigas on kätte jõudnud otsustavad mängud, kui neli konkurentsi jäänud võistkonda selgitavad kaks finalisti.

Balti võrkpalliliigas pannakse pall mängu veerandfinaalides

09.03.17 ... Baltikumi võrkpalliklubisid ühendavas Credit24 Meistriliigas algavad neljapäeval kahe võiduni peetavad veerandfinaalseeriad. Teised matšid toimuvad laupäeval, kui edasipääseja selgitamiseks läheb vaja ka kolmandat kohtumist, peetakse see pühapäeval. Ühisliiga tšempion selgub 18.-19. märtsil Võru spordikeskuses.

Täht ja Pupart pidid 2:0 eduseisust vastase paremust tunnistama

08.03.17 ... Eesti võrkpallurite Robert Tähe ja Keith Puparti klubi Lubin Cuprum teenis Poola kõrgliigas kolmanda kaotuse viimase nelja mängu jooksul, kui jäi koduareenil 2:3 (25:17, 25:22, 22:25, 21:25, 11:15) alla Jastrzebski Wegielile.

Raadiku ja Keele klubi kaotas Soomes kolmandat korda järjest

08.03.17 ... Eesti võrkpallurite Andrus Raadiku ja Martti Keele koduklubi Pielavesi Sampo teenis eile Soome kõrgliigas kolmanda kaotuse järjest, kui jäi kodus alla tabelis teist kohta hoidvale Sastamala VaLePale 1:3 (25:27, 23:25, 25:21, 17:25).

Venno tõi 27 punkti, aga tema klubi kaotas 2:0 eduseisust

08.03.17 ... Eesti võrkpallikoondislase Oliver Venno koduklubi Ankara Maliye Piyango kaotas Türgi meistrivõistlustel võõrsil Istanbuli Büyüksehir Belediyesile 2:3 (28:26, 25:22, 15:25, 23:25, 12:15).

Raskest seisust välja tulnud TTÜ liikus edasi poolfinaali

07.03.17 ... Teisipäeval selgus võrkpalli naiste meistriliigas viimane poolfinalist, kui TTÜ/Tradehouse alistas veerandfinaalseeria teises kohtumises kahe kaotatud geimi järel Audentese SG/Noortekoondise.

Noorte rannavõrkpalli karikasari jõuab Saaremaale

07.03.17 ... Suvine noorte rannavõrkpalli karikasari koosneb neljast etapist, lisaks saab järelekasv ennast proovile panna Tartus toimuvatel Eesti meistrivõistlustel ja traditsioonilisel Shelli rannafestivalil.

Kohila naiskonna peatreener: vastane oli meist igas elemendis üle

06.03.17 ... Kohila VK/E-Service'i võrkpallinaiskond kaotas eile naiste Balti liiga finaalis kindlalt Kaunasele ja pidi leppima hõbemedaliga.