Snuuker ja piljard

Eesti esinumber O'Sullivanist: miks ta ei peaks nii mängima ka 50-aastasena?

03.05.22 SNUUKER JA PILJARD ... Eesti snuukri esinumber Andres Petrov rääkis Vikerraadiole antud intervjuus, et äsja seitsmenda MM-tiitli võitnud ja nõnda Stephen Hendry rekordit korranud Ronnie O'Sullivan tahab kindlasti rekordi ainuisikuliselt enda nimele võtta.

Denis Grabe langes Euroopa liiga etapil kaheksandikfinaalis

03.05.22 SNUUKER JA PILJARD ... Maailma edetabelis kõrgel viiendal positsioonil paiknev piljardimängija Denis Grabe saavutas Itaalias Trevisos peetud Euroopa liiga hooaja teisel osavõistlusel üheksanda koha, kui pidi kaheksandikfinaalis tunnistama Saksamaa esindaja Tobias Bongersi 9:3 paremust.

O'Sullivan krooniti seitsmendat korda maailmameistriks

02.05.22 SNUUKER JA PILJARD ... Sheffieldis toimunud snuukri MM-finaalis alistas inglane Ronnie O'Sullivan 18:13 Judd Trumpi ning võitis rekordit kordava seitsmenda meistritiitli.

Trump nurjas Williamsi ajaloolise tagasituleku ja mängib finaalis O'Sullivaniga

01.05.22 SNUUKER JA PILJARD ... Sheffieldis toimuval snuukri MM-il pääsesid laupäeval finaali kuuekordne maailmameister Ronnie O'Sullivan ja 2019. aasta võitja Judd Trump.

Snuukri MM: Viimase 37 aasta vanim poolfinalist tuli raskest seisust välja

30.04.22 SNUUKER JA PILJARD ... Sheffieldis jätkuvatel snuukri maailmameistrivõistlustel on käimas poolfinaalid. Judd Trump juhib Mark Williamsi vastu 13:11, Ronnie O'Sullivan on John Higginsi vastu ees 10:6.

Snuukri MM-i pingelises poolfinaalis on O'Sullivan ja Higgins viigis 4:4

29.04.22 SNUUKER JA PILJARD ... Ronnie O'Sullivan ja John Higgins on pärast pingelist avaringi snuukri maailmameistrivõistluste poolfinaalis viigis 4:4.

Tänavune snuukri MM on kujunenud igihaljaste mängijate triumfiks

28.04.22 SNUUKER JA PILJARD ... Sheffieldis jätkuvatel snuukri maailmameistrivõistlustel jõudsid poolfinaali kolm mängijat, kes alustasid oma profikarjääri juba 1992. aastal.

Ronnie O'Sullivan jõudis MM-il kindla võiduga poolfinaali

27.04.22 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri maailmameistrivõistlustel tagas esimesena koha poolfinaalis kuuekordne tšempion Ronnie O'Sullivan (WS 1.), kes sai veerandfinaalis jagu šotlasest Stephen Maguirest (WS 40.) 13:5.

Maksimaalse seeria teinud Robertson langes MM-il konkurentsist

26.04.22 SNUUKER JA PILJARD ... Sheffieldis jätkuvatel snuukri maailmameistrivõistlustel on selgunud kõik veerandfinalistid. Endine maailma esinumber Neil Robertson tegi maksimaalse seeria ehk kogus ühes partiis 147 punkti, kuid langes sellest hoolimata konkurentsist välja.

MM-ajaloo pikim partii kukutas tiitlikaitsja konkurentsist

24.04.22 SNUUKER JA PILJARD ... Sheffieldis jätkuvatel snuukri maailmameistrivõistlustel langes teises ringis konkurentsist tiitlikaitsja Mark Selby, kes kaotas hiinlasele Yan Bingtaole 10:13.

Snuukritähel ei lubatud MM-il Ukrainale toetust avaldada

22.04.22 SNUUKER JA PILJARD ... Inglismaal Sheffieldis toimuvatel snuukri maailmameistrivõistlustel ei lubanud korraldajad Jack Lisowskil vestil Ukraina lippu kanda.

Ebalevalt alustanud O'Sullivan pääses MM-il edasi

18.04.22 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri maailmameistrivõistlustel tuli maailma edetabelijuht Ronnie O'Sullivan avaringis kaotusseisust välja ja alistas David Gilberti (WS 19.) 10:5.

Tiitlikaitsja Selby kohtub MM-i avaringis kunagise veerandfinalistiga

15.04.22 SNUUKER JA PILJARD ... Tiitlikaitsja Mark Selby läheb laupäeval algavatel snuukri maailmameistrivõistlustel avaringis vastamisi waleslase Jamie Jonesiga.

Snuukri MM-i põhitabelisse pääses ka amatöörmängija

13.04.22 SNUUKER JA PILJARD ... Teist korda snuukri maailmameistrivõistluste ajaloos jõudis põhitabelisse amatöörmängija, kelleks on 30-aastane Michael White.

Raskest seisust välja tulnud ameeriklane krooniti piljardi maailmameistriks

11.04.22 SNUUKER JA PILJARD ... Inglismaal peetud piljardi 9-palli formaadi MM-i võitis maailma edetabelis 16. real paiknev Shane Van Boening, kes alistas finaalis 13:6 tulemusega tiitlikaitsja ja maailma edetabelis teisel kohal oleva Albin Ouschani.

Võimaluse kasutamata jätnud Grabe langes MM-il konkurentsist

09.04.22 SNUUKER JA PILJARD ... Inglismaal peetaval piljardi 9-palli MM-il pidi Denis Grabe tunnistama austerlase, endise US Openi finalisti Max Lechneri 11:9 paremust ning saavutas seega aasta tähtsaimal turniiril 33. koha.

Grabe kaotas MM-il avaringis, kuid püsib endiselt konkurentsis

08.04.22 SNUUKER JA PILJARD ... Denis Grabe pidi Inglismaal toimuval piljardi 9-palli MM-il avaringis vastu võtma kaotuse, kuid tänu miinusringis võidetud kahele kohtumisele on tal säilinud võimalus jõuda play-off'i.

Grabe alustab piljardi 9-palli meistritiitli püüdmise teekonda

06.04.22 SNUUKER JA PILJARD ... Kolmapäeval tehakse Inglismaal algust aasta tähtsaima piljardivõistlusega – 9-palli formaadi MM-iga. Ainsa eestlasena on võistlustules Eesti läbi aegade edukaim piljardisportlane Denis Grabe.

Vaid 15-aastane snuukrimängija teenis MM-il ajaloolise võidu

05.04.22 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri maailmameistrivõistlustel tehti esmaspäeval ajalugu, kui waleslane Liam Davies teenis kõigi aegade noorima mängijana valikturniiril võidu.

Robertson ootamatust pöördest finaalis: ilmselt karjääri parim tagasitulek

04.04.22 SNUUKER JA PILJARD ... Profisnuukri viimase maailmameistrivõistluste-eelse reitinguturniiri ehk Tour Championshipi võitis austraallane Neil Robertson (WS 4.), kes alistas finaalis šotlase John Higginsi (WS 6.) 10:9.

Tuttav poolakas lõpetas Grabe tee MM-i kaheksandikfinaalis

04.04.22 SNUUKER JA PILJARD ... Hetkel maailma edetabelis kaheksandal real paiknev Eesti piljardi esinumber Denis Grabe saavutas Las Vegases peetud piljardi 10-palli formaadi MM-il üheksanda koha, kui pidi kaheksandikfinaalis tunnistama turniiri hilisema võitja, poolaka Wojciech Szewczyki 10:6 paremust.

Judd Trump kaalub snuukrist pausi võtmist

02.04.22 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri maailma edetabelis kolmandat kohta hoidva Judd Trumpi hooaeg pole kulgenud kergelt ja inglane mõtleb spordialast puhkuse võtmisele.

Trump pani 147-punktilise seeriaga pikale võidupõuale punkti

14.03.22 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukriturniiri Turkish Masters võitis maailma edetabelis kolmandal kohal olev Judd Trump, kes tegi finaalis oma karjääri kuuenda 147-punktilise ehk maksimaalse break'i.

Piljardi Euroopa meistriks krooniti 53-aastane ala legend, Mägi viies

10.03.22 SNUUKER JA PILJARD ... Sloveenias toimuvatel piljardi Euroopa meistrivõistlustel saavutas 8-palli formaadis esikoha Saksamaa vanameister, 53-aastane Ralf Souquet.

Mark Mägi on jõudnud piljardi EM-il veerandfinaali

08.03.22 SNUUKER JA PILJARD ... Eesti piljardikoondisesse kuuluv Mark Mägi on jõudnud Sloveenias toimuvatel Euroopa meistrivõistlustel 98 osaleja konkurentsis kaheksa parema hulka.

Snuukri esinumber depressioonist: halbu päevi on rohkem kui häid

23.02.22 SNUUKER JA PILJARD ... Jaanuaris avalikult vaimse tervise probleemidest rääkinud snuukri maailma esinumber Mark Selby sõnab, et tal on endiselt halbu päevi rohkem kui häid, aga konsulteerib pidavalt arstiga. Ala suurkuju Ronnie O'Sullivan mõistab kolleegi muresid.

Grabe teenis USA-s toimunud suurturniiril taas viienda koha

14.02.22 SNUUKER JA PILJARD ... Eesti edukaim piljardisportlane Denis Grabe saavutas USA-s toimunud rahvusvahelisel piljardi suurturniiril Apex Wisconsin Open 2022 viienda koha, kui kaotas 1/4-finaalis endisele maailmameistrile, Filipiinide esindajale Lee Vann Cortezale napilt tulemusega 1:2 (setid 4:3, 2:4 ja kiire lõppmäng 4:5).

Piljardihooaja avaetapi võitis Karl Gnadeberg

25.01.22 SNUUKER JA PILJARD ... Eesti Piljardiliidu poolt korraldataval piljardi meistriliiga hooaja esimesel etapil oli võidukas kõigest 15-aastane Karl Gnadeberg, kes alistas finaalis seisuga 8:5 Rainer Laari.

Maailma 42. number tegi Iraani snuukriajalugu

24.01.22 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri reitinguturniiri Snooker Shoot Out võitis iraanlane Hossein Vafaei (WS. 42.), kes alistas finaalis kolmekordse maailmameistri Mark Williamsi 71:0.

Robertson tuli kümneaastase pausi järel Mastersi võitjaks

17.01.22 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri suurturniiri ehk Mastersi võitis austraallane Neil Robertson (WS 4.), kes alistas Londonis peetud võistluste finaalis inglase Barry Hawkinsi (WS 10.) 10:4.

Grabe sai USA-s kõrgetasemelisel turniiril viienda koha

16.01.22 SNUUKER JA PILJARD ... Eesti läbiaegade edukaim piljardisportlane Denis Grabe võitis USA-s kõrgetasemelisel turniiril viienda koha.

Aasta esimese koduse piljarditurniiri võitsid Mägi ja Vaher

12.01.22 SNUUKER JA PILJARD ... Tallinnas peetud hooaja esimese Olybeti piljardi paarismängu turniiri võitsid Eesti piljardikoondisesse kuuluv Mark Mägi ja seni lauljana tuntust kogunud Margus Vaher.

Ronnie O'Sullivan alustas Mastersit kindla võiduga

11.01.22 SNUUKER JA PILJARD ... Seitsmekordne snuukri Mastersi võitja Ronnie O'Sullivan (WS. 3) alistas tänavuse turniiri esimeses ringis Jack Lisowski (WS 17.) 6:1 ja tagas koha kaheksa parema seas.

Tiitlikaitsja kaotas Mastersi avaringis

11.01.22 SNUUKER JA PILJARD ... Sel nädalal algas snuukri aasta üks suurturniiridest - Masters. Avaringis langes konkurentsist tiitlikaitsja Yan Bingtao.

VIDEO | Ronnie O'Sullivan võitis aasta viimase suurturniiri

20.12.21 SNUUKER JA PILJARD ... Pühapäeval alistas Ronnie O'Sullivan World Grand Prix snuukriturniiri finaalis Neil Robertsoni 10:8.

Inglane korjas snuukris maailmarekordilise punktisumma

08.12.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri reitinguturniiril Šotimaa lahtistel püstitas inglane Jimmy Robertson uue ühes partiis (frame) kogutud punktide rekordi.

Snuukri suurturniiri võitis tulevikutäht Zhao Xintong

06.12.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri suurturniiri UK Championshipi finaalis võitis maailma edetabelis seni 26. kohta hoidnud hiinlane Zhao 10:5 belglast Luca Brecelit.

Snuukri suurturniiri võitja selgitavad üllatusmehed

05.12.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri suurturniiri UK Championshipi finaalis asuvad pühapäeval vastamisi maailma edetabelis 26. kohta hoidev hiinlane Zhao Xintong ja 40. positsioonil asuv belglane Luca Brecel.

Snuukri suurturniiri viimased poolfinalistid on Xintong ja Hawkins

04.12.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri suurturniiril UK Championship selgusid kaks viimast poolfinalisti, kelleks on Zhao Xintong (WS 26.) ja Barry Hawkins (WS 14.).

Ronnie O'Sullivani jaoks sai UK Championship läbi

03.12.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri suurturniiril UK Championship jõudis esimesena poolfinaali inglane Kyren Wilson (WS 5.), kes alistas kaheksa hulgas pingelise heitluse järel ala suurkuju Ronnie O'Sullivani 6:5 (WS 3.).

Mark Mägi EM-ist: paar lohakusviga maksid mulle kätte

01.12.21 SNUUKER JA PILJARD ... Eesti piljardimängijad on sel hooajal näidanud tiitlivõistlustel head taset. Hooaja finišiks võitis Mark Mägi novembris Türgis kuni 23-aastaste Euroopa meistrivõistlustel pronksi.

Snuukri suurturniir lõppes ka Judd Trumpi jaoks

30.11.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri maailma edetabeli teine number ja UK Championshipi kunagine võitja Judd Trump kaotas tänavusel turniiril kolmandas ringis Matthew Seltile (WS. 35) 3:6 ja langes konkurentsist.

Andres Petrov: snuukri profituur on liiga väike

29.11.21 SNUUKER JA PILJARD ... Üheksakordne snuukri Eesti meister Andres Petrov rääkis Vikerraadiole antud intervjuus Shaun Murphy kommentaaridest, amatööride ja profimängijate tasemevahest ning turniiride avatumaks tegemisest.

Kolmekordne maailmameister jäi suurturniiril mängu ajal magama

29.11.21 SNUUKER JA PILJARD ... Kolmel korral maailmameistriks kroonitud Mark Williams sai snuukri suurturniiril UK Championship üllatuskaotuse, kui jäi teises ringis 5:6 alla Anthony Hamiltonile.

Tiitlikaitsja Robertson kaotas UK Championshipi avaringis amatöörile

25.11.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri suurturniiril UK Championship kaotas tiitlikaitsja Neil Robertson esimeses ringis üllatuslikult amatöörmängijale John Astleyle 2:6.

Üllatuskaotuse saanud MM-finalist: amatöörid ei tohiks proffidega võistelda

24.11.21 SNUUKER JA PILJARD ... 2005. aasta maailmameister Shaun Murphy sai snuukri suurturniiril UK Championship avaringis amatöörilt üllatuskaotuse ning kritiseeris seejärel teravalt võistlussüsteemi.

Petrov saavutas rahvusvahelisel snuukrivõistlusel 17. koha

22.11.21 SNUUKER JA PILJARD ... Üheksakordne snuukri Eesti meister Andres Petrov sai rahvusvahelisel Q-Tour snuukrivõistlusel 17. koha.

Mark Mägi pälvis piljardi EM-il pronksmedali

13.11.21 SNUUKER JA PILJARD ... Piljardi Euroopa meistrivõistlustel saavutas Mark Mägi U-23 vanuseklassis 9-palli formaadis kolmanda koha.

Inglismaa lahtised võitis Neil Robertson

08.11.21 SNUUKER JA PILJARD ... Selleaastased snuukri Inglismaa lahtised võitis austraallane Neil Robertson, kes alistas finaalis šotlase John Higginsi 9:8.

Denis Grabe saavutas USA-s toimunud suurturniiril viienda koha

31.10.21 SNUUKER JA PILJARD ... USA-s toimunud rahvusvahelisel 9-palli turniiril saavutas Eesti edukaim piljardisportlane Denis Grabe viienda koha.

täna otse

ERR Sport
23. mai kl 16.15

Jäähoki MM. Ameerika Ühendriigid – Tšehhi

ERR Sport
23. mai kl 20.15

Jäähoki MM. Kanada – Taani

ülekanded/saated

ERR Sport
24. mai kl 12.15

Jäähoki MM. Rootsi – Läti

ERR Sport
24. mai kl 20.15

Jäähoki MM. Soome – Tšehhi

ETV2
25. mai kl 17.50

CEV võrkpalli Kuldliiga. Eesti – Tšehhi

ERR Sport
25. mai kl 19.20

Jalgpalli Premium liiga: JK Narva Trans – Tallinna FC Flora

ETV2
26. mai kl 16.00

Jäähoki MM. 1. veerandfinaal

ERR Sport
26. mai kl 16.15

Jäähoki MM. 2. veerandfinaal

ERR Sport
26. mai kl 18.20

Tour of Estonia. Proloog

ETV2
26. mai kl 19.30

TV 10 olümpiastarti. IV etapp

ETV2
26. mai kl 20.00

Jäähoki MM. 3. veerandfinaal

ERR Sport
26. mai kl 20.15

Jäähoki MM. 4. veerandfinaal

vaata uuesti!

leia meid facebookist

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: