Snuuker ja piljard

Grabe võitis teist aastat järjest maineka kodumaise piljarditurniiri

26.07.21 SNUUKER JA PILJARD ... Kolmandat korda peetaval piljardispordi suurvõistlusel Datel Tallinn Open 2021 oli teist aastat järjest võidukas Eesti edukaim piljardisportlane Denis Grabe, kes alistas finaalis kindlalt tulemusega 10:5 endise juunioride maailmameistri poolaka Daniel Macioli.

Grabe ja Mägi pääsesid rahvusvahelisel piljardi suurturniiril veerandfinaali

23.07.21 SNUUKER JA PILJARD ... Kolmandat aastat järjest peetaval piljardispordi suurvõistlusel Datel Tallinn Open on selgunud kaheksa parimat piljardisportlast. Veerandfinaalidesse pääsesid ka kaks Eesti esinumbrit Denis Grabe ja Mark Mägi.

Tallinnas algas rahvusvaheline piljarditurniir

23.07.21 SNUUKER JA PILJARD ... Kolmandat aastat järjest toimub Tallinnas piljardispordi suurvõistlus nimega Tallinn Open. 22.–24. juulini toimuval turniiril osaleb kokku 75 piljardisportlast kaheksast riigist.

Grabe pidi Austrias tunnistama värske maailmameistri paremust

21.06.21 SNUUKER JA PILJARD ... Eesti parim piljardisportlane Denis Grabe saavutas Austrias toimunud Euro-Tour osavõistlusel 17. koha, kui pidi play-off'is tunnistama värske maailmameistri austerlase Albin Ouschani 4:9 paremust.

Piljardi meistriliiga teise etapi võitis 15-aastane Karl Gnadeberg

02.06.21 SNUUKER JA PILJARD ... Eesti täiskasvanute piljardi koondisesse pürgiv 15-aastane Karl Gnadeberg, kes võitis ka piljardi meistriliiga hooaja esimese etapi, oli ka teisel etapil võidukas, kui alistas finaalis veenva ülekaaluga 9:3 Raimo Teesaare.

Denis Grabe tuli Gibraltaril viiendaks

25.05.21 SNUUKER JA PILJARD ... Eesti edukaim piljardimängija Denis Grabe saavutas Gibraltaril toimuval Masters-sarja turniiril viienda koha.

Piljardi hooaja avaetapi võitis Gnadeberg, Mägi langes juba veerandfinaalis

24.05.21 SNUUKER JA PILJARD ... Kõigest 15-aastane Karl Gnadeberg, kes kuulus eelmisel aastal ka Eesti täiskasvanute piljardi koondisesse, võitis OlyBet piljardi meistriliiga hooaja esimese etapi, kui alistas finaalis veenva ülekaaluga 9-1 Juss Saska.

Denis Grabe osaleb esmakordselt maailma ühel prestiižsemal turniiril

20.05.21 SNUUKER JA PILJARD ... Eesti edukaim piljardimängija, kes nädalapäevad tagasi võitis koos oma paarilise Mark Mägiga paarismängu MM-il pronksmedali, alustab juba sel nädalavahetusel Gibraltaril toimuval World Pool Masters nimelisel turniiril.

Mägi MM-pronksist: saime teada, et võime võita ükskõik keda

17.05.21 SNUUKER JA PILJARD ... Piljardimängijad Denis Grabe ja Mark Mägi võitsid paarismängu maailmameistrivõistlustel pronksi ja teenisid 15 000 dollarit, Maailmameistriks tuli Saksamaa, kellele jäi Eesti tiim 5:7 alla poolfinaalis.

Denis Grabe ja Mark Mägi võitsid piljardi paarismängu MM-il pronksi

14.05.21 SNUUKER JA PILJARD ... Eesti piljardimängijad Denis Grabe ja Mark Mägi pidid Milton Keynesis toimuval paarismängu MM-turniiril poolfinaalis tunnistama Saksamaa 9:7 paremust.

Eesti piljardimängijad jõudsid MM-il medalile

13.05.21 SNUUKER JA PILJARD ... Eesti piljardimängijad Denis Grabe ja Mark Mägi jõudsid Milton Keynesis toimuval paarismängu MM-turniiril poolfinaali ja on kindlustanud vähemalt pronksmedalid.

Viimase kuuliga favoriite võitnud Grabe ja Mägi jõudsid MM-il veerandfinaali

13.05.21 SNUUKER JA PILJARD ... Milton Keynesis toimuval piljardi paarismängu MM-il võitsid Denis Grabe ja Mark Mägi turniiri üheks favoriidiks peetud Suurbritannia A-paari ja pääsesid kaheksa parema sekka.

Grabe ja Mägi alustasid paarismängu MM-i raske võiduga

10.05.21 SNUUKER JA PILJARD ... Denis Grabe ja Mark Mägi võitsid Londonis piljardi paarismängu MM-i avaringis Belgiat 7:5. Seejuures jäid eestlased koguni 1:5 kaotusseisu.

Grabe paarismängu MM-i eel: nii mõnigi vastane võiks meid karta

07.05.21 SNUUKER JA PILJARD ... Eesti piljardi esipaar Denis Grabe - Mark Mägi osaleb 9. mail algaval paarismängu MM-il (World Cup of Pool). Kuigi konkurendid on tugevad, arvab Grabe, et nii mõnigi suurfavoriit võiks eestlasi karta.

Andres Petrov: Selby on juba praegu üks aegade parimaid

04.05.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri maailmameistriks krooniti neljandat korda 37-aastane inglane Mark Selby, kes alistas finaalis kaasmaalase Shaun Murphy. Eesti parim snuukrimängija Andres Petrov leiab, et Selby aitas võidule taktikaline lähenemine ja oskus säilitada külma pead.

Snuukri maailmameistriks tuli Mark Selby

04.05.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri MM-i finaalis alistas inglane Mark Selby (WST 4.) kaasmaalase Shaun Murphy (WST 7.) 18:15 ja krooniti neljandat korda maailmameistriks.

Snuukri MM: kaotusseisust välja tulnud Selby haaras finaalis edu

03.05.21 SNUUKER JA PILJARD ... Suurbritannias Sheffieldis jätkuvate snuukri maailmameistrivõistluste finaali asus avapäeva järel juhtima Mark Selby.

Snuukri MM: Murphy tuli suurest kaotusseisust välja ja pääses finaali

01.05.21 SNUUKER JA PILJARD ... Sheffieldis jätkuvatel snuukri maailmameistrivõistlustel jõudis esimesena finaali Shaun Murphy, kes alistas mulluse finalisti Kyren Wilsoni tulemusega 17:12.

Snuukri MM: Bingham hoidis kolmekordset võitjat tund aega kuival

01.05.21 SNUUKER JA PILJARD ... Sheffieldis jätkuvad snuukri maailmameistrivõistlused on jõudmas otsustavasse faasi, kui laupäeval selguvad kaks finalisti.

Maailma esinumber jäi snuukri MM-il haarava mängu järel poolfinaalist välja

29.04.21 SNUUKER JA PILJARD ... Sheffieldis jätkuval snuukri MM-il on selgunud kõik poolfinalistid. Viimasena pääses nelja parema sekka 2005. aasta maailmameister Shaun Murphy.

Snuukri MM-i veerandfinaali jõudsid ka Selby ja Murphy

26.04.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri MM-il Sheffieldis pääses viimasena veerandfinaali kolmekordne maailmameister Mark Selby, kes oli 16 hulgas üle põhja-iirlasest Mark Allenist 13:7.

Esinumber Judd Trump jõudis MM-il kaheksa hulka

26.04.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri maailmameistrivõistlustel Sheffieldis alistas Judd Trump teises ringis David Gilberti (WST 15.) 13:8 ja tagas pääsu veerandfinaali.

Mitmekordsete maailmameistrite duelli võitis Mark Williams

24.04.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri maailmameistrivõistluste kõige tituleeritumas kaheksandikfinaalis sai kolmekordne maailmameister Mark Williams jagu neljakordsest maailmameistrist John Higginsist 13:7.

Robertson jõudis MM-il kaheksa hulka

24.04.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri eksmaailmameister Neil Robertson alistas tänavuse suurturniiri teises ringis inglase Jack Lisowski (WST. 14) 13:9 ja tagas koha veerandfinaalis.

Tiitlikaitsja O'Sullivan langes MM-il põnevuskohtumise järel konkurentsist

24.04.21 SNUUKER JA PILJARD ... Läinud ööl pakkusid Sheffieldis jätkuvatel snuukri maailmameistrivõistluste teises ringis põnevuslahingut tiitlikaitsja Ronnie O'Sullivan ja mullu poolfinaali pääsenud Anthony McGill. Kuukordne maailmameister alistus šotlasele tulemusega 12:13.

Selby alustas MM-i 10:1 võiduga

23.04.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri maailmameistrivõistlustel Sheffieldis said neljapäeval paika kõik kaheksandikfinalistid. Kindla võiduga pääses 16 tugevama hulka ka kolmekordne maailmameister Mark Selby.

Neljakordne snuukri maailmameister võitis kaotusseisust

20.04.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri maailmameistrivõistlsutel tagasid esmaspäeval pääsu teise ringi neljakordne maailmameister John Higgins ja mullune finalist Kyren Wilson.

Tülika tegelasega jagelenud O'Sullivan võitis MM-i avamängu

18.04.21 SNUUKER JA PILJARD ... Kuuekordne snuukri maailmameister Ronnie O'Sullivan alustas tiitlikaitsmist edukalt, kuid pidi enne kohtumist Mark Joyce'iga elama üle ebameeldiva intsidendi.

O'Sullivan pole tiitli kaitsmisest huvitatud: pean need mängud üle elama

17.04.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri valitsev maailmameister Ronnie O'Sullivan näitas tänavuse MM-i eel oma tavapärast vastuolulist külge, kui ütles, et võimalus tiitlit kaitsta teda ei eruta ning parema meelega ei astuks ta üldse laua taha mängima.

Ronnie O'Sullivan alustab MM-i debütandi vastu

15.04.21 SNUUKER JA PILJARD ... Laupäeval algavate snuukri maailmameistrivõistluste avaringis loositi tiitlikaitsja Ronnie O'Sullivan vastamisi debütant Mark Joyce'iga.

Seitsmekordne maailmameister Hendry langes kvalifikatsioonis auti

08.04.21 SNUUKER JA PILJARD ... Seitsmekordne snuukri maailmameister Stephen Hendry kaotas MM-i valikturniiri teises ringis hiinlasele Su Xile 1:6 ega pääse põhitabelisse.

Stephen Hendry sai legendaarses vastasseisus jagu Jimmy White'ist

06.04.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri maailmameistrivõistluste valikturniiri avaringi kõige suurejoonelisemas vastasseisus alistas tänavu profiturneele naasnud Stephen Hendry tulemusega 6:3 teise ala mineviku suurkuju Jimmy White'i.

Stephen Hendry naasis areenile 107-punktise seeriaga, aga kaotas

02.03.21 SNUUKER JA PILJARD ... Seitsmekordne snuukri maailmameister Stephen Hendry kaotas oma tagasitulekumängus Gibraltari lahtiste avaringis maailma edetabeli 36. numbrile Matthew Seltile 1:4.

Aasta esimese koduse piljarditurniiri võitis Denis Grabe

01.03.21 SNUUKER JA PILJARD ... Tallinnas lõppes aasta esimene kodune piljarditurniir, mille võitis Eesti läbi aegade edukaim selle ala tegija Denis Grabe.

Snuukri reitinguturniiri võitis viimase 28 aasta madalaima edetabelikohaga mängija

22.02.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri reitinguturniiri Walesi lahtiste tasavägises finaalis alistas põhja-iirlane Jordan Brown kuuekordse maailmameistri Ronnie O'Sullivani 9:8.

Snuukri suurkuju lõpetab üheksa aastat kestnud võistluspausi

17.02.21 SNUUKER JA PILJARD ... Seitsmekordne snuukri maailmameister Stephen Hendry katkestab pika võistluspausi ja naaseb 1. märtsil algavavaks Gibraltar Openi turniiriks areenile.

Trump alistas teist reitinguturniiri järjest finaalis Lisowski

01.02.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri reitinguturniiri Saksamaa Mastersi finaalis alistas maailma esinumber Judd Trump 29-aastase konkurendi Jack Lisowski tulemusega 9:2. Trumpi jaoks oli tegemist karjääri 21. reitinguturniiri võiduga.

Karjääri ühe parema löögi teinud Trump lõpetas 26 aasta pikkuse ootuse

31.01.21 SNUUKER JA PILJARD ... Saksamaal peetava snuukri Mastersi turniiri finaalis kohtuvad maailma esinumber Judd Trump ja Jack Lisowski. Seejuures võitlevad esikoha nimel kahel reitinguturniiril järjest samad mängijad 26-aastase vaheaja järel.

Hiina snuukritalendist sai viimaste aastate noorim Mastersi võitja

18.01.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri suurturniiril Masters pälvis esikoha 20-aastane hiinlane Yan Bingtao, kes on viimase 26 aasta noorim võitja.

20-aastane Hiina snuukritalent pääses Mastersi finaali

17.01.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri suurturniiri Mastersi esikohamängule jõudis esmakordselt vaid noor hiinlane Yan Bingtao, kes alistas poolfinaalis tiitlikaitsja Stuart Binghami 6:5.

Snuukri Mastersil algavad veerandfinaalid, kuhu O'Sullivan pääses üle noatera

14.01.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri suurturniiril Mastersil jõuti kolmapäeval lõpule esimese ringi mängudega ja neljapäeval alustatakse kahe poolfinalisti selgitamisega.

Tiitlikaitsja jõudis Mastersil kaheksa sekka

12.01.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri suurturniiril Mastersil alustas tiitlikaitsja Stuart Bingham võidukalt, alistades avaringis Tai esindaja Thepchaiya Un-Noohi 6:4 ja pääsedes kaheksa parema hulka.

Maailma esinumber Trump teenis karjääri 20. reitinguturniiri võidu

21.12.20 SNUUKER JA PILJARD ... Inglismaal Milton Keynesis peetud snuukri reitinguturniiril World Grand Prix võidutses Judd Trump, kes alistas finaalis Jack Lisowski tulemusega 10:7.

Selby võitis reitinguturniiri finaalis O'Sullivani

14.12.20 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri reitinguturniiri Šoti lahtised võitis teist aastat järjest kolmekordne maailmameister Mark Selby, kes alistas finaalis kuuekordse maailmameistri Ronnie O'Sullivani 9:3.

Robertson alistas eepilises snuukrifinaalis Trumpi

07.12.20 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri suurturniiri UK Championshipi võitis austraallane Neil Robertson, kes alistas pingelises finaalis maailma esinumbri Judd Trumpi 10:9.

Noor šveitslane lõpetas Ronnie O'Sullivani turniiri

30.11.20 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri suurturniiril UK Championshipil jäi teine ring laeks kuuekordsele maailmameistrile Ronnie O'Sullivanile, kes kaotas maailma edetabelis alles 66. kohta hoidvale šveitslasele Alexander Ursenbacherile 5:6.

Snuukritähed on sattunud hoogu: ka Bingham tegi 147

25.11.20 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri suurturniiril UK Championshipil nähti vähem kui 24 tunni jooksul juba teist maksimaalset seeriat.

Snuukri MM-finalist alustas uut suurturniiri maksimaalse seeriaga

24.11.20 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri maailma edetabelis neljandat kohta hoidev Kyren Wilson tegi suurturniiri UK Championshipi avaringis karjääri kolmanda maksimaalse seeria ehk kogus ühes partiis 147 punkti.

Värske piljardi Eesti meister soovib pürgida Ameerika tippude sekka

23.11.20 SNUUKER JA PILJARD ... Laupäeval Eesti 9-palli piljardi Eesti meistriks kroonitud Mark Mägil tulenevalt koroaanaajast lähimaid välismaiseid turniire kavas ei ole. Tulevikus loodab ta teha läbilöögi Ameerikas.

Võidukas Mägi: avalöök oli sellel aastal ideaalne

21.11.20 SNUUKER JA PILJARD ... ERR-i suurimas stuudios selgus laupäeval Eesti meister piljardis, kui Mark Mägi alistas finaalis 11:7 Denis Grabe.

ÜLEKANDED/saated

ETV2
8. august kl 14.50

Jalgpalli Premium liiga: Tartu Tammeka - Nõmme Kalju

ETV
8. august kl 21.35

Võidu nimel. Valu

vaata uuesti

leia meid facebookist

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: