Snuuker ja piljard

Neljakordne snuukri maailmameister võitis kaotusseisust

20.04.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri maailmameistrivõistlsutel tagasid esmaspäeval pääsu teise ringi neljakordne maailmameister John Higgins ja mullune finalist Kyren Wilson.

Tülika tegelasega jagelenud O'Sullivan võitis MM-i avamängu

18.04.21 SNUUKER JA PILJARD ... Kuuekordne snuukri maailmameister Ronnie O'Sullivan alustas tiitlikaitsmist edukalt, kuid pidi enne kohtumist Mark Joyce'iga elama üle ebameeldiva intsidendi.

O'Sullivan pole tiitli kaitsmisest huvitatud: pean need mängud üle elama

17.04.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri valitsev maailmameister Ronnie O'Sullivan näitas tänavuse MM-i eel oma tavapärast vastuolulist külge, kui ütles, et võimalus tiitlit kaitsta teda ei eruta ning parema meelega ei astuks ta üldse laua taha mängima.

Ronnie O'Sullivan alustab MM-i debütandi vastu

15.04.21 SNUUKER JA PILJARD ... Laupäeval algavate snuukri maailmameistrivõistluste avaringis loositi tiitlikaitsja Ronnie O'Sullivan vastamisi debütant Mark Joyce'iga.

Seitsmekordne maailmameister Hendry langes kvalifikatsioonis auti

08.04.21 SNUUKER JA PILJARD ... Seitsmekordne snuukri maailmameister Stephen Hendry kaotas MM-i valikturniiri teises ringis hiinlasele Su Xile 1:6 ega pääse põhitabelisse.

Stephen Hendry sai legendaarses vastasseisus jagu Jimmy White'ist

06.04.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri maailmameistrivõistluste valikturniiri avaringi kõige suurejoonelisemas vastasseisus alistas tänavu profiturneele naasnud Stephen Hendry tulemusega 6:3 teise ala mineviku suurkuju Jimmy White'i.

Stephen Hendry naasis areenile 107-punktise seeriaga, aga kaotas

02.03.21 SNUUKER JA PILJARD ... Seitsmekordne snuukri maailmameister Stephen Hendry kaotas oma tagasitulekumängus Gibraltari lahtiste avaringis maailma edetabeli 36. numbrile Matthew Seltile 1:4.

Aasta esimese koduse piljarditurniiri võitis Denis Grabe

01.03.21 SNUUKER JA PILJARD ... Tallinnas lõppes aasta esimene kodune piljarditurniir, mille võitis Eesti läbi aegade edukaim selle ala tegija Denis Grabe.

Snuukri reitinguturniiri võitis viimase 28 aasta madalaima edetabelikohaga mängija

22.02.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri reitinguturniiri Walesi lahtiste tasavägises finaalis alistas põhja-iirlane Jordan Brown kuuekordse maailmameistri Ronnie O'Sullivani 9:8.

Snuukri suurkuju lõpetab üheksa aastat kestnud võistluspausi

17.02.21 SNUUKER JA PILJARD ... Seitsmekordne snuukri maailmameister Stephen Hendry katkestab pika võistluspausi ja naaseb 1. märtsil algavavaks Gibraltar Openi turniiriks areenile.

Trump alistas teist reitinguturniiri järjest finaalis Lisowski

01.02.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri reitinguturniiri Saksamaa Mastersi finaalis alistas maailma esinumber Judd Trump 29-aastase konkurendi Jack Lisowski tulemusega 9:2. Trumpi jaoks oli tegemist karjääri 21. reitinguturniiri võiduga.

Karjääri ühe parema löögi teinud Trump lõpetas 26 aasta pikkuse ootuse

31.01.21 SNUUKER JA PILJARD ... Saksamaal peetava snuukri Mastersi turniiri finaalis kohtuvad maailma esinumber Judd Trump ja Jack Lisowski. Seejuures võitlevad esikoha nimel kahel reitinguturniiril järjest samad mängijad 26-aastase vaheaja järel.

Hiina snuukritalendist sai viimaste aastate noorim Mastersi võitja

18.01.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri suurturniiril Masters pälvis esikoha 20-aastane hiinlane Yan Bingtao, kes on viimase 26 aasta noorim võitja.

20-aastane Hiina snuukritalent pääses Mastersi finaali

17.01.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri suurturniiri Mastersi esikohamängule jõudis esmakordselt vaid noor hiinlane Yan Bingtao, kes alistas poolfinaalis tiitlikaitsja Stuart Binghami 6:5.

Snuukri Mastersil algavad veerandfinaalid, kuhu O'Sullivan pääses üle noatera

14.01.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri suurturniiril Mastersil jõuti kolmapäeval lõpule esimese ringi mängudega ja neljapäeval alustatakse kahe poolfinalisti selgitamisega.

Tiitlikaitsja jõudis Mastersil kaheksa sekka

12.01.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri suurturniiril Mastersil alustas tiitlikaitsja Stuart Bingham võidukalt, alistades avaringis Tai esindaja Thepchaiya Un-Noohi 6:4 ja pääsedes kaheksa parema hulka.

Maailma esinumber Trump teenis karjääri 20. reitinguturniiri võidu

21.12.20 SNUUKER JA PILJARD ... Inglismaal Milton Keynesis peetud snuukri reitinguturniiril World Grand Prix võidutses Judd Trump, kes alistas finaalis Jack Lisowski tulemusega 10:7.

Selby võitis reitinguturniiri finaalis O'Sullivani

14.12.20 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri reitinguturniiri Šoti lahtised võitis teist aastat järjest kolmekordne maailmameister Mark Selby, kes alistas finaalis kuuekordse maailmameistri Ronnie O'Sullivani 9:3.

Robertson alistas eepilises snuukrifinaalis Trumpi

07.12.20 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri suurturniiri UK Championshipi võitis austraallane Neil Robertson, kes alistas pingelises finaalis maailma esinumbri Judd Trumpi 10:9.

Noor šveitslane lõpetas Ronnie O'Sullivani turniiri

30.11.20 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri suurturniiril UK Championshipil jäi teine ring laeks kuuekordsele maailmameistrile Ronnie O'Sullivanile, kes kaotas maailma edetabelis alles 66. kohta hoidvale šveitslasele Alexander Ursenbacherile 5:6.

Snuukritähed on sattunud hoogu: ka Bingham tegi 147

25.11.20 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri suurturniiril UK Championshipil nähti vähem kui 24 tunni jooksul juba teist maksimaalset seeriat.

Snuukri MM-finalist alustas uut suurturniiri maksimaalse seeriaga

24.11.20 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri maailma edetabelis neljandat kohta hoidev Kyren Wilson tegi suurturniiri UK Championshipi avaringis karjääri kolmanda maksimaalse seeria ehk kogus ühes partiis 147 punkti.

Värske piljardi Eesti meister soovib pürgida Ameerika tippude sekka

23.11.20 SNUUKER JA PILJARD ... Laupäeval Eesti 9-palli piljardi Eesti meistriks kroonitud Mark Mägil tulenevalt koroaanaajast lähimaid välismaiseid turniire kavas ei ole. Tulevikus loodab ta teha läbilöögi Ameerikas.

Võidukas Mägi: avalöök oli sellel aastal ideaalne

21.11.20 SNUUKER JA PILJARD ... ERR-i suurimas stuudios selgus laupäeval Eesti meister piljardis, kui Mark Mägi alistas finaalis 11:7 Denis Grabe.

VIDEO | Mägi sai kätte Eesti meistrikarika

21.11.20 SNUUKER JA PILJARD ... Piljardi Eesti meistriks tuli Mark Mägi, kes alistas laupäevases finaalis Denis Grabe 11:7.

Piljardi Eesti meistriks krooniti Mark Mägi

21.11.20 SNUUKER JA PILJARD ... ERR-i suurimas stuudios selgus laupäeval Eesti meister piljardis, kui Mark Mägi alistas finaalis 11:7 Denis Grabe.

Piljardi Eesti meister selgub uhkel laual

20.11.20 SNUUKER JA PILJARD ... Piljardi Eesti meister selgub teist aastat järjest ETV stuudios. Laupäevases finaalis on vastamisi Denis Grabe ja Mark Mägi.

Trump jõudis karjääri viienda maksimaalse seeriani

19.11.20 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri reitinguturniiriks olevatel Põhja-Iirimaa lahtistel meistrivõistlustel sooritas maailma esinumber Judd Trump karjääri viienda maksimaalse seeria (147 punkti).

Denis Grabe võitis kaks Eesti meistritiitlit

09.11.20 SNUUKER JA PILJARD ... Tallinnas Hill Hill Piljardiklubis nädalavahetusel toimunud piljardi Eesti meistrivõistlustel tegi Eesti läbi aegade parim piljardisportlane Denis Grabe puhta töö, kui võitis meistritiitli nii 14.1 formaadis kui ka 10-palli formaadis.

Snuukritiitlit kaitsnud Petrov finaalist: see võis olla mu parim mäng Eestis

02.11.20 SNUUKER JA PILJARD ... Tallinnas toimunud snuukri Eesti meistrivõistlustel kaitses edukalt meistritiitlit Andres Petrov, kes alistas finaalis 6:3 piljardimängija Denis Grabe.

Finaalis 109-se punktiseeria teinud Andres Petrov tuli Eesti meistriks

01.11.20 SNUUKER JA PILJARD ... Tallinnas toimunud snuukri Eesti meistrivõistlustel kaitses edukalt meistritiitlit Andres Petrov.

MM-finalist Kyren Wilson võitis karjääri teise reitinguturniiri

31.10.20 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri reitinguturniiri Championship League võitis inglane Kyren Wilson, kes alistas finaalis mulluse maailmameistri Judd Trumpi 3:1. Seejuures ei aidanud Trumpi ka 118-punktine seeria.

Nädalavahetusel selgub Eesti meister snuukris

30.10.20 SNUUKER JA PILJARD ... Tallinas Club147 snuukriklubis nädalavahetusel toimuvatel 2020. aasta Eesti meistrivõistlustel osaleb kokku 26 piljardisportlast üle Eesti.

ERR näitab teist aastat järjest piljardi EMV finaali otseülekandena

25.10.20 SNUUKER JA PILJARD ... Pühapäeval toimub rekordilise osavõtjaskonnaga piljardi 9-palli formaadi Eesti meistrivõistluste kvalifikatsiooniturniir. Põhiturniirile pääseb kokku 32 mängijat ja võitja selgub 21. novembri õhtul ETV2 ekraanile jõudva otseülekande käigus.

Denis Grabe: vorm on piisavalt hea, et piljardi EMV-l võidu nimel heidelda

25.10.20 SNUUKER JA PILJARD ... Pühapäeval toimus rekordilise osavõtjaskonnaga piljardi 9-palli formaadi Eesti meistrivõistluste kvalifikatsiooniturniir. Põhiturniirile pääseb kokku 32 mängijat ja võitja selgub 21. novembri õhtul ETV2 ekraanile jõudva otseülekande käigus. Mullu finaalist välja jäänud Denis Grabe loodab sel aastal vigade parandust teha.

14-aastane Karl Gnadeberg pääses viimasena Eesti piljardi koondisesse

03.10.20 SNUUKER JA PILJARD ... Tallinnas Hill Hill Piljardiklubis peetud OlyBet piljardi meistriliiga hooaja viimase ehk viienda etapi võitis Eesti noorte piljardi koondisesse kuuluv Karl Gnadeberg.

Piljardiliit otsustas rahvusmeeskonda Türgis toimuvale EM-ile mitte saata

02.10.20 SNUUKER JA PILJARD ... Koroonaviirusest tingitud erinevate piirangute tõttu otsustas Eesti Piljardiliit mitte saata meeskonda novembris Türgis toimuvatele Euroopa meistrivõistlustele. Küll mängitakse laupäeval toimuval kodusel etapil välja viimane koondise koht.

Grabe jäi piljardi meistriliiga turniiril võiduta

14.09.20 SNUUKER JA PILJARD ... Tallinnas Hill Hill Piljardiklubis nädalavahetusel peetud Mezz Cues Open 2020 turniiri võitis Raimo Teesaar, kes alistas finaalis seisuga 7:5 Denis Grabe.

51-aastane snuukrilegend tuleb tippsporti tagasi

04.09.20 SNUUKER JA PILJARD ... Seitsmekordne snuukri maailmameister Stephen Hendry otsustas vastu võtta kaheaastase pääsme profisnuukri karusselli ja sellega lõpetab ta kaheksa aasta pikkuse pausi.

Mägi sai rahvusvahelisel snuukriturniiril Tallinnas teise koha

31.08.20 SNUUKER JA PILJARD ... Tallinnas Club147 snuukrilubis toimunud kõrgetasemelise snuukriturniiri Reklaam & Disain Tallinn CUP 2020 võitis Leedu sportlane Vilius Schulte-Ebbert, kes alistas finaalis Eesti piljardi koondisesse kuuluva Märk Mägi tulemusega 6:3.

Kõrgetasemelise Tallinn Open piljarditurniiri võitis Denis Grabe

30.08.20 SNUUKER JA PILJARD ... Tallinnas laupäeval lõppenud piljardi suurturniiril Tallinn Open oli võidukas Eesti parim piljardisportlane Denis Grabe, kes alistas finaalis seisuga 10:5 soomlase Jani Siekkineni.

Rahvusvahelisel piljarditurniiril Tallinnas on selgunud 16 parimat

28.08.20 SNUUKER JA PILJARD ... Tallinnas Hill Hill Piljardiklubis toimuval suurturniiril Tallinn Open2020 on peale teist võistluspäeva selgunud 16 parimat.

Tallinnas algas esinduslik piljarditurniir

27.08.20 SNUUKER JA PILJARD ... Tallinnas algas pandeemiast räsitud hooaja kõige kõrgeklassilisem Eestis peetav piljarditurniir, millest võtavad osa viie riigi mängijad.

Ronnie O'Sullivan tuli kuuendat korda maailmameistriks

16.08.20 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri maailmameistrivõistlustel Suurbritannias Sheffieldis võidutses pühapäeval peetud finaalis kuuendat korda maailmameistriks kroonitud Ronnie O'Sullivan.

Ronnie O'Sullivan on lähedal kuuendale maailmameistritiitlile

16.08.20 SNUUKER JA PILJARD ... Viiekordne snuukri maailmameister Ronnie O'Sullivan juhib tänavusi maailmameistrivõistlusi peale avapäeva seisuga 10:7 Kyren Wilsoni ees.

MM-i poolfinaali otsustavad hetked vapustasid snuukrilegende

15.08.20 SNUUKER JA PILJARD ... Tänavuste snuukri maailmameistrivõistluste mõlemad poolfinaalid pakkusid telepublikule vaimustavaid elamusi, kus mängiti ära kõik 33 frame'i ehk paremus selgitati alles viimasel võimalikul momendil.

Ronnie O'Sullivan pääses pingelise duelliga snuukri MM-i finaali

15.08.20 SNUUKER JA PILJARD ... Viiekordne snuukri maailmameister Ronnie O'Sullivan murdis karjääri jooksul seitsmendat korda finaali, kui alistas tänavuse turniiri poolfinaalis Mark Selby 17:16.

O'Sullivan pääses MM-il raske võiduga poolfinaali, esinumber langes välja

12.08.20 SNUUKER JA PILJARD ... Sheffieldis jätkuvatel snuukri maailmameistrivõistlustel selgusid teisipäeva õhtul kõik neli poolfinalisti.

Maailma teine number langes MM-il konkurentsist

11.08.20 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri maailmameistrivõistlustel selgus teisipäeval esimene poolfinalist, kui kolmekordne maailmameister Mark Selby seljatas maailma teise numbri Neil Robertsoni.

O'Sullivan: tase on nii nõrk, et peaksin tipust langemiseks käe kaotama

10.08.20 SNUUKER JA PILJARD ... Maailmameistrivõistlustel veerandfinaali pääsenud snuukrilegend Ronnie O'Sullivan kritiseeris pühapäevase võidu järel teravalt vastaste taset.

ÜLEKANDED/saated

ETV2
25. aprill kl 14.50

Jalgpalli Premium liiga: Tallinna FC Flora – Tallinna FCI Levadia

ETV2
29. aprill kl 19.20

Käsipalli EM-valikmäng: Eesti – Austria

vaata uuesti

LEIA MEID FACEBOOKIST

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: