Snuuker ja piljard

Snuukri väikse formaadi Euroopa meister Petrov: võit oli üllatus

16.10.21 SNUUKER JA PILJARD ... Eesti parim snuukrimängija Andres Petrov naasis see nädal Portugalist, kus toimusid snuukri Euroopa meistrivõistlused. Petrov võistles EM-il nii kuue punase formaadis kui ka täisformaadis. Esimeses neist tuli Petrov endalegi natuke ootamatult Euroopa meistriks ning nii sai temast läbi aegade esimene Eesti piljardisportlane, kes tiitlivõistlustel kuldmedali võitnud.

Andres Petrov jõudis snuukri EM-il 32 parema sekka

13.10.21 SNUUKER JA PILJARD ... Eesti snuukrimängija Andres Petrov jõudis Portugalis toimuval snuukri Euroopa meistrivõistlustel 32 parema sekka, kus ta pidi play-off'i teises ringis tunnistama austerlase Florian Nüble 3:4 paremust.

Kombineeritud püramiidi Eesti meistriks tuli Aleksandr Tsernuhha

11.10.21 SNUUKER JA PILJARD ... Nädalavahetusel Tallinnas peetud kombineeritud püramiidi (tuntud ka Vene-piljardi nime all) Eesti meistritiitli pälvis Aleksandr Tsernuhha, kes oli finaalis kindlalt seisuga 4:0 üle Aleksandr Anikinist. Kolmanda koha saavutasid Kristjan Sihvonen ja Maksim Filatov.

Petrov läbis EM-il alagrupiturniiri täiseduga

10.10.21 SNUUKER JA PILJARD ... Eesti snuukrimängija Andres Petrov võitis Portugalis Albufeiras toimuvatel Euroopa meistrivõistlustel kõik alagrupikohtumised ja jätkab sõelmängudes.

Andres Petrov tuli snuukri väikse formaadi Euroopa meistriks

08.10.21 SNUUKER JA PILJARD ... Üheksakordne snuukri Eesti meister Andres Petrov saavutas Portugalis toimuvatel snuukri Euroopa meistrivõistlustel 6-punase formaadis esikoha, kui võitis ühepoolses finaalis seisuga 5:0 Poola esindaja Pawel Rogoza.

15-aastane Karl Gnadeberg võitis piljardi Balti liiga etapi

27.09.21 SNUUKER JA PILJARD ... Nädalavahetusel peeti Lätis piljardi Mezz Cues Balti liiga teine etapp, kus sarnaselt eelmisele etapile tegid eestlased meeste arvestuses puhta töö.

Andres Petrov näitas 136-punktist seeriat ja tuli Eesti meistriks

27.09.21 SNUUKER JA PILJARD ... Tallinnas selgitati pühapäeval Eesti meistrid snuukris ja oma kaheksanda järjestikkuse tiitli võitis Andres Petrov.

Eesti meister Rehepapp: eks mina mängisin oma võimete piiril

19.09.21 SNUUKER JA PILJARD ... Piljardi 9-palli Eesti meistrivõistlustel triumfeeris Mihkel Rehepapp, kes alistas laupäevases finaalis Gert Maimre 11:8.

Mark Mägi: Maimrel on puudu kogemusest, mis tuleb aastatega

19.09.21 SNUUKER JA PILJARD ... Laupäeval peeti Eesti piljardi meistrivõistlused. Finaalis kohtusid omavahel 17-aastane Gert Maimre ja Eesti meistritiitli võitnud Mihkel Rehepapp. Finaalijärgseid muljeid jagas 2020. aastal Eesti piljardi meistritiitli võitnud Mark Mägi.

Rehepapp: on ime, et ma sel aastal üldse nii kaugele jõudsin!

18.09.21 SNUUKER JA PILJARD ... Piljardi 9-palli Eesti meistrivõistlustel triumfeeris Mihkel Rehepapp, kes alistas laupäevases finaalis Gert Maimre 11:8.

Piljardi 9-palli Eesti meistriks krooniti Mihkel Rehepapp

18.09.21 SNUUKER JA PILJARD ... Piljardi 9-palli Eesti meistrivõistlustel triumfeeris Mihkel Rehepapp, kes alistas laupäevases finaalis Gert Maimre 11:8.

Denis Grabe langes USA lahtistel konkurentsist

17.09.21 SNUUKER JA PILJARD ... Eesti piljardimängija Denis Grabe osales sel nädalal Atlantic Citys toimuval USA lahtistel, ent pidi reedel toimunud kaheksandikfinaalis tunnistama filipiinlase Rodrigo Geronimo 10:11 paremust.

Kuusik Grabe edust: võimas olukord, US Open on MM-iga võrdne turniir

17.09.21 SNUUKER JA PILJARD ... Eesti piljardiliidu presidendi Kristjan Kuusiku sõnul on Denis Grabe jõudmine USA lahtiste kaheksandikfinaali märkimisväärseks saavutuseks. Eesti meistrivõistlused toimuvad seekord küll riigi parima mängijata, kuid kaalul on palju.

Grabe jõudis USA lahtistel 16 hulka

16.09.21 SNUUKER JA PILJARD ... Eesti piljardimängija Denis Grabe alistas Atlantic Citys toimuvatel 9-palli USA lahtistel šotlase Jayson Shaw 11:9 ja tagas koha kaheksandikfinaalis.

Eesti meistrivõistluste eel: milles seisnevad piljardi üksikasjad?

16.09.21 SNUUKER JA PILJARD ... Eesti Piljardiliidu tegevjuht Kristjan Kuusik selgitab ERR-i spordireporterile Tarmo Tiislerile piljardi nüansse ning erinevust piljardi ja snuukri vahel. Eesti meister piljardi 9-palli formaadis selgub laupäeval, 18. septembril. ETV ja ERR-i otseülekanne algab kell 19.50.

Laupäeval selgub 9-palli Eesti meister

16.09.21 SNUUKER JA PILJARD ... Laupäeval, 18. septembril selgub piljardi 9-palli Eesti meister. Otseülekannet saab algusega kell 19.50 jälgida ETV2 ja ERR-i spordiportaali vahendusel.

Denis Grabe jätkab USA lahtistel võidukalt

15.09.21 SNUUKER JA PILJARD ... Piljardisportlane Denis Grabe sai Ameerika Ühendriikides Atlantic Citys toimuvatel 9-palli USA lahtistel oma kolmanda võidu.

Denis Grabe teenis USA lahtistel teise võidu

14.09.21 SNUUKER JA PILJARD ... Eesti piljardisportlane Denis Grabe jätkas võidukalt Ameerika Ühendriikides Atlantic Citys toimuvaid 9-palli USA lahtiseid.

Denis Grabe alustas USA lahtiseid piljardivõistlusi võidukalt

14.09.21 SNUUKER JA PILJARD ... Eesti parim piljardisportlane Denis Grabe alustas Atlantic Citys toimuvaid USA lahtiseid piljardimeistrivõistlusi hästi, kui alistas esmaspäeval ameeriklase Tony Roblesi 9:6.

Gnadeberg tuli piljardis Eesti täiskasvanute meistriliiga üldvõitjaks

26.08.21 SNUUKER JA PILJARD ... Kolmandat aastat järjest selgub Eesti Televisiooni stuudios ja otse-eetri käigus piljardi 9-palli formaadi Eesti meister. Üheks kulla nõudlejaks on kerkinud noor Karl Gnadeberg, kes võitis koduse meistriliiga ja tõi juunioride EM-ilt koju kaks medalit.

Sünnipäeval kaotanud Trump jäi ilma maailma edetabeli esikohast

21.08.21 SNUUKER JA PILJARD ... Inglismaa snuukritäht Judd Trump kaotas 17 aasta järel snuukri võistluskalendrisse naasnud Suurbritannia lahtistel kolmandas ringis ja jäi ühtlasi ilma maailma edetabeli esikohast.

Mark Mägi sai piljardi Euroopa liigas üheksanda koha

19.08.21 SNUUKER JA PILJARD ... Sloveenias Laškos toimunud piljardi Euroopa liiga selle aasta teisel osavõistlusel saavutas Mark Mägi 203 sportlase konkurentsis üheksanda koha.

Noored Eesti piljardimängijad teenisid juunioride EM-il kolm medalit

09.08.21 SNUUKER JA PILJARD ... Eesti piljardimängijad võitsid Sloveenias toimunud juunioride Euroopa meistrivõistlustel kolm medalit.

Grabe võitis teist aastat järjest maineka kodumaise piljarditurniiri

26.07.21 SNUUKER JA PILJARD ... Kolmandat korda peetaval piljardispordi suurvõistlusel Datel Tallinn Open 2021 oli teist aastat järjest võidukas Eesti edukaim piljardisportlane Denis Grabe, kes alistas finaalis kindlalt tulemusega 10:5 endise juunioride maailmameistri poolaka Daniel Macioli.

Grabe ja Mägi pääsesid rahvusvahelisel piljardi suurturniiril veerandfinaali

23.07.21 SNUUKER JA PILJARD ... Kolmandat aastat järjest peetaval piljardispordi suurvõistlusel Datel Tallinn Open on selgunud kaheksa parimat piljardisportlast. Veerandfinaalidesse pääsesid ka kaks Eesti esinumbrit Denis Grabe ja Mark Mägi.

Tallinnas algas rahvusvaheline piljarditurniir

23.07.21 SNUUKER JA PILJARD ... Kolmandat aastat järjest toimub Tallinnas piljardispordi suurvõistlus nimega Tallinn Open. 22.–24. juulini toimuval turniiril osaleb kokku 75 piljardisportlast kaheksast riigist.

Grabe pidi Austrias tunnistama värske maailmameistri paremust

21.06.21 SNUUKER JA PILJARD ... Eesti parim piljardisportlane Denis Grabe saavutas Austrias toimunud Euro-Tour osavõistlusel 17. koha, kui pidi play-off'is tunnistama värske maailmameistri austerlase Albin Ouschani 4:9 paremust.

Piljardi meistriliiga teise etapi võitis 15-aastane Karl Gnadeberg

02.06.21 SNUUKER JA PILJARD ... Eesti täiskasvanute piljardi koondisesse pürgiv 15-aastane Karl Gnadeberg, kes võitis ka piljardi meistriliiga hooaja esimese etapi, oli ka teisel etapil võidukas, kui alistas finaalis veenva ülekaaluga 9:3 Raimo Teesaare.

Denis Grabe tuli Gibraltaril viiendaks

25.05.21 SNUUKER JA PILJARD ... Eesti edukaim piljardimängija Denis Grabe saavutas Gibraltaril toimuval Masters-sarja turniiril viienda koha.

Piljardi hooaja avaetapi võitis Gnadeberg, Mägi langes juba veerandfinaalis

24.05.21 SNUUKER JA PILJARD ... Kõigest 15-aastane Karl Gnadeberg, kes kuulus eelmisel aastal ka Eesti täiskasvanute piljardi koondisesse, võitis OlyBet piljardi meistriliiga hooaja esimese etapi, kui alistas finaalis veenva ülekaaluga 9-1 Juss Saska.

Denis Grabe osaleb esmakordselt maailma ühel prestiižsemal turniiril

20.05.21 SNUUKER JA PILJARD ... Eesti edukaim piljardimängija, kes nädalapäevad tagasi võitis koos oma paarilise Mark Mägiga paarismängu MM-il pronksmedali, alustab juba sel nädalavahetusel Gibraltaril toimuval World Pool Masters nimelisel turniiril.

Mägi MM-pronksist: saime teada, et võime võita ükskõik keda

17.05.21 SNUUKER JA PILJARD ... Piljardimängijad Denis Grabe ja Mark Mägi võitsid paarismängu maailmameistrivõistlustel pronksi ja teenisid 15 000 dollarit, Maailmameistriks tuli Saksamaa, kellele jäi Eesti tiim 5:7 alla poolfinaalis.

Denis Grabe ja Mark Mägi võitsid piljardi paarismängu MM-il pronksi

14.05.21 SNUUKER JA PILJARD ... Eesti piljardimängijad Denis Grabe ja Mark Mägi pidid Milton Keynesis toimuval paarismängu MM-turniiril poolfinaalis tunnistama Saksamaa 9:7 paremust.

Eesti piljardimängijad jõudsid MM-il medalile

13.05.21 SNUUKER JA PILJARD ... Eesti piljardimängijad Denis Grabe ja Mark Mägi jõudsid Milton Keynesis toimuval paarismängu MM-turniiril poolfinaali ja on kindlustanud vähemalt pronksmedalid.

Viimase kuuliga favoriite võitnud Grabe ja Mägi jõudsid MM-il veerandfinaali

13.05.21 SNUUKER JA PILJARD ... Milton Keynesis toimuval piljardi paarismängu MM-il võitsid Denis Grabe ja Mark Mägi turniiri üheks favoriidiks peetud Suurbritannia A-paari ja pääsesid kaheksa parema sekka.

Grabe ja Mägi alustasid paarismängu MM-i raske võiduga

10.05.21 SNUUKER JA PILJARD ... Denis Grabe ja Mark Mägi võitsid Londonis piljardi paarismängu MM-i avaringis Belgiat 7:5. Seejuures jäid eestlased koguni 1:5 kaotusseisu.

Grabe paarismängu MM-i eel: nii mõnigi vastane võiks meid karta

07.05.21 SNUUKER JA PILJARD ... Eesti piljardi esipaar Denis Grabe - Mark Mägi osaleb 9. mail algaval paarismängu MM-il (World Cup of Pool). Kuigi konkurendid on tugevad, arvab Grabe, et nii mõnigi suurfavoriit võiks eestlasi karta.

Andres Petrov: Selby on juba praegu üks aegade parimaid

04.05.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri maailmameistriks krooniti neljandat korda 37-aastane inglane Mark Selby, kes alistas finaalis kaasmaalase Shaun Murphy. Eesti parim snuukrimängija Andres Petrov leiab, et Selby aitas võidule taktikaline lähenemine ja oskus säilitada külma pead.

Snuukri maailmameistriks tuli Mark Selby

04.05.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri MM-i finaalis alistas inglane Mark Selby (WST 4.) kaasmaalase Shaun Murphy (WST 7.) 18:15 ja krooniti neljandat korda maailmameistriks.

Snuukri MM: kaotusseisust välja tulnud Selby haaras finaalis edu

03.05.21 SNUUKER JA PILJARD ... Suurbritannias Sheffieldis jätkuvate snuukri maailmameistrivõistluste finaali asus avapäeva järel juhtima Mark Selby.

Snuukri MM: Murphy tuli suurest kaotusseisust välja ja pääses finaali

01.05.21 SNUUKER JA PILJARD ... Sheffieldis jätkuvatel snuukri maailmameistrivõistlustel jõudis esimesena finaali Shaun Murphy, kes alistas mulluse finalisti Kyren Wilsoni tulemusega 17:12.

Snuukri MM: Bingham hoidis kolmekordset võitjat tund aega kuival

01.05.21 SNUUKER JA PILJARD ... Sheffieldis jätkuvad snuukri maailmameistrivõistlused on jõudmas otsustavasse faasi, kui laupäeval selguvad kaks finalisti.

Maailma esinumber jäi snuukri MM-il haarava mängu järel poolfinaalist välja

29.04.21 SNUUKER JA PILJARD ... Sheffieldis jätkuval snuukri MM-il on selgunud kõik poolfinalistid. Viimasena pääses nelja parema sekka 2005. aasta maailmameister Shaun Murphy.

Snuukri MM-i veerandfinaali jõudsid ka Selby ja Murphy

26.04.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri MM-il Sheffieldis pääses viimasena veerandfinaali kolmekordne maailmameister Mark Selby, kes oli 16 hulgas üle põhja-iirlasest Mark Allenist 13:7.

Esinumber Judd Trump jõudis MM-il kaheksa hulka

26.04.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri maailmameistrivõistlustel Sheffieldis alistas Judd Trump teises ringis David Gilberti (WST 15.) 13:8 ja tagas pääsu veerandfinaali.

Mitmekordsete maailmameistrite duelli võitis Mark Williams

24.04.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri maailmameistrivõistluste kõige tituleeritumas kaheksandikfinaalis sai kolmekordne maailmameister Mark Williams jagu neljakordsest maailmameistrist John Higginsist 13:7.

Robertson jõudis MM-il kaheksa hulka

24.04.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri eksmaailmameister Neil Robertson alistas tänavuse suurturniiri teises ringis inglase Jack Lisowski (WST. 14) 13:9 ja tagas koha veerandfinaalis.

Tiitlikaitsja O'Sullivan langes MM-il põnevuskohtumise järel konkurentsist

24.04.21 SNUUKER JA PILJARD ... Läinud ööl pakkusid Sheffieldis jätkuvatel snuukri maailmameistrivõistluste teises ringis põnevuslahingut tiitlikaitsja Ronnie O'Sullivan ja mullu poolfinaali pääsenud Anthony McGill. Kuukordne maailmameister alistus šotlasele tulemusega 12:13.

Selby alustas MM-i 10:1 võiduga

23.04.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri maailmameistrivõistlustel Sheffieldis said neljapäeval paika kõik kaheksandikfinalistid. Kindla võiduga pääses 16 tugevama hulka ka kolmekordne maailmameister Mark Selby.

Neljakordne snuukri maailmameister võitis kaotusseisust

20.04.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri maailmameistrivõistlsutel tagasid esmaspäeval pääsu teise ringi neljakordne maailmameister John Higgins ja mullune finalist Kyren Wilson.

ülekanded/saated

ETV2
24. oktoober kl 14.50

Jalgpalli Premium liiga: Tallinna FC Flora – FC Kuressaare

ERR Sport
28. oktoober kl 19.00

Jalgpalli naiste EM 2022 finaalturniiri loosimine

ETV2
31. oktoober kl 14.50

Jalgpalli Premium liiga: Nõmme Kalju FC – Tallinna FCI Levadia

vaata uuesti

leia meid facebookist

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: