Snuuker ja piljard

Hiina snuukritalendist sai viimaste aastate noorim Mastersi võitja

18.01.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri suurturniiril Masters pälvis esikoha 20-aastane hiinlane Yan Bingtao, kes on viimase 26 aasta noorim võitja.

20-aastane Hiina snuukritalent pääses Mastersi finaali

17.01.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri suurturniiri Mastersi esikohamängule jõudis esmakordselt vaid noor hiinlane Yan Bingtao, kes alistas poolfinaalis tiitlikaitsja Stuart Binghami 6:5.

Snuukri Mastersil algavad veerandfinaalid, kuhu O'Sullivan pääses üle noatera

14.01.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri suurturniiril Mastersil jõuti kolmapäeval lõpule esimese ringi mängudega ja neljapäeval alustatakse kahe poolfinalisti selgitamisega.

Tiitlikaitsja jõudis Mastersil kaheksa sekka

12.01.21 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri suurturniiril Mastersil alustas tiitlikaitsja Stuart Bingham võidukalt, alistades avaringis Tai esindaja Thepchaiya Un-Noohi 6:4 ja pääsedes kaheksa parema hulka.

Maailma esinumber Trump teenis karjääri 20. reitinguturniiri võidu

21.12.20 SNUUKER JA PILJARD ... Inglismaal Milton Keynesis peetud snuukri reitinguturniiril World Grand Prix võidutses Judd Trump, kes alistas finaalis Jack Lisowski tulemusega 10:7.

Selby võitis reitinguturniiri finaalis O'Sullivani

14.12.20 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri reitinguturniiri Šoti lahtised võitis teist aastat järjest kolmekordne maailmameister Mark Selby, kes alistas finaalis kuuekordse maailmameistri Ronnie O'Sullivani 9:3.

Robertson alistas eepilises snuukrifinaalis Trumpi

07.12.20 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri suurturniiri UK Championshipi võitis austraallane Neil Robertson, kes alistas pingelises finaalis maailma esinumbri Judd Trumpi 10:9.

Noor šveitslane lõpetas Ronnie O'Sullivani turniiri

30.11.20 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri suurturniiril UK Championshipil jäi teine ring laeks kuuekordsele maailmameistrile Ronnie O'Sullivanile, kes kaotas maailma edetabelis alles 66. kohta hoidvale šveitslasele Alexander Ursenbacherile 5:6.

Snuukritähed on sattunud hoogu: ka Bingham tegi 147

25.11.20 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri suurturniiril UK Championshipil nähti vähem kui 24 tunni jooksul juba teist maksimaalset seeriat.

Snuukri MM-finalist alustas uut suurturniiri maksimaalse seeriaga

24.11.20 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri maailma edetabelis neljandat kohta hoidev Kyren Wilson tegi suurturniiri UK Championshipi avaringis karjääri kolmanda maksimaalse seeria ehk kogus ühes partiis 147 punkti.

Värske piljardi Eesti meister soovib pürgida Ameerika tippude sekka

23.11.20 SNUUKER JA PILJARD ... Laupäeval Eesti 9-palli piljardi Eesti meistriks kroonitud Mark Mägil tulenevalt koroaanaajast lähimaid välismaiseid turniire kavas ei ole. Tulevikus loodab ta teha läbilöögi Ameerikas.

Võidukas Mägi: avalöök oli sellel aastal ideaalne

21.11.20 SNUUKER JA PILJARD ... ERR-i suurimas stuudios selgus laupäeval Eesti meister piljardis, kui Mark Mägi alistas finaalis 11:7 Denis Grabe.

VIDEO | Mägi sai kätte Eesti meistrikarika

21.11.20 SNUUKER JA PILJARD ... Piljardi Eesti meistriks tuli Mark Mägi, kes alistas laupäevases finaalis Denis Grabe 11:7.

Piljardi Eesti meistriks krooniti Mark Mägi

21.11.20 SNUUKER JA PILJARD ... ERR-i suurimas stuudios selgus laupäeval Eesti meister piljardis, kui Mark Mägi alistas finaalis 11:7 Denis Grabe.

Piljardi Eesti meister selgub uhkel laual

20.11.20 SNUUKER JA PILJARD ... Piljardi Eesti meister selgub teist aastat järjest ETV stuudios. Laupäevases finaalis on vastamisi Denis Grabe ja Mark Mägi.

Trump jõudis karjääri viienda maksimaalse seeriani

19.11.20 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri reitinguturniiriks olevatel Põhja-Iirimaa lahtistel meistrivõistlustel sooritas maailma esinumber Judd Trump karjääri viienda maksimaalse seeria (147 punkti).

Denis Grabe võitis kaks Eesti meistritiitlit

09.11.20 SNUUKER JA PILJARD ... Tallinnas Hill Hill Piljardiklubis nädalavahetusel toimunud piljardi Eesti meistrivõistlustel tegi Eesti läbi aegade parim piljardisportlane Denis Grabe puhta töö, kui võitis meistritiitli nii 14.1 formaadis kui ka 10-palli formaadis.

Snuukritiitlit kaitsnud Petrov finaalist: see võis olla mu parim mäng Eestis

02.11.20 SNUUKER JA PILJARD ... Tallinnas toimunud snuukri Eesti meistrivõistlustel kaitses edukalt meistritiitlit Andres Petrov, kes alistas finaalis 6:3 piljardimängija Denis Grabe.

Finaalis 109-se punktiseeria teinud Andres Petrov tuli Eesti meistriks

01.11.20 SNUUKER JA PILJARD ... Tallinnas toimunud snuukri Eesti meistrivõistlustel kaitses edukalt meistritiitlit Andres Petrov.

MM-finalist Kyren Wilson võitis karjääri teise reitinguturniiri

31.10.20 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri reitinguturniiri Championship League võitis inglane Kyren Wilson, kes alistas finaalis mulluse maailmameistri Judd Trumpi 3:1. Seejuures ei aidanud Trumpi ka 118-punktine seeria.

Nädalavahetusel selgub Eesti meister snuukris

30.10.20 SNUUKER JA PILJARD ... Tallinas Club147 snuukriklubis nädalavahetusel toimuvatel 2020. aasta Eesti meistrivõistlustel osaleb kokku 26 piljardisportlast üle Eesti.

ERR näitab teist aastat järjest piljardi EMV finaali otseülekandena

25.10.20 SNUUKER JA PILJARD ... Pühapäeval toimub rekordilise osavõtjaskonnaga piljardi 9-palli formaadi Eesti meistrivõistluste kvalifikatsiooniturniir. Põhiturniirile pääseb kokku 32 mängijat ja võitja selgub 21. novembri õhtul ETV2 ekraanile jõudva otseülekande käigus.

Denis Grabe: vorm on piisavalt hea, et piljardi EMV-l võidu nimel heidelda

25.10.20 SNUUKER JA PILJARD ... Pühapäeval toimus rekordilise osavõtjaskonnaga piljardi 9-palli formaadi Eesti meistrivõistluste kvalifikatsiooniturniir. Põhiturniirile pääseb kokku 32 mängijat ja võitja selgub 21. novembri õhtul ETV2 ekraanile jõudva otseülekande käigus. Mullu finaalist välja jäänud Denis Grabe loodab sel aastal vigade parandust teha.

14-aastane Karl Gnadeberg pääses viimasena Eesti piljardi koondisesse

03.10.20 SNUUKER JA PILJARD ... Tallinnas Hill Hill Piljardiklubis peetud OlyBet piljardi meistriliiga hooaja viimase ehk viienda etapi võitis Eesti noorte piljardi koondisesse kuuluv Karl Gnadeberg.

Piljardiliit otsustas rahvusmeeskonda Türgis toimuvale EM-ile mitte saata

02.10.20 SNUUKER JA PILJARD ... Koroonaviirusest tingitud erinevate piirangute tõttu otsustas Eesti Piljardiliit mitte saata meeskonda novembris Türgis toimuvatele Euroopa meistrivõistlustele. Küll mängitakse laupäeval toimuval kodusel etapil välja viimane koondise koht.

Grabe jäi piljardi meistriliiga turniiril võiduta

14.09.20 SNUUKER JA PILJARD ... Tallinnas Hill Hill Piljardiklubis nädalavahetusel peetud Mezz Cues Open 2020 turniiri võitis Raimo Teesaar, kes alistas finaalis seisuga 7:5 Denis Grabe.

51-aastane snuukrilegend tuleb tippsporti tagasi

04.09.20 SNUUKER JA PILJARD ... Seitsmekordne snuukri maailmameister Stephen Hendry otsustas vastu võtta kaheaastase pääsme profisnuukri karusselli ja sellega lõpetab ta kaheksa aasta pikkuse pausi.

Mägi sai rahvusvahelisel snuukriturniiril Tallinnas teise koha

31.08.20 SNUUKER JA PILJARD ... Tallinnas Club147 snuukrilubis toimunud kõrgetasemelise snuukriturniiri Reklaam & Disain Tallinn CUP 2020 võitis Leedu sportlane Vilius Schulte-Ebbert, kes alistas finaalis Eesti piljardi koondisesse kuuluva Märk Mägi tulemusega 6:3.

Kõrgetasemelise Tallinn Open piljarditurniiri võitis Denis Grabe

30.08.20 SNUUKER JA PILJARD ... Tallinnas laupäeval lõppenud piljardi suurturniiril Tallinn Open oli võidukas Eesti parim piljardisportlane Denis Grabe, kes alistas finaalis seisuga 10:5 soomlase Jani Siekkineni.

Rahvusvahelisel piljarditurniiril Tallinnas on selgunud 16 parimat

28.08.20 SNUUKER JA PILJARD ... Tallinnas Hill Hill Piljardiklubis toimuval suurturniiril Tallinn Open2020 on peale teist võistluspäeva selgunud 16 parimat.

Tallinnas algas esinduslik piljarditurniir

27.08.20 SNUUKER JA PILJARD ... Tallinnas algas pandeemiast räsitud hooaja kõige kõrgeklassilisem Eestis peetav piljarditurniir, millest võtavad osa viie riigi mängijad.

Ronnie O'Sullivan tuli kuuendat korda maailmameistriks

16.08.20 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri maailmameistrivõistlustel Suurbritannias Sheffieldis võidutses pühapäeval peetud finaalis kuuendat korda maailmameistriks kroonitud Ronnie O'Sullivan.

Ronnie O'Sullivan on lähedal kuuendale maailmameistritiitlile

16.08.20 SNUUKER JA PILJARD ... Viiekordne snuukri maailmameister Ronnie O'Sullivan juhib tänavusi maailmameistrivõistlusi peale avapäeva seisuga 10:7 Kyren Wilsoni ees.

MM-i poolfinaali otsustavad hetked vapustasid snuukrilegende

15.08.20 SNUUKER JA PILJARD ... Tänavuste snuukri maailmameistrivõistluste mõlemad poolfinaalid pakkusid telepublikule vaimustavaid elamusi, kus mängiti ära kõik 33 frame'i ehk paremus selgitati alles viimasel võimalikul momendil.

Ronnie O'Sullivan pääses pingelise duelliga snuukri MM-i finaali

15.08.20 SNUUKER JA PILJARD ... Viiekordne snuukri maailmameister Ronnie O'Sullivan murdis karjääri jooksul seitsmendat korda finaali, kui alistas tänavuse turniiri poolfinaalis Mark Selby 17:16.

O'Sullivan pääses MM-il raske võiduga poolfinaali, esinumber langes välja

12.08.20 SNUUKER JA PILJARD ... Sheffieldis jätkuvatel snuukri maailmameistrivõistlustel selgusid teisipäeva õhtul kõik neli poolfinalisti.

Maailma teine number langes MM-il konkurentsist

11.08.20 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri maailmameistrivõistlustel selgus teisipäeval esimene poolfinalist, kui kolmekordne maailmameister Mark Selby seljatas maailma teise numbri Neil Robertsoni.

O'Sullivan: tase on nii nõrk, et peaksin tipust langemiseks käe kaotama

10.08.20 SNUUKER JA PILJARD ... Maailmameistrivõistlustel veerandfinaali pääsenud snuukrilegend Ronnie O'Sullivan kritiseeris pühapäevase võidu järel teravalt vastaste taset.

Ronnie O'Sullivan jõudis MM-il veerandfinaali

09.08.20 SNUUKER JA PILJARD ... Viiekordne snuukri maailmameister Ronnie O'Sullivan alistas tänavuse turniiri teises ringis hiinlase Ding Junhui 13:10 ja pääses kaheksa parema hulka.

Trump, Williams ja Selby jõudsid raskete võitudega veerandfinaali

08.08.20 SNUUKER JA PILJARD ... Tiitlikaitsja Judd Trump alistas snuukri maailmameistrivõistluste teises ringis hiinlase Yan Bingtao 13:11 ja pääses kaheksa parema hulka.

Šotlane lõpetas kaheksa aastat kestnud ootuse - snuukri MM-il tehti 147

06.08.20 SNUUKER JA PILJARD ... Neljakordne snuukri maailmameister John Higgins sooritas teise ringi kohtumises norralase Kurt Maflini vastu maksimaalse seeria ehk kogus ühes frame'is 147 punkti.

Madalaima edetabeli kohaga mängija saatis ühe favoriitidest kohvreid pakkima

05.08.20 SNUUKER JA PILJARD ... Sheffieldis toimuval snuukri maailmameistrivõistlustel üllatas avaringis kõige madalama maailma edetabeli kohaga põhiturniiril osalev mängija Jamie Clarke neljandat asetust omanud Mark Allenit, kes saadeti kohvreid pakkima 8:10 kaotuse järel.

Ronnie O'Sullivan alustas MM-il rekordiliselt kiire võiduga

03.08.20 SNUUKER JA PILJARD ... Viiekordne snuukri maailmameister Ronnie O'Sullivan alustas tänavust turniiri rekordiliselt kiire võiduga, alistades maailma edetabelis 20. kohta hoidva Tai esindaja Thepchaiya Un-Noohi 10:1.

Koroonapausi ajal uue hingamise leidnud snuukri maailmameister alustas võiduga

02.08.20 SNUUKER JA PILJARD ... Kolmekordne snuukri maailmameister Mark Williams tuli Sheffieldis toimuval turniiril kaotusseisust välja ja pääses edasi 16 parema hulka.

Grabe võitis koduse meistriliiga etapi

01.08.20 SNUUKER JA PILJARD ... Kodune piljardihooaeg jätkus meistriliiga etapiga Tallinnas. Tänavuse OlyBet Openi võitis Eesti parim piljardimängija Denis Grabe, kes alistas finaalis Rainer Laari.

Kaotusseisust väljunud tiitlikaitsja Trump jõudis teise ringi

01.08.20 SNUUKER JA PILJARD ... Reedel alanud snuukri maailmameistrivõistlustel on selgunud praeguseks neli teise ringi pääsejat. Raske võiduga jõudis sinna ka tiitlikaitsja Judd Trump.

Trump alustab Fordi vastu, O'Sullivanil avaneb viimaks revanšivõimalus

29.07.20 SNUUKER JA PILJARD ... Kolmapäeval loositi paaridesse snuukri maailmameistrivõistluste avaringi paarid. Tiitlikaitsja Judd Trump kohtub kõigepealt kaasmaalase Tom Fordiga. Viiekordne maailmameister Ronnie O'Sullivan läheb vastamisi Tai esindaja Thepchaiya Un-Noohiga.

Snuukri MM-i kvalifikatsioonis põrus mitu tippmängijat

29.07.20 SNUUKER JA PILJARD ... Snuukri maailmameistrivõistluste valikturniir sai saatuslikuks mitmele endisele tšempionile ja kõrge asetusega mängijale.

Inglise snuukrimängija ajaloolist võitu ei saanud

21.07.20 SNUUKER JA PILJARD ... Maailma parima naismängijana snuukri maailmameistrivõistluste valiktabelisse pääsenud Reanne Evans kaotas kvalifikatsiooni avaringis kunagisele poolfinalistile Andy Hicksile 3:6.

Ronnie O'Sullivan kaalub publiku kaasamise korral MM-ist loobumist

19.07.20 SNUUKER JA PILJARD ... Suurbritannias plaanitakse inimesed alates oktoobrist taas spordivõistlustele lubada ja eelnevalt katsetatakse piiratud hulga pealtvaatajaskonda teatud sündmustel.

ÜLEKANDED/saated

ETV2
21. jaanuar kl 15.00

Laskesuusatamise MK-etapp Anterselvas. Naiste 15 km

ETV2
22. jaanuar kl 14.00

Laskesuusatamise MK-etapp Anterselvas. Meeste 20 km

ETV
23. jaanuar kl 14.00

Laskesuusatamise MK-etapp Anterselvas. Naiste 12,5 km ühisstart

ETV
23. jaanuar kl 15.55

Laskesuusatamise MK-etapp Anterselvas. Meeste 4x7,5 km teatesõit

ETV
24. jaanuar kl 13.30

Laskesuusatamise MK-etapp Anterselvas. Naiste 4x6 km teatesõit

ETV
24. jaanuar kl 15.50

Laskesuusatamise MK-etapp Anterselvas. Meeste 15 km ühisstart

ERR Sport
7. veebruar kl 19.50

Jalgpalliklubide MM. Esimene poolfinaal

ERR Sport
8. veebruar kl 19.50

Jalgpalliklubide MM. Teine poolfinaal

vaata uuesti

LEIA MEID FACEBOOKIST

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: