Ahjupera kübaratrikk tüüris Kalju võiduni, Sillamäele rasked kolm punkti

Nõmme Kalju alistas tänu Jarmo Ahjupera kübaratrikile Eesti meistriliigas koduväljakul Tallinna Kalevi 5:0.

Nädala tegija

Kes oli eelmise nädala tegija Eesti spordis?
Avaldatud: Eile | Vastanuid: 326

Tutvu kandidaatidega SIIN.

Hääleta Vaata tulemusi
Eesti epeenaiskond
42 %
Tanel Kangert
29 %
Eesti korvpallikoondis
7 %
Heiki Nabi
18 %
Neidude U-18 korvpallikoondis
2 %
Vladimir Ivanov
0 %
Reena Koll
1 %
Tallinna Levadia
1 %

Korvpall

Jalgpall

Jalgrattasport

Tennis

Kergejõustik

Vormel-1

Ungari GP võitis Daniel Ricciardo, Rosberg jäeti alles neljandaks (1)

Pühapäeval sõidetud vormel-1 sarja järjekordse etapi Ungari GP võitis austraallane Daniel Ricciardo (Red Bull), kelle jaoks see oli karjääri teiseks etapivõiduks.

Autoralli

Võrkpall

Autosport

Vehklemine

Tervisesport

Keila poolmaratoni võitis Kaupo Sasmin

Spartalane Kaupo Sasmin võitis 26. juulil Keilas palaval suvepäeval Keila poolmaratoni ajaga 1:12.45. Tema edu teisena lõpetanud Elar Vulla (KJK Vike) ees oli üle viie minuti. Vulla suutis 30-kraadises kuumuses joosta välja aja 1:17.57. Kolmas koht läks Soome. Selle võttis Juuso Joukas ajaga 1:23.31. Kiireima naisena jõudis finišisse Klarika Kuusk 1:47,10-ga. Kokku pidas poolmaratoni distantsil lõpuni vastu 47 jooksjat.

Maadlus

Jäähoki

Olümpialiikumine

Käsipall

Ujumine

Lähiajal teles

2. august – Premium liiga: Narva JK Trans – Nõmme JK Kalju 15.55-18.00 ETV
2. august – Eesti kergejõustiku meistrivõistlused 18.45-20.10 ETV
3. august – Eesti kergejõustiku meistrivõistlused 17.30-18.30/18.45-20.05 ETV
4. august – Korvpalli maavõistlus Eesti – Austria 19.55-21.45 ETV2
6. august – Korvpalli maavõistlus Eesti – USA üliõpilased 19.55-21.45 ETV2
9. august – Premium liiga: Nõmme JK Kalju – Tallinna FC Levadia 15.55-18.00 ETV
16. august – Premium liiga: Nõmme JK Kalju – Tallinna FC Flora 15.55-18.00 ETV
19. august – Premium liiga: Paide Linnameeskond – Nõmme JK Kalju 18.55-21.00 ETV2
23. august – Premium liiga: Tallinna FC Levadia – JK Sillamäe Kalev 15.55-18.00 ETV
24. august – Korvpalli maavõistlus Eesti – Senegal 19.55-21.45 ETV2
25. august – Korvpalli maavõistlus Eesti – Angola 19.55-21.45 ETV2
28. august – Sõudmise MM. Poolfinaal 17.10-17.55 ETV
30. august – Sõudmise MM. Finaal 15.30-16.45 ETV
30. august – Premium liiga: JK Sillamäe Kalev – JK Tallinna Kalev 15.55-16.45 ETV2/16.45-18.00 ETV

Vaata kergejõustiku EM-i ajakava.