Eesti jalgpallikoondise mängud jätkuvad ETV ekraanil‏

Eesti Jalgpalli Liit (EJL) ja Eesti Rahvusringhääling (ERR) pikendasid koostööd Eesti rahvuskoondise maavõistluste otseülekannete vahendamisel ERRi tele- ja raadiokanalites ning spordiportaalis kuni 2017. aastani.

Nädala tegija

Kes oli eelmise nädala tegija Eesti spordis?
Avaldatud: 11:12 | Vastanuid: 143

Kandidaatidega saab tutvuda SIIN.

Hääleta Vaata tulemusi
Anžela Voronova
24 %
Eesti püssinaiskond
8 %
Mikk Pahapill
41 %
HC Kehra
3 %
Margus Luik
1 %
Annemarii Bendi
3 %
Gerd Kanter
2 %
Ragnar Klavan
6 %
Jürgen Zopp
1 %
Siim-Sander Vene
7 %
Ingrid Puusta
3 %

Korvpall

Jalgpall

Võrkpall

Käsipall

Tennis

Vormel-1

Ajaleht: Alonso tahab Ferrarist lahkuda

Itaalia ajalehe Gazzetta dello Sporti andmetel soovib Fernando Alonso Ferrari vormel-1 meeskonnast lahkuda.

Autosport

Autoralli

Jalgrattasport

Kergejõustik

Vehklemine

Tervisesport

Lätlased võtsid Tartu rattamaratonil kaksikvõidu, Maasikmets oli kolmas Uuendatud 18:32

Pühapäeval toimunud 89 km pikkusel SEB 17. Tartu rattamaratonil võidutsesid lätlased, kui esimeseks tuli Rietumu-Delfini meeskonna rattur Andzs Flaksis ning teisena lõpetas tema meeskonnakaaslane Andris Smirnovs.

Samal teemal

Maadlus

Jäähoki

Olümpialiikumine

Ujumine

Tulevad ülekanded ja saated

23. september – SEB 17. Tartu rattamaraton 22.30-23.00 ETV2
26. september – Premium liiga: Tartu JK Tammeka – Tallinna FC Levadia 19.00 sport.err.ee
27. september – Premium liiga: Tallinna FC Flora – Nõmme JK Kalju 15.55-18.00 ETV
3. oktoober
– Premium liiga: Tallinna FC Infonet –Tallinna FC Flora 19.00 sport.err.ee
4. oktoober – Premium liiga: Tallinna FC Levadia – Nõmme JK Kalju 15.55-18.00 ETV
5. oktoober – 3. Tartu Linnamaraton/Tartu Sügisjooks 2014 19.45-20.13 ETV2
9. oktoober – Jalgpalli EM 2016 valikmäng Leedu – Eesti 21.30-23.45 ETV
9. oktoober – Jalgpalli EM 2016 valikmängude 2. vooru tipphetked 23.45-00.10 ETV
12. oktoober – Jalgpalli EM 2016 valikmäng Eesti – Inglismaa 18.45-21.00 ETV
12. oktoober – Tallinn International Horse Show 2014 22.00-22.30 ETV2
12. oktoober – Jalgpalli EM 2016 valikmängude 3. vooru tipphetked 00.05-00.25 ETV2
17. oktoober – Premium liiga: Tartu JK Tammeka – JK Sillamäe Kalev 19.00 sport.err.ee
18. oktoober – Premium liiga: Tallinna FC Flora – Tallinna FC Levadia 15.55-18.00 ETV
24. oktoober – Premium liiga: Tallinna FC Infonet – Tallinna FC Levadia 19.00 sport.err.ee
25. oktoober – Premium liiga: Narva JK Trans – Tallinna FC Flora 15.55-18.00 ETV
29. oktoober – Käsipalli EM-valikmäng. Eesti – Gruusia 19.55-21.35 ETV2