"Spordipühapäevas" tuleb juttu Annusest, Sildarust, võrkpallist ja jäähokist

Kelly Sildaru
Kelly Sildaru Autor/allikas: Red Bull Content Pool

Lõppev nädal on spordi kontekstis mitut laadi mõtteainet pakkunud. Ettevõtja Toomas Annuse otsus Eesti spordi toetamine lõpetada võib tugevalt mõjutada mitmete alade käekäiku. Saaremaa Võrkpalliklubi võitleb rahaliste raskustega. Kelly Sildaru elas X-mängudel üle raske kukkumise. Vikerraadio saates "Spordipühapäev" käsitletakse antud teemasid lähemalt.

Pikem "Spordipühapäeva" teema käsitleb sporti, poliitikat ja rahvusvahelisi suhteid. Eelmisel nädalal otsustas Rahvusvaheline Jäähokiliit, et Valgevene jäetakse tänavuse MM-i korraldusõigusest ilma. Kui aga sponsorid poleks survet avaldanud, võinuks tippvõistlus ebastabiilsest poliitilisest olukorrast hoolimata Minskis toimuda.

Kui eetiline on tippvõistluste korraldamine mittedemokraatlikes riikides? Analüüsi pakuvad politoloog Raul Toomla ja spordiajaloolane Heather Dichter. Sõna ütlevad sekka EOK peasekretär Siim Sukles ning Eesti Jalgpalli Liidu avalike ja koostöösuhete osakonna juhajata Mihkel Uiboleht.

"Spordipühapäev" alustab Vikerraadios kell 18.15. Saate panevad kokku Juhan Kilumets, Ragnar Kaasik ja Johannes Vedru.

Toimetaja: ERR Sport

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: