Prantsusmaa lahtistel langes tiitlikaitsja konkurentsist

Iga Swiatek pidi veerandfinaalis kaotusega leppima Autor/allikas: SCANPIX/EPA

Roland Garrose turniiril Pariisis langes tiitlikaitsja Iga Swiatek konkurentsist, kui kaotas Maria Sakkarile 6:4, 6:4.

Swiatek läks kohtumist küll 2:0 juhtima, kuid kaotas siis oma servigeimi. Seisul 4:4 murdis Sakkari teist korda ja võitis esimese seti 6:4. Teises setis võttis Swiatek arstliku pausi ja ta parema jala reis seoti kinni. 20-aastane poolatar võitles edasi, kuid kaotas siiski ka teise seti ning langes konkurentsist. Matš kestis tund ja 35 minutit.

Iga Swiatek oli Prantsusmaa lahtistel võitnud järjest 22 setti ehk 11 mängu settigi kaotamata. Maria Sakkari vastaseks poolfinaalis on Barbora Krejcikova (WTA 33.), kes alistas veerandfinaalis Cori Gauffi (WTA 25.) 7:6 (8:6), 6:3.

Toimetaja: Gerd Eston Sepp