Suusaliit kuulutas välja konkursi murdmaasuusatamise peatreeneri leidmiseks

Marko Kilp
Marko Kilp Autor/allikas: Karli Saul/Scanpix

Eesti suusaliit kuulutas välja konkursi, et leida murdmaasuusatamise koondisele peatreener, kelle töö eesmärgiks on tagada Eesti edukas esinemine 2022. aasta Pekingi olümpiamängudel.

Eesti Suusaliidu avalduses seisab: "Eesti Suusaliidu murdmaasuusatamise peatreeneri töö eesmärk on tagada Eesti rahvuskoondise edukas esinemine 2022. aasta Pekingi olümpiamängudel, Eesti noortekoondise, juunioride koondise ja täiskasvanute koondise treeningettevalmistuse kava koostamine ja selle koordineerimine koostöös sportlaste isiklike treeneritega, uue Eesti murdmaasuusatamise treeningmetoodika väljaarendamine ja uute murdmaasuusatamise rahvuskoondiste struktuuride ülesehitamine.

Nõudmised kandidaadile:

- Kõrgharidus
- Treeneri 5 või kõrgem kutsetase
- Inglise keele oskus erialaseks tööks vajalikul tasemel
- Väga hea suhtlemisoskus, pingetaluvus ja koostöövõimelisus
- Kõrge analüüsivõime
- Treeningprotsessi juhtimise kogemus
- Avatus innovatsioonile ja uutele treeninglähenemistele tippspordis
- Valmisolek välislähetusteks
- B – kategooria juhiload
- Oma isikuomadustelt on peatreeneri kandidaat ühendaja ja suunanäitaja, suure empaatiavõimega, hea suhtleja ja koostöö planeerija sportlase isiklike ja klubitasandi treeneritega

Omalt poolt pakume unikaalset võimalust kujundada suusaspordi tulevikku, huvitavat ja vaheldusrikast tööd, eneseteostuse võimalust."

Toimetaja: Liisi Alamaa

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: