Raskest seisust välja tulnud kreeklanna teenis esimese WTA turniirivõidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Maria Sakkari
Maria Sakkari Autor/allikas: AFP/Scanpix

Marokos Rabatis peetud WTA tenniseturniiril võidutses kreeklanna Maria Sakkari, kellele see oli karjääri esimeseks turniirivõiduks.

Sakkari kaotas britt Johanna Kontale avaseti kindlalt 2:6 ja oli ka teises 2:4 taga, aga võitis siis järgmisest 11 geimist kümme ja seega ligi kaks tundi kestnud kohtumise 2:6, 6:4, 6:1.

23-aastasele Sakkarile oli see karjääri teine WTA finaal, esimest korda jõudis ta tiitlimatšini mullu augustis San Joses, aga seal võitis ta ainult ühe geimi.

Kontale oli see karjääri seitsmes finaal ja neljas kaotus, seejuures polnud ta kunagi varem liivaväljakul finaali jõudnud.