Kanepi jõudis Miami turniiril kolmandasse ringi

Kaia Kanepi
Kaia Kanepi Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Miamis toimuval kõrgeima taseme WTA tenniseturniiril alistas Kaia Kanepi (WTA 61.) teises ringis 3:6, 7:5, 6:0 tulemusega hispaanlanna Sara Sorribes Tormo (WTA 35.).

Avasetis jäi Kanepi 0:2 kaotusseisu, kuid võitis seejärel järgnevast neljast geimist kolm. Eestlanna hea hoog rauges peagi ning Tormo võitis avaseti 6:3.

Teist setti alustas Kanepi kolme järjestikuse geimivõiduga, ent Tormo vastas omakorda kolme järjestikuse geimiga. Seejärel vahetasid naised geimivõite kuni Kanepi lõi kohtumises oma esimese ässa ja pääses teist setti 6:5 juhtima. Teise seti võitis Kanepi 7:5. Otsustava kolmandas setis näitas Kanepi selgelt üleolekut ning teenis ülikindla 6:0 võidu.

Kanepit ootab järgmises ringis ees tuneeslanna Ons Jabeur (WTA 10.), kes sai teises ringis 7:6 (7), 6:2 jagu poolatarist Magda Linettest (WTA 63.).

Toimetaja: Henrik Laever