Zverev vajas Prantsusmaa lahtiste avaringis viit setti

Alexander Zverev
Alexander Zverev Autor/allikas: SCANPIX/ZUMAPRESS.com

Tennise Prantsusmaa lahtistel meistrivõistlustel sai meeste üksikmängus raske võidu kuuendana asetatud Saksamaa esinumber Alexander Zverev.

Maailma kuues reket läks vastamisi kvalifikatsioonist alustanud kaasmaalase Oscar Ottega (ATP 152.), kelle alistas ligi kolm tundi väldanud matšis 3:6, 3:6, 6:2, 6:2, 6:0.

Rabedalt alustanud 24-aastane Zverev loovutas vastasele kaks esimest setti ning jäi ka kolmanda seti alguses kaotusseisu, ent võitis siis viis järjestikust geimi. Järgnevas kahes setis pani maailma kuues reket oma paremuse juba kindlalt maksma, loovutades Ottele vaid kaks geimi.

Teises ringis kohtub Zverev samuti kvalifikatsioonist alustanud mängijaga, minnes vastamisi 23-aastase venelase Roman Safiulliniga (ATP 182.).