Kelly ja Henry Sildaru võivad jätkata eri treeneritega

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Kelly ja Henry Sildaru Autor/allikas: Iti-Pätrik Järve / Red Bull Content Pool

Sildarude spordiperekond võib lähiajal sportlikus mõttes laguneda ning õde ja vend jätkata eri treeneritega.

Praeguseks on see idee olnud pikemat aega vaid Tõnis Sildaru mõtetes, kuid juba sel hooajal võib juhtuda, et Kellyt või Henryt hakkab juhendama mõni välismaalasest treener. Tausta arvestades on tõenäolisem siiski Kelly uue treeneri juurde siirdumine. Henry on veel lihtsalt liiga noor, et teda üksi koos võõra treeneriga laia maailma saata, kirjutab Delfi Sport.

Henry lähitulevikku silmas pidades on selge, et õe ja venna treening- ja võistlusplaanid tuleks lahku lüüa, kuna Henry ei saa nooruse tõttu veel MK-sarjas löögile ning praegu on veel vara loota ka kutseid X-mängudele. Seepärast ongi selge, et Sildarude õe ja venna võistluskalendrid tulevad lähiaastatel üsnagi erinevad.

Tõnis Sildaru on isegi seda meelt, et tütar võiks alanud hooaja võistlemise mõttes sootuks vahele jätta ning selle asemel keskenduda hoopis treeningutel enese arendamisele. "Eeloleval talvel ei ole kavas MM-i ega ka olümpiamänge, see annab võimaluse võistluskarusselli veidike loomingulisemalt suhtuda," leiab Tõnis Sildaru ning lisab, et Kelly jaoks ongi see aasta rohkem või vähem n-ö vaheaasta, kus võistlemisest olulisemaks võib tõusta positiivsete emotsioonide kogumine.

Henryt ootavad kevadel ees aga juunioride maailmameistrivõistlused. Kahe aasta pärast alustab ta jahti 2022. aasta Pekingi olümpiapiletile.

Pikem plaan näeb aga väidetavalt ette, et kui Henry on piisavalt vana, et MK-sarjas kaasa lüüa, siis jõuab taas kätte aeg, kus koos treenimine peaks kõigile asjaosalistele ideaalselt sobima.

Toimetaja: Liisi Alamaa

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: