Anett Kontaveit ja Darja Kasatkina pääsesid paarismängus kolmandasse ringi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Anett Kontaveit koos Darja Kasatkinaga
Anett Kontaveit koos Darja Kasatkinaga Autor/allikas: AFP/Scanpix

Prantsusmaa lahtistel alistas Anett Kontaveit paarismängus koos venelanna Darja Kasatkinaga Taiwani mängijad Hao-Ching Chani ja Latisha Chani 3:6, 6:3, 6:4.

Esimeses setis kaotasid Kontaveit ja Kasatkina kahel korral oma servi ja kaotasid 32 minutit kestnud seti 3:6. Teises setis murdsid Kontaveit ja Kasatkina kohe esimeses geimis vastaste servi, kuid kaotasid neljandas geimis oma pallingu. Järgmises, mängu otsustavad geimis õnnestus neil kohe vastaste serv murda, 3:2 juhtima minna ja võita sett 6:3.

Viimane sett möödus tasavägiselt kuni kaheksanda geimini, kui eestlase ja venelase duol õnnestuns Taiwani naiste serv murda ja 5:3 juhtima minna. Nad kaotasid küll oma servi kohe järgmises geimis, kuid murdsid taas vastaste pallingu viimases geimis ja võitsid viimase seti seega 6:4.

Kaheksandikfinaalis saavad Kontaveidi ja Kasatkina järgmisteks vastasteks, kas sakslanna Anna-Lena Grönefeldi ja hollandlanna Demi Schuursi või hiinlannade Yingying Duani ja Saisai Zhengiga.

Toimetaja: Karl-Joosep Kaasik