Anett Kontaveit alustas Prantsusmaa lahtistel paarismängu võidukalt ({{commentsTotal}})

Anett Kontaveit
Anett Kontaveit Autor/allikas: AFP/Scanpix

Prantsusmaa lahtiste meistrivõistluste paarismängus alistas Anett Kontaveit koos Darja Kasatkinaga rumeenlanna Andreea Mitu ja Kasahstani esindav venelanna Julia Putintseva.

Avaseti võitsid Kontaveit ja Kasatkina 44 minutiga ja tulemusega 6:4, teise seti 6:1 võitmiseks kulus duol 29 minutit. Ühtegi ässa kohtumise jooksul ei servitud. Kontaveit ja Kasatkina tegid kaks topeltviga, vastased kolm.

Teises ringis kohtuvad Kontaveit ja Kasatkina kas ukrainlanna Katerzyna Kozlova ja venelanna Aleksandra Panovaga või Taiwani mängijatega Hao-Ching Chani ja Latisha Chaniga.