USA lahtiste võitja loobus Moskva turniirist

Kuu aega tagasi karjääri esimese suure slämmi tenniseturniiri võitnud 18-aastane britt Emma Raducanu teatas, et otsustas järgmise nädala Moskva turniirist loobuda.
Kvalifikatsioonist alustanud ja settigi kaotamata US Openi võitnud Raducanu on enda suure triumfi järel vaid korra mänginud – maailma 22. reket teenis vabapääsme Indian Wellsi turniirile, kus ta oli avaringis vaba, kuid teises ringis pidi tunnistama valgevenelanna Aliaksandra Sasnovitši (WTA 100.) 6:2, 6:4 paremust.
"Kahjuks pidin muutma enda võistluskalendrit ja seetõttu ei saa ma sel aastal Moskvas mängida, aga ma loodan seal järgmisel aastal võistelda," teatas Raducanu Suurbritannia meediale saadetud avalduses. "Naasen võistluskarussellile mõne nädala pärast."
Raducanu on sel hooajal kirjas veel 25. oktoobril Rumeenias algaval turniiril ning 6. novembril algaval Linzi turniiril. Kuigi Raducanu on USA lahtiste võitja, pole ta WTA turniiridel seni veel ühtegi matši võitnud.
Toimetaja: Maarja Värv