Murray jõudis Indian Wellsis kolmandasse ringi ja kohtub Zvereviga

Andy Murray
Andy Murray Autor/allikas: SCANPIX/Zumapress.com

Endine maailma esireket Andy Murray (ATP 121.) alistas Indian Wellsi tenniseturniiri teises ringis noore hispaanlase Carlos Alcarazi (ATP 38.) 5:7 6:3 6:2.

Murray asus kohtumist 3:0 juhtima, aga kaotas lõpuks tund ja seitse minutit kestnud esimese seti. Edasi näitas Murray paremat mängu ning võitis lõpuks kolm tundi ja kolm minutit kestnud kohtumise. Murray servis Alcarazi vastu kolm ässa ja realiseeris kümnest murdepallist kaheksa.

Kolmandas ringis läheb Murray vastamisi sakslase Alexander Zvereviga (ATP 4.), kes võitis 6:4, 3:6, 6:1 ameeriklast Jenson Brooksbyt (ATP 79.).

Toimetaja: Kirte Katrin Sarevet