Prantsusmaa lahtiste poolfinalist pääses Wimbledonis kerge vaevaga edasi

Alexander Zverev.
Alexander Zverev. Autor/allikas: SCANPIX/REUTERS

Wimbledoni suure slämmi tenniseturniiril pääses äsja Prantsusmaa lahtistel poolfinaali jõudnud sakslane Alexander Zverev (ATP 6.) teise ringi, kui alistas hollandlase Tallon Griekspoori (ATP 124.) 6:3, 6:4, 6:1.

Pärast esimest setti Zverevi ja Griekspoori vahelises kohtumises hakkas Wimbledonis vihma sadama ning seejärel jätkasid sakslane ja hollandlane mängu katuse all.

Zverev alustas matši kolme järjestikuse geimivõiduga ning pärast noore hollandlase geimivõitu tegi Zverev avasetis seisuks 5:1 ning realiseeris seti lõpuks 6:3. Teises setis alustas samuti sakslane 3:0 ning ei andnud hollandlasele võimalust setti tagasi ronida, lõpetades seti 6:4 võiduga. Kolmandas setis pani maailma kuues reket selgelt oma paremuse maksma ning alistas Griekspoori 6:1 26 minutiga.

Zverev lõi mängus koguni 20 ässa Griekspoori nelja vastu. Mõlemad mängijad sooritasid neli topeltviga.

Prantsusmaa lahtistel poolfinaalis kaotanud Zverev läheb teises ringis kokku võitjaga paarist Tennys Sandgren - Norbert Gombos.

Toimetaja: Kristjan Kallaste