Djokovic kohtub finaalis vastasega, kellega on tal bilanss 10:0 ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Novak Djokovic
Novak Djokovic Autor/allikas: SCANPIX / Reuters

Cincinnati tenniseturniiri meesüksikmängu finaalis lähevad kokku maailma esireket Novak Djokovic ja kanadalane Milos Raonic.

Djokovic alistas veerandfinaalis sakslase Jan-Lennard Struffi 6:3, 6:1 ja kaotas esimest korda turniiri jooksul seti poolfinaalis, kui sai jagu kaheksanda asetusega Roberto Bautista Agutist 4:6, 6:4, 7:6 (7:0).

Maailma edetabelis 30. kohta hoidev Raonic oli kolmandas ringis üle Andy Murrayst 6:2, 6:2, kuid kohtas esimest paigutatud mängijat alles poolfinaalis, kus oli üle neljanda asetusega Stefanos Tsitsipasest 7:6 (7:5), 6:3.

Djokovic ja Raonic on kohtunud kümme korda ja alati on neist duellidest võitjana väljunud serblane. Viimati olid mehed vastamisi tänavu Austraalia lahtiste veerandfinaalis, kus Djokovic jäi peale 6:4, 6:3, 7:6 (7:1).