Suusaajakiri

Kasahstani minister: Poltoranin ei kasutanud dopingut, aga käis verd andmas

13.03.19 SUUSAAJAKIRI ... Kasahstani kultuuri- ja spordiministri Arõstanbek Muhhamediulõ sõnul ei kasutanud Seefeldi MM-il dopingusüüdistuse saanud murdmaasuusataja Aleksei Poltoranin keelatud võtteid, kuigi kavatses seda teha.

VAATA | Suusaajakiri, 3. saade

26.03.17 SUUSAAJAKIRI ... "Suusaajakirja" kolmandas saates teeme kokkuvõtte tänavuse hooaja murdmaasuusatamise, lumelaua, kahevõistluse ja suusahüpete noortesarjast. Oma senisest karjäärist räägib kahevõistleja Kristjan Ilves, kes 2017. aasta suusaalade MM-il sai Eesti sportlastest parima tulemuse.

VAATA | Suusaajakiri, 1/3

16.01.17 SUUSAAJAKIRI ... "Suusaajakiri" tähistab avasaates rahvusvahelist lumepäeva, mil lapsed ja koolinoored kõikjal maailmas talispordirõõme naudivad. Värske ülevaade sellest, mis toimus lumelaua noortesarja esimesel etapil. Kokkuvõte Swedbanki ja Hawaii Expressi noorte suusasarja kahest esimesest etapist.

VAATA | "Suusaajakiri", 28. märts

28.03.16 SUUSAAJAKIRI ... Soe talv on suusavõistluste korraldajad raskesse seisu pannud - kas ja kus saab läbi viia kavandatud võistlusi, seda uuris hooaja viies ja seega viimane "Suusaajakiri".  

VAATA | "Suusaajakiri", 6. märts

07.03.16 SUUSAAJAKIRI ... Lumenappus on sel talvel muutnud suusakalendrit. Tuhandete suusasõprade meelehärmiks tuli ära jätta ka Tartu maraton. Kas aga kehvad lumeolud on jätnud oma jälje ka meie noorte suusatamise oskusele? Seda näeme ETV - Swedbanki noortesarja etapil Pannjärvel, kui kavas on põnev ja tõesti head suusavalitsemisoskust nõudev suusakross. Saatejuht-toimetaja Lembitu Kuuse.

VAATA | "Suusaajakiri" 17. jaanuar

18.01.16 SUUSAAJAKIRI ... Koduse suusahooaja algus tuli erakordselt sooja jõulukuu tõttu edasi lükata uude aastasse. Harjutatud mustal maal, suusatada õnnestus detsembri esimesel poolel Otepääl ja vahetult pärast jõule juba ka Jõulumäel. ETV-Swedbanki noorte suusasarja 21. hooajaga loodame alustada jaanuari kolmandal nädalavahetusel. Ega tali taeva saa jääda. Reporter Lembitu Kuuse.

VAATA | "Suusaajakiri", 3. jaanuar

03.01.16 SUUSAAJAKIRI ... Hooaja esimene "Suusaajakirja" saade. Saate autor Lembitu Kuuse, režissöör Ago Lõbu.

VAATA | Suusaajakiri, 5/5

22.03.15 SUUSAAJAKIRI ... Soe märtsikuu on suusavõistluste korraldajad raskesse seisu pannud - kas ja kus saab läbi viia kavandatud võistlusi?

VAATA | "Suusaajakiri" 4/5

02.03.15 SUUSAAJAKIRI ... Missuguseid elamusi pakkusid meie suusatajad Falunis peetud maailmameistrivõistlustel? Pikemalt keskendume ETV-Swedbanki noortesarja etapile Otepääl, kus oli kavas suusavalitsemisoskust nõudev suusakross.

Kümmel noortetööst: tuleb lasta andel särada, aga samas kõike lubada

26.02.15 SUUSAAJAKIRI ... Suusaprinter Peeter Kümmeli sõnul ei tohiks noortetreenerid sportlaste entusiasmi juba lapseeas lämmatada.

VAATA | "Suusaajakiri" 3/5

23.02.15 SUUSAAJAKIRI ... Käesoleva suusatalve kolmandas saates on peatähelepanu pööratud ETV-Swedbanki noortesarja 20. hooaja 3. osavõistlusele, milleks on Värskas peetud vabatehnika sprint.

VAATA | "Suusaajakiri", 2/5 

25.01.15 SUUSAAJAKIRI ... Lõviosa saatest kuulub ETV-Swedbanki noortesarja 20. hooaja teisele osavõistlusele, mis peetakse Pariisis - mõistagi Lääne-Virumaal, Neeruti mägedes.

VAATA | Noorte suusasarja kajastav saade "Suusaajakiri"

05.01.15 SUUSAAJAKIRI ... ETV-Swedbanki noorte murdmaasuusatajate karikasari alustas 20. hooaega ning pühapäeval jõudis ETV2 ekraanile seda kajastav saade "Suusaajakiri".

Suusaajakiri, 23. märts

23.03.14 SUUSAAJAKIRI ... Kogu meie suusatamise järelkasvu koondav ETV - Swedbanki noortesari pakkus tänavusest napist talvest hoolimata võistlemisrõõmu viie etapi peale 699 erinevale suusatajale.

Suusaajakiri, 1. märts

01.03.14 SUUSAAJAKIRI ...

Suusaajakiri, 1. veebruar

02.02.14 SUUSAAJAKIRI ...
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: