Vladimir Ivanov sai Hiinas enda paarismängupartnerist jagu ({{commentsTotal}})

Vladimir Ivanov
Vladimir Ivanov Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Hiinas Nanchangis peetaval 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiril sai Vladimir Ivanov avaringis jagu enda paarismängupartnerist, venelasest Jan Sabaninist.

Turniiril 4. asetatud Ivanov (ATP 919.) alistas Sabanini (ATP 1030.) kaks tundi ja 38 minutit kestnud kohtumises 1:6, 6:1, 7:5, seejuures oli otsustavas setis Sabanin ees 5:4, aga Ivanov võitis siis kolm geimi järjest.

Teises ringis läheb Ivanov vastamisi läbi kvalifikatsiooni põhitabelisse pääsenud jaapanlase Kosuke Oguraga (ATP 1223.), kes võitis pea kolm tundi kestnud matšis kaasmaalast Seita Watanabet (ATP 1157.) 4:6, 7:5, 6:4.

Paarismängus on Ivanovil ja Sabaninil kolmas asetus, avaringis olid nad 6:3, 6:1 paremad Ogurast ja tema hiinlasest paarilisest Wang Chukangist. Veerandfinaalis kohtuvad Ivanov ja Sabanin Taiwani-Hiina duo Tan Li-Wei ja Xia Haitongiga.

Eelmisel nädalal samuti Nanchangis peetud turniiril sai Ivanov ja Sabanin paarismängus turniirivõidu, üksikmängus jõudis Ivanov poolfinaali.