Ivanovi võiduseeria katkes taas poolfinaalis ({{commentsTotal}})

Vladimir Ivanov
Vladimir Ivanov Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Vladimir Ivanov (ATP 919.) on teinud Hiinas kahel nädalal ilusa turniiri ja jõudnud mõlemal korral Nanchangis 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF turniiridel üksikmängus poolfinaali.

Poolfinaalis oli Ivanov vastamisi 19-aastase hiinlase Mo Ye Congiga (ATP 1007.). Ivanov alustas paremini ja asus 4:0 juhtima, kuid siis tuli mõõn. Järgmised kuus geimi olid kõik tasavägised, kuid otsustavad punktid läksid hiinlasele ja Mo võitis seti 6:4, vahendab tennis.ee.

Teises setis mängis Ivanov hästi ja hoidis oma pallingugeime kindlalt ja võitles välja murdepallid, mille kuuendas ja kaheksandas geimis realiseeris ja võitis seti 6:2.

Kolmandas setis püsis mäng tasakaalus seisuni 3:3. Seitsmendas geimis tegi Ivanov aga kohtumise ainsad kaks topeltviga ja Mo murdis. Tagasi murda Ivanovil ei õnnestunud ja nii läks otsustav sett 6:4 hiinlasele.

Kohtumine kestis kaks tundi ja 50 minutit. Statistilised näitajad olid väga võrdsed. Mõlemad lõid kolm serviässa, topeltvigu tegi Ivanov kaks ja Mo kuus. Murdepallidest realiseeris Ivanov 13-st neli ja Mo 12-st neli.

Nanchangi finaalis on vastamisi asetamata mängijad. Mo kohtub aasta vanema kaasmaalase Wang Chukangiga (ATP 1016.), kes poolfinaalis alistas teise asetusega ameeriklase Dusty H. Boyeri (ATP 667.) 6:3, 3:6, 6:4 ja veerandfinaalis kolmanda asetusega Huang Tsung-Hao 6:2, 6:4. Teel finaali kukutas Mo konkurentsist esimesena asetatud jaapanlase Kento Takeuchi (ATP 610.), kuuendana asetusega Taisei Ichikawa (ATP 943.) ja neljanda asetusega Ivanovi.

Ivanov on kahel järjestikusel turniiril poolfinaali jõudnud. Sel nädalal alistas ta avaringis oma paarismängupartneri Yan Sabanini (ATP 1030.) 1:6, 6:1, 7:5, teise ringi kohtumises jaapanlase Kousuke Ogura (ATP 1223.) 6:1, 6:2 ja veerandfinaalis Taiwani tennisist Ho Ray (ATP 866.) 3:6, 6:3, 6:3.

Paarismängus piirdusid eelmisel nädalal turniiri võitnud Ivanov ja Sabanin sel nädalal poolfinaaliga.