Vladimir Ivanov püsib Hiinas kaotuseta ({{commentsTotal}})

Vladimir Ivanov
Vladimir Ivanov Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Vladimir Ivanov (ATP 919.) on võidulainel ka sel nädalal Nanchangis peetaval 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i turniiril. Üksikmängus on ta jõudnud veerand- ja paarismängus poolfinaali.

Üksikmängu teise ringi kohtumises võitis ta 23-aastast jaapanlast Kousuke Ogurat (ATP 1223.) kindlalt 6:1, 6:2, vahendab tennis.ee.

Esimeses setis asus Ivanov 2:0 juhtima, kuid kaotas siis oma servigeimi. See jäi aga selles setis jaapanlase ainsaks geimivõiduks, sest Ivanov võitis järgmised neli. Teises setis läks Ivanov kahe murdega 4:1 ette, aga loovutas siis jälle oma pallingu. Seitsmendas geimis murdis eestlane kuuendat korda ja võitis seti 6:2.

Ivanovi järgmiseks vastaseks on 19-aastane Taiwani tennisist Ray Ho (ATP 866.).

Paarismängus alistasid Ivanov ja venelane Jan Sabanin veerandfinaalis Taiwani-Hiina duo Tan Lie-Wie ja Xia Haitongi 6:1, 4:6, 10:2. Finaali jõudmiseks tuleb sarnaselt eelmisele nädalale alistada teise asetusega Taiwani-Hong Kongi paar Ho Ray – Yeung Pak Long. Möödunud nädala poolfinaalis jäid peale Ivanov ja Sabanin tulemusega 6:2, 6:4.

Kolmas sett oli väga tasavägine. Esimesena murdis Jorge ja pääses 3:1 ette. Kuues geim venis eriti pikaks (22 punkti!) ja Saarel õnnestus seis viigistada. Kaheksandas geimis tegi Saar otsustava murde, kuid ei suutnud seejärel matšivõidule servides oma pallingut hoida. Kümnendas geimis murdis Saar aga uuesti ja võitis seti 6:4.

Kohtumine kestis kaks tundi ja 16 minutit. Murdepalle oli mõlemal 14, Saar realiseeris neist kaheksa ja Jorge seitse.