Ivanov jõudis teist nädalat järjest Hiinas poolfinaali ({{commentsTotal}})

Vladimir Ivanov
Vladimir Ivanov Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Hiinas Nanchangis peetaval 15 000 dollari suurusel auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiril jõudis Vladimir Ivanov poolfinaali.

Turniiril neljandana asetatud Ivanov (ATP 919.) sai veidi üle kahe tunni kestnud kohtumises 3:6, 6:3, 6:3 jagu viienda paigutuse 19-aastasest Taiwani mängijast Ho Rayst (ATP 866.).

Ivanov realiseeris viiest murdevõimalusest neli, Ho aga suutis seitsmest murdepallist ära kasutada kaks. Mängitud punktidest võitis Ivanov 86 ja Ho 80.

Poolfinaalis läheb Ivanov vastamisi 19-aastase hiinlase Mo Yecongiga (ATP 1007.), kes oli kaks tundi ja 33 minutit kestnud matšis 7:5, 4:6, 6:3 parem kuuendana asetatud jaapanlasest Taisei Ichikawast (ATP 939.).

Ivanov jõudis poolfinaali ka läinud nädalal Nanchangis peetud 15 000-dollarilisel turniiril.

Paarismängus olid Ivanov ja tema venelasest paariline Jan Sabanin eelmisel nädalal võidukad, sel nädalal aga lõppes nende teekond poolfinaalis. Kolmandana paigutatud Ivanov ja Sabanin kaotasid teise asetusega Taiwani-Hongkongi duole Hole ja Yeung Pak Longile seitse esimest geimi ja kogu kohtumise lõpuks 0:6, 6:7 (4).