Noore kreeklase alistanud Djokovic teenis karjääri 74. turniirivõidu ({{commentsTotal}})

Novak Djokovic
Novak Djokovic Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Meeste tennise Masters-sarja turniiril Madridis võidutses maailma esireket Novak Djokovic.

Djokovic alistas veidi üle pooleteise tunni kestnud finaalis 6:3, 6:4 20-aastase kreeklase Stefanos Tsitsipase (ATP 9.), kes laupäeval sai poolfinaalis jagu liivaväljakute kuningast Rafael Nadalist.

Djokovicile on see karjääri kolmas Madridi Mastersi ja ühtekokku 33. Mastersi võit, sellega jagab ta nüüd Nadaliga esikohta Mastersi võitude arvestuses. Üldse on Djokovic karjääri jooksul nüüd võitnud 74 turniiril. Liivaväljakul triumfeeris Djokovic 14. korda, viimase turniirivõidu sel väljakukattel sai ta kolm aastat tagasi just Madridis. Muide, tol aastal võitis ta ka Prantsusmaa lahtised…

Mäletatavasti võitis Djokovic mullu Wimbledoni ja US Openi ning tänavu Austraalia lahtised. Tänavused Prantsusmaa lahtised algavad kahe nädala pärast.