Sildaru enda edu võtmest: mulle meeldib suusatada!

Foto: ERR

Aprilli keskel eduka võistlushooaja lõpetanud freestyle-suusataja Kelly Sildaru saabus tagasi koju. Nüüd on aega koolis käia ning spordist natuke puhata.

Kelly Sildaru jõudis teisipäeva hommikul tagasi Eestisse, selja taga pikk võistlushooaeg, mis kujunes talle senise karjääri edukaimaks – maailmameistrivõistluste kuldmedal rennisõidus, kolm medalit X-Mängudelt ja lisaks veel kaks kulda mõne nädala taguselt juunioride MM-ilt. Saak on nii uhke, et medalite seast on raske nimetada seda, mis just kõige rohkem rõõmu teeb. "Arvan, et üks on kindlasti MM-i medal. Ja teine X-Mängude pargisõidu medal ka," loetles Sildaru. "Mul on Big Airi kulla üle ka hästi hea meel, seda mul veel polnud. Nüüd sai kollektsioon natuke täiendust. Aga tegelikult olen suhteliselt rahul sellega, kuidas mul seal (juunioride MM-il – toim) läks. Võib-olla võistlussõidud ei olnud nii head kui oleksin tahtnud, ei tulnud nii täiuslikult välja, aga tundub, et oli piisav."

Eelmine hooaeg möödus vigastust ravides, kuid, nagu näha, tuli Sildaru sellest välja veel tugevamana. Mis annab talle jõudu pidevalt pingutada ja üha uusi võite võtta? "Ma arvan, et motivatsioon lihtsalt ja see tahtmine, mulle meeldib suusatada," ütles Sildaru.

Nüüd saab Sildaru aja maha võtta ja puhata, kuigi ka pisut trenni teha. Uutele võitudele ja tulemustele ta veel ei mõtle. "Praegu ma ei olegi endale veel uueks hooajaks mingeid eesmärke seadnud. Tahan lihtsalt nautida seda, mis ma teen ja võtta sellest nii palju kui saan," arutles Sildaru, kes saab nüüd gümnaasiumiõpingutele keskenduda. "Mulle väga meeldib koolis käia, sest näen seal sõpru ja lihtsalt on tore."

Toimetaja: Maarja Värv

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: