Maailma esireket kaotas Monte Carlos veerandfinaalis ({{commentsTotal}})

{{1555682220000 | amCalendar}}
Novak Djokovic
Novak Djokovic Autor/allikas: EPA/Scanpix

Maailma esireket Novak Djokovic kaotas hooaja esimesel liivaväljaku ATP Masters-sarja turniiril veerandfinaalis venelasele Daniil Medvedevile (ATP 14.).

Kõik kolm eelmist omavahelist vastasseisu Djokovicile kaotanud 23-aastane venelane murdis serblase seekord neljal korral ja alistas ta tund ning 20 minutit kestnud mängu järel 6:3, 4:6, 6:1.

Eelmises ringis kreeklase Stefanos Tsitsipase seljatanud Medvedev läheb nelja parema seas vastamisi teise serblase Dušan Lajoviciga.

Djokovic on oma karjääri jooksul Monte Carlos veerandfinaalis konkurentsist langenud vaid kahel korral, enne Medvedevit sai sellega kahe aasta eest hakkama belglane David Goffin.

Tiitlikaitsja Rafael Nadal tuli maailma 35. reketi Guido Pella vastu avasetis välja 1:4 kaotusseisust ja võitis kohtumise 7:6 (1), 6:3.