Nadal alustas liivahooaega võimsa võiduga ({{commentsTotal}})

Rafael Nadal
Rafael Nadal Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Maailma teine reket Rafael Nadal pidas oma esimese liivaväljaku matši pärast Prantsusmaa lahtiste võitu mullu mais, kui alistas Monte Carlo turniiri teises ringis kaasmaalase Roberto Bautista Agut 6:1, 6:1.

Turniiri mullune võitja Nadal läks tund ja 17 minutit kestnud matši avasetis kiirelt 5:0 juhtima ning loovutas Bautista Agut'le terve mängu jooksul vaid kaks geimi.

Teise asetusega liivaväljakute kuningas Nadal oli avaringis vaba. Järgmisena kohtub hispaanlane sakslase Jan-Lennard Struffi ja Grigor Dimitrovi omavahelise matši võitjaga.

Kolmanda asetusega Alexander Zverev lõpetas suurepärast hooaega tegeva 18-aastase Kanada tulevikulootuse Felix Auger-Aliassime teekonna, olles teises ringis parem numbritega 6:1, 6:4. Kaotusest hoolimata tõuseb Auger-Aliassime värskes maailma edetabelis 30 parema sekka, saades sellega viimase kümnendi kõige noooremaks esikolmekümne mängijaks.

Alexander Zverev kohtub järgmises ringis itaallase Fabio Fogniniga.