Kelly Sildaru käis Keenias koolilapsi motiveerimas ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kelly Sildaru ja Keenia koolilapsed
Kelly Sildaru ja Keenia koolilapsed Autor/allikas: Eesti maja Keenias/Facebook

Kelly Sildaru käis Keenias Nyahururus koolilapsi motiveerimas. Kohtumisel räägiti keskkonnast, Eestist, freestyle suusatamisest ja Kellyst. Elavat vestlust vürtsitasid videod ja kaasas olev suusavarustus.

Kelly Sildaru külastas koos ema Liliani ja meeskonnajuhi Mart Raamatuga Keenia Eesti maja ja Falling Watersi kooli. Koolilaste vastuvõtt oli niivõrd võimas, et lausa kohutas ukse vahelt tagasi. Kuid julgust noorel neiul jagus: kui võimaluse sai, siis pani kõik 400 koolilast kuulama. Lapsed elasid omalt poolt nii innukalt kaasa, et küsimusi jagus väsimuseni, vahendab sotsiaalmeedias kogemust Eesti maja Keenias.

Omalt poolt tervitasid lapsed külalisi ettevalmistatud etteastetega. Kohal oli ka Keenia telekanalite esindaja, kes lähipäevil toimunut ka riigi televisioonis kajastab. Kelly Sildaru viibis Keenias kõigest kolm päeva, kuid selle aja jooksul jõudis ta palju korda saata. Enne Nyahururusse tulekut astus kõnelejana üles Nairobis toimunud Eesti keskkonnaministri Siim Kiisleri juhitud ÜRO keskkonnaassambleel. Teadupärast lähevad Sildarule keskkonnaalased küsimused väga korda. Keskkonna heaolu on meie kõigi kätes. Kui suuta panna noored sellele mõtlema ning oma tarbimis- ja keskkonnakäitumise mustreid muutma, on see juba suur samm parema keskkonna poole.

 

Toimetaja: Liisi Rist

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: