Kaotusseisust välja tulnud Medvedev jõudis kolmandasse ringi

Daniil Medvedev Autor/allikas: SCANPIX/REUTERS

Maailma teine reket Daniil Medvedev kindlustas koha tennise Prantsusmaa lahtiste meistrivõistluste kolmandas ringis, kui alistas ameeriklase Tommy Pauli (ATP 52.).

25-aastane venelane alistas aasta noorema Ühendriikide tennisemängija kaks tundi ja 21 minutit kestnud matšis 3:6, 6:1, 6:4, 6:3.

Ebalevalt alustanud Medvedev kaotas avasetis 2:2 viigiseisult neli järjestikust geimi. Üheksandas geimis päästis maailma teine reket kolm settpalli, kuid jäi siiski vastasele 3:6 alla.

Järgnevates settides leidis Medvedev ka oma mängu. Teises setis loovutas Venemaa esinumber vaid ühe geimi ning ka kolmas ja neljas sett kuulusid venelasele.

Järgmises ringis kohtub Medvedev, kel on võimalus tänavustel Prantsusmaa lahtistel finaali jõudes tõusta maailma esinumbriks, 32. asetatud ameeriklase Reilly Opelkaga (ATP 35.).