Kenneth Raisma sai Tuneesias jagu teise asetusega vastasest ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kenneth Raisma
Kenneth Raisma Autor/allikas: Aamulehti Tampere Open

Tuneesias Tabarkas 15 000 dollari suuruse auhinnafondigaITF-i turniiril alistas Kenneth Raisma teises ringis teisena asetatud mängija Matias Zukase (Argentiina) tulemusega 6:4, 6:2 ja jõudis sellega veerandfinaali.

Raisma asub maailma edetabelis 1220. kohal ning tema alistatud vastane Zukas 466. positsioonil. Esimeses setis päästis Raisma kolm murdepalli ja murdis seejärel ise vastase servi. Seisult 5:2 kaotas Raisma punkti aga oma pallingugeimil. Seisul 5:4 murdis ta aga taas vastase servi ning võitis esimese seti 6:4. Teine sett algas tasavägiselt, kuid seisult 2:2 võitis Raisma neli geimi järjest ja nii ühtlasi kogu mängu.

Raisma servis neli ässa ja tegi kolm topeltviga. Esimeselt servilt võitis Raisma 86% punktidest, Zukas aga 75%. Teise servi puhul olid mängijate näitajad vastavalt 46 ja 29%.

Veerandfinaalis kohtub Raisma brasiillase Mateus Alvesiga (ATP 1023.).