Vanameister Federer teenis Miamis karjääri 101. tiitlivõidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Roger Federer
Roger Federer Autor/allikas: AFP/Scanpix

Kõrgetasemelise Miami tenniseturniiri meeste finaalis alistas Roger Federer (ATP 5.) ameeriklase John Isneri (ATP 9.) 6:1, 6:4, teenides sellega enda karjääri 101. tiitlivõidu.

Federer läks vaid tund ja kaks minutit kestnud matši avasetis kiirelt juhtima ning loovutas Isnerile vaid ühe geimi. 37-aastane šveitslane murdis kolmel korral vastase servi ning võitis 25 minutit kestnud seti kindlalt 6:1.

Teine sett osutus oluliselt tasavägisemaks, kui kord võitis geimipunkti Federer, kord Isner. Endine esireket suutis oma paremuse lõplikult maksma panna 4:4 viigiseisul, kui teenis kaks järjestikust geimivõitu.

Isner servis matši jooksul üheksa ässa Federeri viie vastu. Topeltvigu kogunes ameeriklasel kaks, šveitslasel üks.