Medvedev jätkab võidukalt, Norra esireket sai ülivalusa kaotuse

Daniil Medvedev
Daniil Medvedev Autor/allikas: SCANPIX/Reuters

Prantsusmaal jätkuval aasta teisel slämmiturniiril pääses kindla võiduga neljandasse ringi maailma teine reket Daniil Medvedev.

Medvedev, kes polnud enne tänavust turniiri Pariisis veel ühtegi mängu võitnud, on kolme senise kohtumisega vastastele loovutanud vaid ühe seti. Reedel läks venelane vastamisi maailma 35. reketist ameeriklase Reilly Opelka ja alistas ta sada minutit kestnud mängu järel 6:4, 6:2, 6:4.

Võimsa lahingu pidasid 15. asetusega norralane Casper Ruud ja hispaanlane Alejandro Davidovich Fokina (ATP 46.), kes rassisid väljakul koguni neli ja pool tundi. Kuigi hispaanlane kaotas neljanda seti 23 minutiga nulliga, võitis ta kogu kohtumise 7:6 (3), 2:6, 7:6 (6), 0:6, 7:5.

Hispaanlast ootab järgmises ringis argentiinlane Federico Delbonis, Medvedevi vastaseks on Tšiili tennisist Cristian Garin.