Kvalifikatsioonist alustanud ameeriklanna alistas Dubais maailma 17. reketi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Jennifer Brady
Jennifer Brady Autor/allikas: AFP/Scanpix

Dubais toimuval WTA tenniseturniiril jõudis veerandfinaali kvalifikatsioonitabelist alustanud ameeriklanna Jennifer Brady (WTA 52.), kes alistas teises ringis tšehhitari Marketa Vondrousova (WTA 17.) tulemusega 4:6, 6:4, 6:1.

Avaringis Elina Svitolina (WTA 6.) alistanud Brady alustas kohtumist konarlikult, kui kaotas punkti kohe oma servikorral. Teine sett algas sama stsenaariumi järgi ning lõpptulemus tõotas tulla veelgi katastroofilisem, kui 1:3 kaotusseisul murdis Vondrousova veel korra ameeriklanna pallingu, kuid seejärel Brady kogus end ja võitis viis geimi järjest ning viis matši otsustavasse setti.

Kolmas sett algas ameeriklannale paremini. 1:1 viigiseisult võitis Brady taas viis geimi järjest ning jõudis sellega Dubai turniiril veerandfinaali, kus ta kohtub kas venelanna Veronika Kudermetovaga (WTA 39.) või hispaanlanna Garbine Muguruzaga (WTA 16.). Kohtumine kestis kokku kaks tundi ja kuus minutit.

Dubai turniiril mängib ka Eesti esireket Anett Kontaveit (WTA 24.), kes teises ringis läheb vastamisi venelanna Anastassia Pavljutšenkovaga (WTA 31.). ERR-i spordiportaal vahendab mängu täna õhtul otseblogis.