Karolina Pliškova võidutses Brisbane'is teist aastat järjest ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Karolina Pliškova
Karolina Pliškova Autor/allikas: AAP/Scanpix

Kõrgetasemelisel WTA tenniseturniiril Austraalias Brisbane'is võidutses teist aastat järjest maailma teine reket Karolina Pliškova, kes alistas finaalis ameeriklanna Madison Keysi (WTA 16.) tulemusega 6:4, 4:6, 7:5.

Kaks tundi ja kümme minutit kestnud kohtumise jooksul jätkus põnevust matši lõpuni, kui kolmandas geimis kaotas Pliškova 5:4 eduseisust punkti oma servigeimil. Tšehhitaril õnnestus siiski kohe tagasi murda ja teenis Brisbane'is esikoha teist aastat järjest. Lisaks on Pliškova selle turniiri võitnud veel 2017. aastal.

Kohtumise jooksul servis Pliškova seitse ässa Keysi kümne vastu ning tegi viis topeltviga samal ajal kui ameeriklanna sai neid kirja kaks. Esimese servi punktidest võitis Pliškova aga 67%, Keys seevastu 64%.

Brisbane'i turniiril tegi põhitabelis kaasa ka Eesti esireket Anett Kontaveit (WTA 26.), kes kaotas teises ringis maailma üheksandale reketile, hollandlannale Kiki Bertensile 3:6, 6:2, 5:7.