Ajaloonurk

Schwede ajaloonurk: kuidas Senegali edu MM-il parandas minevikuhaavasid

28.06.18 AJALOONURK ... Jalgpalli MM-i jooksul on ERR-i spordiportaalis jalgpalliajakirjanik Indrek Schwede ajaloorubriik, mis on ühtlasi ka osa jalgpallistuudio mängueelsest sissejuhatusest televisioonis. Viimases klipis räägib Schwede Senegalist.

Schwede ajaloonurk: Costa Ricas pole armeed, on ainult jalgpallurid

27.06.18 AJALOONURK ... Kogu jalgpalli MM-i jooksul on ERR-i spordiportaalis jalgpalliajakirjanik Indrek Schwede ajaloorubriik, mis on ühtlasi ka osa jalgpallistuudio mängueelsest sissejuhatusest televisioonis. Eelviimases klipis räägib Schwede Costa Ricast.

Schwede ajaloonurk: Jugoslaavias põimusid kommunismi lagunemine ja jalgpall

27.06.18 AJALOONURK ... Kogu jalgpalli MM-i jooksul on ERR-i spordiportaalis jalgpalliajakirjanik Indrek Schwede ajaloorubriik, mis on ühtlasi ka osa jalgpallistuudio mängueelsest sissejuhatusest televisioonis. Sel korral räägib Schwede Serbiast.

Schwede ajaloonurk: mehhiklased seletavad altminekuid rahvusliku müüdiga

27.06.18 AJALOONURK ... Kogu jalgpalli MM-i jooksul on ERR-i spordiportaalis jalgpalliajakirjanik Indrek Schwede ajaloorubriik, mis on ühtlasi ka osa jalgpallistuudio mängueelsest sissejuhatusest televisioonis. Sel korral räägib Schwede Mehhikost.

Schwede ajaloonurk: Islandi jalgpalli edu kinnitab kuldreeglit

26.06.18 AJALOONURK ... Kogu jalgpalli MM-i jooksul on ERR-i spordiportaalis jalgpalliajakirjanik Indrek Schwede ajaloorubriik, mis on ühtlasi ka osa jalgpallistuudio mängueelsest sissejuhatusest televisioonis. Sel korral räägib Schwede Islandist.

Schwede ajaloonurk: kuidas pagulased tõid Austraaliasse jalgpalli

26.06.18 AJALOONURK ... Kogu jalgpalli MM-i jooksul on ERR-i spordiportaalis jalgpalliajakirjanik Indrek Schwede ajaloorubriik, mis on ühtlasi ka osa jalgpallistuudio mängueelsest sissejuhatusest televisioonis. Sel korral räägib Schwede Austraaliast.

Schwede ajaloonurk: multirahvuslikust koondisest sai uue Prantsusmaa sümbol

26.06.18 AJALOONURK ... Kogu jalgpalli MM-i jooksul on ERR-i spordiportaalis jalgpalliajakirjanik Indrek Schwede ajaloorubriik, mis on ühtlasi ka osa jalgpallistuudio mängueelsest sissejuhatusest televisioonis. Sel korral räägib Schwede Prantsusmaast.

Schwede ajaloonurk: kuidas jalgpallist sai Franco diktatuuri tööriist

25.06.18 AJALOONURK ... Kogu jalgpalli MM-i jooksul on ERR-i spordiportaalis jalgpalliajakirjanik Indrek Schwede ajaloorubriik, mis on ühtlasi ka osa jalgpallistuudio mängueelsest sissejuhatusest televisioonis. Sel korral räägib Schwede Hispaaniast.

Schwede ajaloonurk: teistel riikidel on ajalugu, Uruguayl on tema jalgpall

25.06.18 AJALOONURK ... Kogu jalgpalli MM-i jooksul on ERR-i spordiportaalis jalgpalliajakirjanik Indrek Schwede ajaloorubriik, mis on ühtlasi ka osa jalgpallistuudio mängueelsest sissejuhatusest televisioonis. Sel korral räägib Schwede Uruguayst.

Schwede ajaloonurk: kuidas narkokaubitsejad Kolumbia jalgpalli juhivad

24.06.18 AJALOONURK ... Kogu jalgpalli MM-i jooksul on ERR-i spordiportaalis jalgpalliajakirjanik Indrek Schwede ajaloorubriik, mis on ühtlasi ka osa jalgpallistuudio mängueelsest sissejuhatusest televisioonis. Sel korral räägib Schwede Kolumbiast.

Schwede ajaloonurk: kuidas jaapanlased aplodeerisid, kui Belgia neile värava lõi

24.06.18 AJALOONURK ... Kogu jalgpalli MM-i jooksul on ERR-i spordiportaalis jalgpalliajakirjanik Indrek Schwede ajaloorubriik, mis on ühtlasi ka osa jalgpallistuudio mängueelsest sissejuhatusest televisioonis. Sel korral räägib Schwede Jaapanist.

Schwede ajaloonurk: kuidas kihlveod edendasid Rootsi jalgpalli?

23.06.18 AJALOONURK ... Kogu jalgpalli MM-i jooksul on ERR-i spordiportaalis jalgpalliajakirjanik Indrek Schwede ajaloorubriik, mis on ühtlasi ka osa jalgpallistuudio mängueelsest sissejuhatusest televisioonis. Sel korral räägib Schwede Rootsist.

Schwede ajaloonurk: kuidas sai alguse Lõuna-Korea jalgpallirevolutsioon?

23.06.18 AJALOONURK ... Kogu jalgpalli MM-i jooksul on ERR-i spordiportaalis jalgpalliajakirjanik Indrek Schwede ajaloorubriik, mis on ühtlasi ka osa jalgpallistuudio mängueelsest sissejuhatusest televisioonis. Sel korral räägib Schwede Lõuna-Koreast.

Schwede ajaloonurk: kuidas multikultuurilisus Šveitsi vuti keskmesse kerkis

22.06.18 AJALOONURK ... Kogu jalgpalli MM-i jooksul on ERR-i spordiportaalis jalgpalliajakirjanik Indrek Schwede ajaloorubriik, mis on ühtlasi ka osa jalgpallistuudio mängueelsest sissejuhatusest televisioonis. Sel korral tutvustab Schwede Šveitsi.

Schwede ajaloonurk: kuidas Nigeeria jalgpalliga kolonialismi vastu võitles

22.06.18 AJALOONURK ... Kogu jalgpalli MM-i jooksul on ERR-i spordiportaalis jalgpalliajakirjanik Indrek Schwede ajaloorubriik, mis on ühtlasi ka osa jalgpallistuudio mängueelsest sissejuhatusest televisioonis. Sel korral tutvustab Schwede Nigeeriat.

Schwede ajaloonurk: kuidas jalgpall vallandas Jugoslaavia kodusõja

21.06.18 AJALOONURK ... Kogu jalgpalli MM-i jooksul on ERR-i spordiportaalis jalgpalliajakirjanik Indrek Schwede ajaloorubriik, mis on ühtlasi ka osa jalgpallistuudio mängueelsest sissejuhatusest televisioonis. Sel korral tutvustab Schwede Horvaatiat.

Schwede ajalooklipid toetuvad akadeemilistele materjalidele

21.06.18 AJALOONURK ... ERR-i jalgpallistuudio näitab MM-i alagrupimängude eel ajalooklippe, mille autoriks on ajakirja Jalka peatoimetaja Indrek Schwede. Klipid käsitlevad MM-il osalevate riikide jalgpalliajalugu ja näitavad jalgpalli kohta ühiskonnas.

Schwede ajaloonurk: Peruu mitmevärviline koondis häiris Hitlerit

21.06.18 AJALOONURK ... Kogu jalgpalli MM-i jooksul on ERR-i spordiportaalis jalgpalliajakirjanik Indrek Schwede ajaloorubriik, mis on ühtlasi ka osa jalgpallistuudio mängueelsest sissejuhatusest televisioonis. Sel korral tutvustab Schwede Peruud.

Schwede ajaloonurk: moodsa Iraani ajalugu võib jälgida läbi jalgpalli

20.06.18 AJALOONURK ... Kogu jalgpalli MM-i jooksul on ERR-i spordiportaalis jalgpalliajakirjanik Indrek Schwede ajaloorubriik, mis on ühtlasi ka osa jalgpallistuudio mängueelsest sissejuhatusest televisioonis. Sel korral tutvustab Schwede Iraani.

Schwede ajaloonurk: Saudi Araabia koondist põlatakse üle terve Lähis-Ida

20.06.18 AJALOONURK ... Kogu jalgpalli MM-i jooksul on ERR-i spordiportaalis jalgpalliajakirjanik Indrek Schwede ajaloorubriik, mis on ühtlasi ka osa jalgpallistuudio mängueelsest sissejuhatusest televisioonis. Sel korral tutvustab Schwede Saudi Araabiat.

Schwede ajaloonurk: kahe klubi olulisest rollist Egiptuse ajaloos

19.06.18 AJALOONURK ... Kogu jalgpalli MM-i jooksul on ERR-i spordiportaalis jalgpalliajakirjanik Indrek Schwede ajaloorubriik, mis on ühtlasi ka osa jalgpallistuudio mängueelsest sissejuhatusest televisioonis. Sel korral tutvustab Schwede Egiptust.

Schwede ajaloonurk: kuidas jalgpall aitas kaasa Poola riigi sünnile

19.06.18 AJALOONURK ... Kogu jalgpalli MM-i jooksul on ERR-i spordiportaalis jalgpalliajakirjanik Indrek Schwede ajaloorubriik, mis on ühtlasi ka osa jalgpallistuudio mängueelsest sissejuhatusest televisioonis. Sel korral tutvustab Schwede Poola jalgpalli.

Schwede ajaloonurk: jalgpall muutis Inglismaal pisarad sallituks

18.06.18 AJALOONURK ... Kogu jalgpalli MM-i jooksul on ERR-i spordiportaalis jalgpalliajakirjanik Indrek Schwede ajaloorubriik, mis on ühtlasi ka osa jalgpallistuudio mängueelsest sissejuhatusest televisioonis. Sel korral räägib Schwede Inglismaast.

Schwede ajaloonurk: kuidas Belgia jalgpallikoondis on riigi ühendaja

18.06.18 AJALOONURK ... Kogu jalgpalli MM-i jooksul on ERR-i spordiportaalis jalgpalliajakirjanik Indrek Schwede ajaloorubriik, mis on ühtlasi ka osa jalgpallistuudio mängueelsest sissejuhatusest televisioonis. Sel korral räägib Schwede Belgiast.

Schwede ajaloonurk: Brasiilia ja jalgpall on lahutamatud mõisted

17.06.18 AJALOONURK ... Kogu jalgpalli MM-i jooksul on ERR-i spordiportaalis jalgpalliajakirjanik Indrek Schwede ajaloorubriik, mis on ühtlasi ka osa jalgpallistuudio mängueelsest sissejuhatusest televisioonis. Sel korral räägib Schwede viiekordsest maailmameistrist Brasiiliast.

Schwede ajaloonurk: kuidas jalgpallist sai Saksamaal terve rahva mäng

17.06.18 AJALOONURK ... Kogu jalgpalli MM-i jooksul on ERR-i spordiportaalis jalgpalliajakirjanik Indrek Schwede ajaloorubriik, mis on ühtlasi ka osa jalgpallistuudio mängueelsest sissejuhatusest televisioonis. Sel korral räägib Schwede tiitlikaitsjast Saksamaast.

Schwede ajaloonurk: kuidas Taani koondis lõigati rahvusvahelisest edust ära

16.06.18 AJALOONURK ... Kogu jalgpalli MM-i jooksul on ERR-i spordiportaalis jalgpalliajakirjanik Indrek Schwede ajaloorubriik, mis on ühtlasi ka osa jalgpallistuudio mängueelsest sissejuhatusest televisioonis. Sel korral räägib Schwede Taanist.

Schwede ajaloonurk: Argentinast, Maradonast ja Messist

15.06.18 AJALOONURK ... Kogu jalgpalli MM-i jooksul on ERR-i spordiportaalis jalgpalliajakirjanik Indrek Schwede ajaloorubriik, mis on ühtlasi ka osa jalgpallistuudio mängueelsest sissejuhatusest televisioonis. Sel korral räägib Schwede Argentinast ning ka Argentina staaridest Diego Maradonast ja Lionel Messist.

Schwede ajaloonurk: kuidas jõudis Portugal jalgpalli tippu

15.06.18 AJALOONURK ... Kogu jalgpalli MM-i jooksul on ERR-i spordiportaalis jalgpalliajakirjanik Indrek Schwede ajaloorubriik, mis on ühtlasi ka osa jalgpallistuudio mängueelsest sissejuhatusest televisioonis. Sel korral räägib Schwede valitsevast Euroopa meistrist Portugalist.

Schwede ajaloonurk: kuidas jalgpall muutus Marokos rahvusspordiks

14.06.18 AJALOONURK ... Kogu jalgpalli MM-i jooksul on ERR-i spordiportaalis jalgpalliajakirjanik Indrek Schwede ajaloorubriik, mis on ühtlasi ka osa jalgpallistuudio mängueelsest sissejuhatusest televisioonis. Sel korral räägib Schwede hiljuti Eestis mängimas käinud Marokost.

Schwede ajaloonurk: kuidas arenes jalgpall Venemaal

13.06.18 AJALOONURK ... Kogu jalgpalli MM-i jooksul on ERR-i spordiportaalis jalgpalliajakirjanik Indrek Schwede ajaloorubriik, mis on ühtlasi ka osa jalgpallistuudio mängueelsest sissejuhatusest televisioonis. Esimesena räägib Schwede MM-i võõrustajast Venemaast.

Jalgpalli MM-finaalturniiride ajalugu

07.05.18 AJALOONURK ... Esimesed jalgpalli maailmameistrivõistlused peeti 1930. aastal, tänavu peetakse MM-i 21. korda. Tiitlikaitsjana asub võistlustulle Saksamaa. 2014. aastal võideti esimene MM-tiitel pärast Saksamaa taasühinemist.
vaata väravaid!

A
B
C
D
E
F
G
H
Riik Vt Vk K P Koht
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: