2018 Russia

          2018. aasta jalgpalli MM-finaalturniiri ülekannete ajakava ({{commentsTotal}})

          .
          . Autor/allikas: ERR

          14. juunist 15. juulini Venemaal peetavat jalgpalli MM-finaalturniiri vahendavad otsepildis ETV, ETV2, ETV+ ja ERR-i spordiportaal.

          MM-i ülekannete ajakava
          Neljapäev, 14. juuni
          ETV
          17.15
          A-alagrupp
          Venemaa vs Saudi-Araabia
          Tarmo Tiisler ja Norbert Hurt, stuudios Aet Süvari
          Reede, 15. juuni
          ETV
          14.50
          A-alagrupp
          Egiptus - Uruguay
          Alvar Tiisler ja Joel Indermitte
          ETV
          17.30
          B-alagrupp
          Maroko - Iraan
          Tarmo Tiisler ja Markus Jürgenson, stuudios Aet Süvari
          ETV2
          20.30
          B-alagrupp
          Portugal - Hispaania
          Kristjan Kalkun ja Marko Pärnpuu, stuudios Aet Süvari
          ETV
          23.00
          Mängupäeva kokkuvõte
          Saatejuht Urmas Vaino
          Laupäev, 16. juuni
          ETV
          12.50
          C-alagrupp
          Prantsusmaa - Austraalia
          Kristjan Kalkun ja Marko Lelov
          ETV
          15.30
          D-alagrupp
          Argentina - Island
          Alvar Tiisler ja Aivar Pohlak
          ETV
          18.45
          C-alagrupp
          Peruu - Taani
          Tarmo Tiisler ja Marko Lelov, stuudios Aet Süvari
          ETV2
          21.40
          D-alagrupp
          Horvaatia - Nigeeria
          Alvar Tiisler ja Marko Pärnpuu, stuudios Aet Süvari
          ETV
          00.00
          Mängupäeva kokkuvõte
          Saatejuht Urmas Vaino
          Pühapäev, 17. juuni
          ETV
          14.50
          E-alagrupp
          Costa Rica - Serbia
          Tarmo Tiisler ja Marko Lelov
          ETV
          17.30
          F-alagrupp
          Saksamaa - Mehhiko
          Kristjan Kalkun ja Karel Voolaid, stuudios Aet Süvari
          ETV2
          20.30
          E-alagrupp
          Brasiilia - Šveits
          Alvar Tiisler ja Marko Pärnpuu, stuudios Aet Süvari
          ETV
          23.00
          Mängupäeva kokkuvõte
          Saatejuht Urmas Vaino
          Esmaspäev, 18. juuni
          ETV
          14.50
          F-alagrupp
          Rootsi - Lõuna-Korea
          Tarmo Tiisler ja Marko Lelov
          ETV
          17.30
          G-alagrupp
          Belgia - Panama
          Kristjan Kalkun ja Marko Pärnpuu, stuudios Aet Süvari
          ETV2
          20.30
          G-alagrupp
          Tuneesia - Inglismaa
          Alvar Tiisler ja Norbert Hurt, stuudios Aet Süvari
          ETV
          23.00
           
          Mängupäeva kokkuvõte
          Saatejuht Urmas Vaino
          Teisipäev, 19. juuni
          ETV
          14.50
          H-alagrupp
          Kolumbia - Jaapan
          Tarmo Tiisler ja Norbert Hurt
          ETV
          17.30
          H-alagrupp
          Poola - Senegal
          Kristjan Kalkun ja Marko Pärnpuu, stuudios Alvar Tiisler
          ETV2
          20.30
          A-alagrupp
          Venemaa - Egiptus
          Tarmo Tiisler ja Karel Voolaid, stuudios Alvar Tiisler
          ETV
          23.00
           
          Mängupäeva kokkuvõte
          Saatejuht Urmas Vaino
          Kolmapäev, 20. juuni
          ETV
          14.50
          B-alagrupp
          Portugal - Maroko
          Kristjan Kalkun ja Norbert Hurt
          ETV
          17.30
          A-alagrupp
          Uruguay - Saudi Araabia
          Alvar Tiisler ja Karel Voolaid, stuudios Aet Süvari
          ETV2
          20.30
          B-alagrupp
          Iraan - Hispaania
          Tarmo Tiisler ja Marko Pärnpuu, stuudios Aet Süvari
          ETV
          23.00
           
          Mängupäeva kokkuvõte
          Saatejuht Urmas Vaino
          Neljapäev, 21. juuni
          ETV
          14.50
          C-alagrupp
          Taani - Austraalia
          Alvar Tiisler ja Karel Voolaid
          ETV
          17.30
          C-alagrupp
          Prantsusmaa - Peruu
          Kristjan Kalkun ja Aivar Pohlak, stuudios Tarmo Tiisler
          ETV2
          20.30
          D-alagrupp
          Argentina - Horvaatia
          Alvar Tiisler ja Joel Indermitte, stuudios Tarmo Tiisler
          ETV
          23.10
           
          Mängupäeva kokkuvõte
          Saatejuht Urmas Vaino
          Reede, 22. juuni
          ETV
          14.50
          E-alagrupp
          Brasiilia - Costa Rica
          Tarmo Tiisler ja Marko Pärnpuu
          ETV
          17.30
          D-alagrupp
          Nigeeria - Island
          Kristjan Kalkun ja Mati Pari, stuudios Aet Süvari
          ETV2
          20.30
          E-alagrupp
          Serbia - Šveits
          Alvar Tiisler ja Joel Indermitte, stuudios Aet Süvari
          ETV
          23.00
           
          Mängupäeva kokkuvõte
          Saatejuht Urmas Vaino
          Laupäev, 23. juuni
          ETV
          14.50
          G-alagrupp
          Belgia - Tuneesia
          Kristjan Kalkun ja Mati Pari
          ETV
          17.30
          F-alagrupp
          Lõuna-Korea - Mehhiko
          Alvar Tiisler ja Marek Lemsalu, stuudios Aet Süvari
          ETV2
          20.30
          F-alagrupp
          Saksamaa - Rootsi
          Tarmo Tiisler ja Mihkel Uiboleht, stuudios Aet Süvari
          ETV
          23.00
           
          Mängupäeva kokkuvõte
          Saatejuht Urmas Vaino
          Pühapäev, 24. juuni
          ETV
          14.50
          G-alagrupp
          Inglismaa - Panama
          Alvar Tiisler ja Indrek Zelinski
          ETV
          17.30
          H-alagrupp
          Jaapan - Senegal
          Tarmo Tiisler ja Mati Pari, stuudios Aet Süvari
          ETV2
          20.30
          H-alagrupp
          Poola - Kolumbia
          Kristjan Kalkun ja Marko Pärnpuu, stuudios Aet Süvari
          ETV
          23.00
           
          Mängupäeva kokkuvõte
          Saatejuht Urmas Vaino
          Esmaspäev, 25. juuni
          ETV
          16.30
          A-alagrupp
          Uruguay - Venemaa
          Alvar Tiisler ja Marko Pärnpuu, stuudios Aet Süvari
          ERR Sport
          16.50
          A-alagrupp
          Saudi Araabia - Egiptus
          Tarmo Tiisler ja Joel Indermitte
          ETV2
          20.30
          B-alagrupp
          Hispaania - Maroko
          Tarmo Tiisler ja Norbert Hurt, stuudios Aet Süvari
          ETV+
          20.50
          B-alagrupp
          Iraan - Portugal
          Kristjan Kalkun ja Marko Lelov
          ETV
          23.00
           
          Mängupäeva kokkuvõte
          Saatejuht Urmas Vaino
          Teisipäev, 26. juuni
          ETV
          16.30
          C-alagrupp
          Taani - Prantsusmaa
          Alvar Tiisler ja Norbert Hurt, stuudios Aet Süvari
          ETV+
          16.50
          C-alagrupp
          Austraalia - Peruu
          Kristjan Kalkun ja Marko Lelov
          ETV2
          20.30
          D-alagrupp
          Island - Horvaatia
          Tarmo Tiisler ja Joel Indermitte, stuudios Aet Süvari
          ETV+
          20.50
          D-alagrupp
          Nigeeria - Argentina
          Kristjan Kalkun ja Marko Pärnpuu
          ETV
          23.10
           
          Mängupäeva kokkuvõte
          Saatejuht Urmas Vaino
          Kolmapäev, 27. juuni
          ETV
          16.30
          F-alagrupp
          Mehhiko - Rootsi
          Tarmo Tiisler ja Marko Pärnpuu, stuudios Aet Süvari
          ETV+
          16.50
          F-alagrupp
          Lõuna-Korea - Saksamaa
          Alvar Tiisler ja Joel Indermitte
          ETV2
          20.30
          E-alagrupp
          Serbia - Brasiilia
          Tarmo Tiisler ja Mikk Valtna, stuudios Aet Süvari
          ETV+
          20.50
          E-alagrupp
          Šveits - Costa Rica
          Kristjan Kalkun ja Marko Pärnpuu
          ETV
          23.00
           
          Mängupäeva kokkuvõte
          Saatejuht Urmas Vaino
          Neljapäev, 28. juuni
          ETV
          16.30
          H-alagrupp
          Senegal - Kolumbia
          Kristjan Kalkun ja Aivar Pohlak, stuudios Aet Süvari
          ETV+
          16.50
          H-alagrupp
          Jaapan - Poola
          Tarmo Tiisler ja Norbert Hurt
          ETV2
          20.30
          G-alagrupp
          Inglismaa - Belgia
          Tarmo Tiisler ja Marko Pärnpuu, stuudios Aet Süvari
          ETV+
          20.50
          G-alagrupp
          Panama - Tuneesia
          Kristjan Kalkun ja Jürgen Henn
          ETV
          23.00
           
          Mängupäeva kokkuvõte
          Saatejuht Urmas Vaino
          Laupäev, 30. juuni
          ETV
          16.30
          1/8-finaal
          1C - 2D
          Tarmo Tiisler ja Mihkel Uiboleht, stuudios Aet Süvari
          ETV2
          20.30
          1/8-finaal
          1A - 2B
          Alvar Tiisler ja Marko Pärnpuu, stuudios Aet Süvari
          ETV
          23.30
           
          Mängupäeva kokkuvõte
          Saatejuht Urmas Vaino
          Pühapäev, 1. juuli
          ETV
          16.30
          1/8-finaal
          1B - 2A
          Alvar Tiisler ja Aivar Pohlak, stuudios Aet Süvari
          ETV2
          20.30
          1/8-finaal
          1D - 2C
          Kristjan Kalkun ja Igor Prins, stuudios Aet Süvari
          ETV
          23.30
           
          Mängupäeva kokkuvõte
          Saatejuht Urmas Vaino
          Esmaspäev, 2. juuli
          ETV
          16.30
          1/8-finaal
          1E - 2F
          Kristjan Kalkun ja Karel Voolaid, stuudios Aet Süvari
          ETV2
          20.30
          1/8-finaal
          1G - 2H
          Tarmo Tiisler ja Marko Pärnpuu, stuudios Aet Süvari
          ETV
          23.30
           
          Mängupäeva kokkuvõte
          Saatejuht Urmas Vaino
          Teisipäev, 3. juuli
          ETV
          16.30
          1/8-finaal
          1F - 2E
          Alvar Tiisler ja Marko Pärnpuu, stuudios Aet Süvari
          ETV2
          20.30
          1/8-finaal
          1H - 2G
          Tarmo Tiisler ja Norbert Hurt, stuudios Aet Süvari
          ETV
          23.30
           
          Mängupäeva kokkuvõte
          Saatejuht Urmas Vaino
          Reede, 6. juuli
          ETV
          16.30
          Veerandfinaal
          1A/2B - 1C/2D
          Kristjan Kalkun ja Joel Indermitte, stuudios Aet Süvari
          ETV2
          20.30
          Veerandfinaal
          1E/2F - 1G/2H
          Alvar Tiisler ja Marko Pärnpuu, stuudios Aet Süvari
          ETV
          23.30
           
          Mängupäeva kokkuvõte
          Saatejuht Urmas Vaino
          Laupäev, 7. juuli
          ETV
          16.30
          Veerandfinaal
          1F/2E - 1H/2G
          Tarmo Tiisler ja Joel Indermitte, stuudios Alvar Tiisler
          ETV2
          20.30
          Veerandfinaal
          1B/2A - 1D/2C
          Kristjan Kalkun ja Karl Palatu, stuudios Alvar Tiisler
          ETV
          23.30
          Mängupäeva kokkuvõte
          Saatejuht Urmas Vaino
          Teisipäev, 10. juuli
          ETV2
          20.30
          Poolfinaal
          6. juuli võitjad
          Kristjan Kalkun ja Karel Voolaid, stuudios Tarmo Tiisler
          Kolmapäev, 11. juuli
          ETV2
          20.30
          Poolfinaal
          7. juuli võitjad
          Alvar Tiisler ja Marko Pärnpuu, stuudios Aet Süvari
          Laupäev, 14. juuli
          ETV
          16.45
          Pronksimäng
          Poolfinaalide kaotajad
          Alvar Tiisler ja Karl Palatu, stuudios Aet Süvari
          Pühapäev, 15. juuli
          ETV
          17.15
          Finaal
          Poolfinaalide võitjad
          Tarmo Tiisler ja Marko Pärnpuu, stuudios Aet Süvari


          ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.
          Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

          Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: