Osaka kaotus võib talle maksma minna koha esireketina ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Naomi Osaka
Naomi Osaka Autor/allikas: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Jaapanlanna Naomi Osaka kaotas kõrgeima kategooria WTA tenniseturniiril Madridis veerandfinaalis šveitslannale Belinda Bencicile ja võib seetõttu ilma jääda ka maailma esireketikohast.

Osaka servis küll 12 ässa, kuid kaotas kaks tundi ja 11 minutit kestnud kohtumise siiski 6:3, 2:6, 5.7. Sealjuures oli maailma 18. reketist šveitslanna otsustavas setis 4:5 kaotusseisus.

Bencic, kes on sellel aastal maailma edetabeli viie parema vastu võitnud kõik viis senipeetud kohtumist, läheb Madridi poolfinaalis vastamisi Simona Halepiga. Kui Halep peaks võitma kogu turniiri, tõuseb rumeenlanna taas ka maailma esireketiks.