Kontaveidil jäi Sasnovitši vastu revanš võtmata ({{commentsTotal}})

Anett Kontaveit
Anett Kontaveit Autor/allikas: EPA/Scanpix

Anett Kontaveit (WTA 15.) ja Darja Kasatkina (WTA 21.) kaotasid kõrgetasemelise Madridi tenniseturniiri paarismängu avaringis Aliaksandra Sasnovitšile (WTA 33.) ja Lesja Tsurenkole (WTA 26.) 5:7, 6:0, 4:10.

Tund ja 23 minutit kestnud matšis läksid Kontaveit ja venelanna Kasatkina avasetis 3:1 juhtima, kuid loovutasid siis vastastele eduseisu ja kaotasid seti 5:7.

Mängu teine sett kuulus täielikult Kontaveidile ja Kasatkinale, kes ei loovutanud Sasnovitšile ja Tsurenkole geimigi.

Kiires lõppmängus haarasid ukrainlanna Tsurenko ja valgevenelanna Sasnovitš kiirelt 3:1 edu, millest Kontaveit ja Kasatkina enam välja tulla ei suutnud. Eestlanna suutis oma paarismängupartneriga küll kahel korral kaotusseisu ühele punktile vähendada, ent lõppkokkuvõttes jäädi kindlalt alla 4:10.

Kontaveit kaotas Sasnovitšile ka Madridi turniiri üksikmängus, kui jäi valgevenelannale avaringis alla 6:0, 3:6, 2:6.