Kaia Kanepi alustas Madridi turniiri kvalifikatsiooni võidukalt ({{commentsTotal}})

Kaia Kanepi
Kaia Kanepi Autor/allikas: EPA/Scanpix

Kaia Kanepi (WTA 79.) alustas reedel Madridis kõrgeima kategooriaga WTA turniiri, alistades kvalifikatsiooni avaringis Luksemburgi tennisisti Mandy Minella (WTA 100.).

Endine Eesti esireket oli 33-aastasest Minellast tund ja 43 minutit kestnud matšis üle numbritega 6:4, 3:6, 6:2.

Matši avasetis jäi 16. asetusega eestlanna kiirelt 1:4 kaotusseisu, kuid suutis siis võita koguni viis geimi järjest, murdes seejuures kahel korral Minella servi.

Teises setis haaras Minella taas kolmegeimilise edu, kuid seekord Luksemburgi tennisist ei vääratanud ja viigistas seisu 1:1-le.

Otsustavas setis mängis Kanepi kindlalt, loovutades vastasele vaid kaks geimi ning murdes kolmel korral Minella servi.

Kvalifikatsiooni teises ringis mängib Kanepi pääsu eest põhitabelisse tšehhitar Kristyna Pliškovaga (WTA 85.).