Kontaveiti ootab Stuttgardis ees eelmise aasta veerandfinaali kordusmatš ({{commentsTotal}})

Anastassia Pavljutšenkova
Anastassia Pavljutšenkova Autor/allikas: EPA/Scanpix

Eesti esireket Anett Kontaveit (WTA 15.) läheb kõrgetasemelise Stuttgardi tenniseturniiri teises ringis vastamisi venelanna Anastassia Pavljutšenkovaga (WTA 34).

Kui Kontaveit alistas tund ja 18 minutit kestnud kohtumise järel Prantsusmaa esireketi Caroline Garcia (WTA 21.) 6:4, 6:3, andis Pavljutšenkova vastane Julia Görges seisult 6:4, 2:6, 0:4 loobumisvõidu.

Kontaveit ja Pavljutšenkova on omavahel eelnevalt kohtunud kolmel korral. 2015. aastal võitis Kontaveit US Openi teises ringis venelannat 7:5, 6:4, kaks aastat hiljem oli Pavljutšenkova eestlannast Indian Wellsis üle 6:4, 6:4. Stuttgardis mindi vastamisi ka eelmisel aastal, kui Kontaveit võitis veerandfinaali raske mängu järel 7:5, 6:7 (6), 6:4.

Kohtumine toimub neljapäeval esimese väljaku teise matšina. Esimesena tulevad Eesti aja järgi kell 14.30 väljakule Darja Kasatkina ja Donna Vekic, seega võib Kontaveidi ja Pavljutšenkova mäng alata orienteeruvalt kella 16 paiku.