Nadal pääses teisest ringist kindlalt edasi

Rafael Nadal
Rafael Nadal Autor/allikas: SCANPIX/PA

Wimbledoni tenniseturniiri meeste üksikmängu teise ringi kohtumises võitis Rafael Nadal (ATP 4.) kindlalt 6:4, 6:4, 4:6, 6:3 Ricardas Berankist (ATP 106.) ja pääses edasi kolmandasse ringi.

Esimeses setis oli geimide seis viigis 4:4, kuid siis tegi Nadal otsustava lükke ja võitis kaks järgmist geimi ning tagas sellega setivõidu. Teine sett läks samas rütmis ning taas seisult 4:4 võitis Nadal järgnevad kaks geimi.

Kolmandas setis näitas oma tugevust leedukas Berankis ja suutis Hispaania tenniselegendi vastu setivõidu võtta. Neljandas setis asus Nadal geimidega lausa 3:0 juhtima ning sealt oli leedukal raske tagasi võidelda.

Nadali järgmine vastane on itaallane Lorenzo Sonego (ATP 54.).

Toimetaja: Janno Joala

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: