Djokovic ei pakkunud finaalturniiril debütandile palju võimalusi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Novak Djokovic
Novak Djokovic Autor/allikas: SCANPIX/PA

Maailma esireket Novak Djokovic alustas tänavust ATP aastalõputurniiri võidukalt, alistades debütandi Diego Schwartzmani 6:3, 6:2.

Serblane kaotas juba kohtumise kolmandas geimis oma servi, kuid murdis koheselt vastu ja ei jätnud maailma üheksandast reketist argentiinlasele seejärel palju võimalusi. Schwartzmanil oli pärast kolmandat geimi kasutada veel vaid üks murdepall, sellega ta hakkama ei saanud ja Djokovic võitis veidi vähem kui tund ja 20 minutit kestnud kohtumise kindlalt 6:3, 6:2.

Serblane on nüüd Schwartzmani alistanud kõigis kuues omavahelises kohtumises, kaasa arvatud tänavuste Austraalia lahtiste neljandas ringis ning septembris toimunud Rooma Mastersi turniiri finaalis.

Djokovic on ATP finaalturniiri võitnud viiel korral, kuid tema viimane triumf jääb 2015. aastasse. Tokyo 1970 nime kandva alagrupi õhtuses matšis kohtuvad Daniil Medvedev (ATP 4.) ja tunamullune võitja Alexander Zverev (ATP 7.).