Serena Williams kaotas Prantsusmaa lahtistel 17 aastat nooremale konkurendile ({{commentsTotal}})

Serena Williams
Serena Williams Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Karjääri jooksul kolmel korral Prantsusmaa lahtised võitnud Serena Williams piirdus sel korral kolmanda ringiga, kus tuli alla vanduda 20-aastasele kaasmaalannale Sofia Keninile.

Pärast avaseti kaotust jäi Williams kohe teise seti alguses 0:2 taha ja kuigi tal õnnestus kuuenda geimiga tagasi murda, siis seisul 5:5 õnnestus Keninil taas Williamsi palling murda.

Järgmises geimis sai Williams ühe murdepalli, mida ta ära ei kasutanud. Ka Kenin raiskas ühe matšpalli, aga oli järgmise mängimisel juba parem ja jõudis kaheksandikfinaali.

37-aastane Williams langes viimati suure slämmi turniiril nii varakult konkurentsist 2014. aastal Wimbledonis, kui kaotas kolmandas ringis prantslannale Alize Cornet'le.

Esimest korda suure slämmi turniiril 16 hulka jõudnud Kenin läheb nüüd vastamisi kaheksandana asetatud austraallanna Ashleigh Bartyga.