Horvaatia tennisist saatis maailma teise reketi kohvreid pakkima ({{commentsTotal}})

Karolina Pliskova
Karolina Pliskova Autor/allikas: TT NYHETSBYRÅN/Scanpix

Prantsusmaa lahtistel langes kolmandas ringis üllatuslikult konkurentsist maailma teine reket Karolina Pliskova, kes jäi alla Horvaatia tennisistile Petra Marticile (WTA 31.) 3:6, 3:6.

Tund aega ja 27 minutit kestnud kohtumises murdis Martic Pliskova servi viiel korral. Kui esimene sett möödus kindlalt Martici taktikepi all, siis teises asus Pliskova 3:2 juhtima enne, kui kaotas kahel korral punkti oma servil. Viimases geimis päästis Pliskova kolm murdepalli, kuid sellest kaotuse vältimiseks ei piisanud. Martic servis kohtumise jooksul ühe ässa Pliskova kahe vastu ning tegi neli topeltviga vastase kolme vastu.

Selle kohtumise võitja läheb neljandas ringis vastamisi kas Kaia Kanepi (WTA 88.) või Veronika Kudermetovaga (WTA 68.). Sellele matšile saab kaasa elada ERR-i otseblogi vahendusel.