Williams kaotas avaseti, kuid loovutas seejärel vaid ühe geimi ({{commentsTotal}})

Serena Williams
Serena Williams Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Kümnenda asetusega Serena Williams alustas tänavusi Prantsusmaa lahtisi võiduga venelanna Vitalija Djatšenko (WTA 83.) üle, võites 2:6, 6:1, 6:0.

Kolmel korral Prantsusmaa lahtised võitnud Williams läks avasetti 2:1 juhtima, ent siis ameeriklanna mäng lagunes. Williams lubas vastasel murda kahel korral enda servi, kaotas viis geimi järjest ning ühes sellega seti 2:6.

Järgnevas kahes setis oli Williamsi mäng sootuks teine ning 23-kordne suure slämmi turniirivõitja loovutas Djatšenkole vaid ühe geimi, seda teises setis.

Williams, kes kohtub teises ringis Kurumi Nara ja Dalila Jakupovici omavahelise matši võitjaga, servis mängu jooksul neli ässa ja tegi ühe topeltvea. Djatšenko vastavad numbrid olid null ja kolm.

Avaringis oli esmaspäeval võidukas ka eesti juurtega rootslanna Rebecca Peterson (WTA 63.), kes võitis kasahhitar Julia Putintsevat (WTA 28.) tund ja 37 minutit kestnud matšis 6:3, 7:5. Peterson läheb järgmisena vastamisi 23. asetusega Donna Vekiciga, kes alistas esimeses ringis läbi kvalifikatsiooni põhitabelisse pääsenud venelanna Ljudmilla Samsonova 6:2, 6:4.