Ühe päevaga kaks mängu võitnud Nadal loovutas vastastele vaid kaks geimi ({{commentsTotal}})

Rafael Nadal
Rafael Nadal Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Kolmapäevase vihmasaju tõttu pidid mitmed tennisistid Roomas neljapäeval pidama kaks kohtumist. Teiste seas tegi seda ka maailma teine reket Rafael Nadal, kes loovutas kahe matši peale kõigest kaks geimi.

Esmalt alistas Nadal pärastlõunal alanud mängus tunni ja kaheksa minutiga Prantsusmaa tennisisti Jeremy Chardy 6:0, 6:1. Viis tundi hiljem alustas liivaväljakute kuningas kohtumist maailma 18. reketi Nikoloz Basilashvili vastu ja vajas selle 6:1, 6:0 võitmiseks veel kuut minutit vähem.

Oluliselt rohkem pidi vaeva nägema šveitslane Roger Federer, kes oli esmalt 6:4, 6:3 üle Portugali tennisistist Joao Sousast (ATP 72.) ning alistas siis Borna Corici kaks ja pool tundi kestnud vastasseisu järel 2:6, 6:4, 7:6 (7). Sealjuures oli Federer otsustava seti kiires lõppmängus taga 4:6.

Nadal läheb veerandfinaalis vastamisi kaasmaalase Fernando Verdascoga, Federeri vastane tuleb paarist Stefanos Tsitsipas - Fabio Fognini.