Õnneliku kaotajana põhitabelisse pääsenu alistas järjekordse suure nime ({{commentsTotal}})

Nicolas Jarry
Nicolas Jarry Autor/allikas: NurPhoto via ZUMA Press/Scanpix

Kõrgetasemelise Barcelona tenniseturniiri kolmandas ringis alistas õnneliku kaotajana põhitabelisse pääsenud Tšiili tennisist Nicolas Jarry (ATP 81.) järjekordse suure nime.

Teel veerandfinaali sai Jarry jagu endisest maailma kolmandast numbrist bulgaarlasest Grigor Dimitrovist (ATP 43.). Dimitrov alustas kohtumist hästi, kui alistas Jarry 29 minutiga 6:2, kuid seejärel jõuvahekorrad muutusid. Järgmise seti võitis Jarry 6:4 ning otsustava, kolmandaseti numbritega 7:6 (2).

Kokku kehtis kohtumine kaks tundi ja seitse minutit, mille jooksul mõlemad mängijad servisid kuus ässa ja tegid ühe topeltvea.

Neli päeva varem kvalifikatsiooni otsustava mängu kaotanud Jarry alistas teisipäeval teises ringis maailma kolmanda reketi Alexander Zverevi Veerandfinaalis kohtub Jarry venelase Daniil Medvedeviga (ATP 14.). Veerandfinaalidesse on jõudnud ka Rafael Nadal (ATP 2.), Dominic Thiem (ATP 5.) ja Kei Nishikori (ATP 7.).